Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

9060 odpowiedzi na ten temat

#3361 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 24 marzec 2017 - 14:59

A to niespodzianka!

http://dziennikzbroj...jsk-specjalnych

A takie leciały zapewnienia, nawet ja głupi uwierzyłem że może wypożyczą od US Army te sztuki do szkolenia. A tu masz, " nie mamy pańskiego płaszcza i nam pan zrobi". :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 22:54
  •  

#3362 Share wojtekd

wojtekd

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 24 marzec 2017 - 18:20

;)

OBÓZ NARODOWO-RADYKALNY

#3363 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1240 postów

Napisany 24 marzec 2017 - 19:34

Schetyna  to  najlepszy kandydat  na Premiera    nieważne  co  ale  podpisać  trzeba

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#3364 Share Bogdan675

Bogdan675

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 24 marzec 2017 - 20:03

17499088_691836797667526_568358709106427

#3365 Share jaco25

jaco25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów
  • Zainteresowania:Sport,Rolnictwo,Muzyka

Napisany 24 marzec 2017 - 20:12

Podpisać traktat rzymski bez względu na jego treść... yyy no zadziwia mnie ten facet a czy jakby w traktacie tym hipotetycznie UE narzuciła Nam nieograniczoną liczbę emigrantów albo byłoby w Nim że ,, ziemie odzyskane wracają do Niemiec to czy też by podpisał bez względu na treść???

Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

#3366 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 24 marzec 2017 - 20:30

Ostatni raz Ci powtarzam nie jestem zwolennikiem PIS nawet nie głosowałem na tą partia, dla mnie to tylko mniejsze zło w stosunku do PO więc wbij sobie to 5kg młotkiem do głowy ok??? Sprawa druga oczywistą oczywistością jest, że z resztek UW powstała PO a resztek AWS powstał PIS. Przez ostanie 8 lat rządów PO miałem dość afer zakłamania, a wisienką na torcie była afera podsłuchowa i wyszło kto tak naprawdę nami rządził 8 lat, więc jeśli ktoś nie znosi PO, a jest umiarkowanie sceptyczny do PIS to od razu gorący zwolennik Kaczora, Macierewicza, Rydzyka czy tych wszystkich Misiewiczów??? Otóż nie!!! Popieram partie K15 na wyborach prezydenckich głosowałem na KUKIZA a w 2 turze głosowałem na Dudę tylko dlatego by nie było, takiego wstydu jak w Japonii a w wyborach do Parlamentu tylko K15. Mam nadzieję, że w końcu zrozumiałeś jak nie to trudno więcej nie zamierzam Ci powtarzać...

Muszę ci powiedzieć , że ja też głosowałem w wyborach prezydenckich na K15 lecz do parlamentu na Pis z powodu aby Po nie wygrało . Podoba mi się podejście K 15 lecz mógłby być ten głos zmarnowany gdyby Po zwyciężyło .

Hubertuss jak zwykle jest tego zdania że jak krowa dużo ryczy  to powinna dużo mleka dawać . Co miał odpowiedzieć jak nie wiedział . Miał coś gadać w kółko tak jak pomylony polityk . Przecież polityk który jest bardzo długo przy korycie  gada długo nie związane z tematem aby tylko nie udzielić odpowiedzi . 

U nas chodzi taki wioskowy głupek . Przezwisko ma profesor . Dlaczego ? Gdyby go ubrał w garnitur i udzieliłby wywiadu osobie która go nie zna to by nie jednego załamał . Z powodu jego upośledzenia załatwił mu radny komisje . Gdy się wstawił na komisje lekarską jak dał tym lekarzom wykład to im szczeny opadły . Ja kilka razy już powtarzałem , że jeden ma teorie a drugi praktykę i wcale  jedno z drugim przeważnie nie idzie w parze .

#3367 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1240 postów

Napisany 24 marzec 2017 - 20:55

Podpisać traktat rzymski bez względu na jego treść... yyy no zadziwia mnie ten facet a czy jakby w traktacie tym hipotetycznie UE narzuciła Nam nieograniczoną liczbę emigrantów albo byłoby w Nim że ,, ziemie odzyskane wracają do Niemiec to czy też by podpisał bez względu na treść???

Nic w tym  nowego   Taka  to  jest  PO   każą  to  podpisują 

Ruscy  chcieli dostarczać  więcej  Gazu  jak  potrzebujemy  i za droższą  cenę  Tusk  Podpisał

A co  tam  trzeba  podpisać

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#3368 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 24 marzec 2017 - 20:57

Zbyszko, przykład dokładnie odwrotny mamy w MON :D

Jaco25 - co oni tam niby maja ustalić czego nie moglibyśmy podpisać i do czego nas takowy podpis miałby zobowiązywać?

Edytowany przez Ulman, 24 marzec 2017 - 20:57.

