Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

8972 odpowiedzi na ten temat

#3321 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 23 marzec 2017 - 20:16

Nowa  jest  o  Sikorskim  a ty poco   obracasz to  kota  ogonem 

Należysz  do  grona  forumowych  Trolli  ?????

Edytowany przez marekfarmer, 23 marzec 2017 - 20:17.

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 19:55
  •  

#3322 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 23 marzec 2017 - 20:20

A co ty masz do kota? ;[

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#3323 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 830 postów

Napisany 23 marzec 2017 - 20:33

naczelny troll wyzywa od trolli  ..cyrk na kołach  :D  :D  :D

bieda umysłowa nie pozwala na więcej  ? 

Edytowany przez marko-kolo, 23 marzec 2017 - 20:35.

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#3324 Share jaco25

jaco25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 844 postów
  • Zainteresowania:Sport,Rolnictwo,Muzyka

Napisany 23 marzec 2017 - 20:44

http://ciechgroup.co...nansowe-roczne/

Pisowska propaganda oczywiście zapomniała ci dodać, że takie zyski mogły być wypracowane dopiero u prywatnego właściciela. Bo gdy przed marcem 2014 roku skarb państwa miał udziały w CIECH wcale tak kolorowo nie było. A ty nawet czytając tytuł ze swojego linku też takiego wniosku oczywiście nie potrafisz wyciągnąć. W linku wyżej który wkleiłem widać wyraźnie, że to dopiero po przejęciu firma zaczęła przynosić duże zyski. Czy sprzedano za tanio? Pis ma władzę niemal wszędzie to niech sprawdza jak to było i karze winnych.

Co do reszty komentarza to już słychać kwik, który rozlegnie się za dwa i pół roku w Polsce, gdy pisowców będą od koryt odrywać.

Skąd wiesz skoro nigdy nic takiego nie napisałeś?

Nie mam w zwyczaju odpisywać na durne posty ale w tym zrobię wyjątek.

Po pierwsze ile razy mam Ci pisać że nie jestem zwolennikiem PIS i co w tym przypadku ma piernik do wiatraka PIS. Jeśli ktoś nie popiera PO i N to od raz Pisior?? zastanów się co Ty piszesz czasem. Jeżeli spółka była źle zarządzana to tylko że Peowscy ,,Misiewicze" tam zasiadali i bardzo ubolewam, nad tym że PIS nie karze za to.

ps. nie bój się PO rządzenie już nie grozi a tym bardziej Sorosowej Nowośmiesznej ,, Wszechwiedzącego Ryszarda"

Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

#3325 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4188 postów

Napisany 23 marzec 2017 - 20:48

Ciekawe bo wam obrońcom pisu jakoś łatwo przychodzi pisanie, że wszyscy nie popierający pisu są z po. A tu się tak pisu zapierasz. Nazywasz mój post durnym ale sam nie bardzo umiesz napisać dlaczego. Bo ja nigdzie nie napisałem, że to nie po zarządzała tą spółką. Ale w dalszej części dyskusji o tym wątku pisałem wyraźnie, że to praktyka znana każdej partii. Pis za to nie każe i możesz sobie ubolewać. Ale pis ma swoich Misiewiczów i teraz oni doją te spółki. I mało kogo obchodzą zyski. Ważne jest koryto tak dla pis jak dla po.

O Nowosmiesznej już mi się pisać nie chce. bo to przejaw twojej frustracji. Nazywasz ich tak bo widzisz, że dobra zmiana się wali. Opublikowano już drugi sondaż gdzie po roku z kawałkiem rządów pis przewaga pis nad po zamyka się w 3 czy 4 procentach. I jak pisałem zaczyna się u was kwik przejawiający się pogardliwym nazywaniem partii opozycyjnych np.

Brytyjski  Minister spraw  zagranicznych  pomagał  rannym  Były  Polski  Minister  schował  się  w taksówce  i  filmował  z ukrycia 

Macierewicz po katastrofie w Smoleńsku zjadł  