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#3369 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 24 marzec 2017 - 21:30

Działa wtedy na szkodę skarbu państwa a nie koniecznie na szkodę spółki chociaż w niektórych przypadkach może to iść w parze 

Co do sedna sprawy to niestety Romanek jak to zwykle coś tam słyszał ale nie doczytał i nie zrozumiał. PIS nie przywrócił odpowiedzialności personalnej za działania na szkodę a  wprowadził regulacje systemowe by nie stracić kontroli nad spółkami.

aaahhhh ulman poczytaj co to spółki strategiczne np azoty orlen  jak były chronione a co zrobił Schetyna wykreślając spółki strategiczne  

Zobacz, jak wyglądały rozmowy Kulczyka z
Sikorskim, Wawrzynowiczem i Kwiatkowskim  Szczere rozmowy o robieniu wałków, zmianach
w prawie by żyło się lepiej „wszystkim”. :lol:  ty mi tu bajek nie opowiadaj 

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

#3370 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1597 postów

Napisany 24 marzec 2017 - 21:32

ecik-nawet tego nie widzisz ze to juz bylo na tej samej stronie wstawione-to chyba nie dioptrie ale promile, i ty chcesz z kimkolwiek dyskutowac :D  :D .

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3371 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 24 marzec 2017 - 21:33

Opozycja cały czas mówi ze Premier Szydło powinno się podać do dymisji ze względu ostatniej porażki . Schetyna gdy odwoła rząd zostanie premierem . Zobaczymy co zrobi gdy mu się to nie uda . Czy będzie taki honorowy i złoży dymisję przewodniczącego partii . Myślę że on nie ma honoru ale może się mylę . Jak sądzicie ?

#3372 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 24 marzec 2017 - 21:35

honorowy?? a oni kiedyś byli honorowi ??

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

#3373 Share rocknrollnik

rocknrollnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Zainteresowania:Honda Varadero XL1000, rolnictwo

Napisany 24 marzec 2017 - 21:47

w tej całej oPOzycji jedynym co ma honor to Saryusz Wolski, miał świadomość ,że nie wygra wyborów na szefa PE ale zgodził się kandydować by ukazać głupotę , hipokryzję i brak zasad w Brukseli ,a mimo to poświęcił swe stanowisko w obozie partii ludowej(czy jak to tam zwą) i liczne stanowiska w komisjach.

#3374 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3990 postów

Napisany 24 marzec 2017 - 21:53

Taa , jasne . Ciekawe jaką ciepłą posadkę Skarbu Państwa niedługo obejmie ? :ph34r:

ZETOR TEAM

#3375 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 24 marzec 2017 - 21:54

Opozycja cały czas mówi ze Premier Szydło powinno się podać do dymisji ze względu ostatniej porażki . Schetyna gdy odwoła rząd zostanie premierem . Zobaczymy co zrobi gdy mu się to nie uda . Czy będzie taki honorowy i złoży dymisję przewodniczącego partii . Myślę że on nie ma honoru ale może się mylę . Jak sądzicie ?

Politycy honorowi? Oszalałeś...... :blink:

Jakby Macierewicz był honorowy to palnał by sobie w łeb.  Honorowy Kaczyński, Czarnecki, Suski, Błaszczak, Pawłowicz :D  :D  :D Nie wymagaj honoru od jakiegokolwiek polityka

Romanek - rozmowy i ustalenia obecnie są takie same tylko z jednej strony jest Morawiecki, Szyszko i Macierewicz  a z drugiej .......Rydzyk :P

Co się dziwić że naród przygłupów wybiera http://korwin-mikke....aci_vatu/144497

#3376 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1597 postów

Napisany 24 marzec 2017 - 21:54

http://www.wiocha.pl...tywnego-czlonka

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#3377 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 24 marzec 2017 - 22:01

422ab537df0aeb11eaac261508f907e8.jpg

#3378 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 24 marzec 2017 - 22:07

Teraz naszą demokracje trawi głupota Niestety na zdjęciach jest nieuchwytna :P

#3379 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 24 marzec 2017 - 22:20

Teraz naszą demokracje trawi głupota Niestety na zdjęciach jest nieuchwytna :P

Jesteś w błędzie trochę widać na zdjęciach.ludzie-tak-bardzo-narzekaja-na-komorowsk18096_1072489476099822_60687048511105042

Edytowany przez Zbyszko, 24 marzec 2017 - 22:22.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3380 Share jaco25

jaco25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 846 postów
  • Zainteresowania:Sport,Rolnictwo,Muzyka

Napisany 24 marzec 2017 - 22:26

Zbyszko, przykład dokładnie odwrotny mamy w MON :D

Jaco25 - co oni tam niby maja ustalić czego nie moglibyśmy podpisać i do czego nas takowy podpis miałby zobowiązywać?

Ulman napisałem ,,zakładając hiopotetycznie", moim zdaniem polityk nie może użyć stwierdzenia skąd by nie pochodził że ,,trzeba pod pisać bez względu na treść". Szanujący się polityk powinien stwierdzić zapoznamy się z traktatem, przeanalizujemy za i przeciw a potem podejmujemy decyzję czy podpisujemy czy nie, wypowiedź Schetyny co najmniej nie profesjonalna...

Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.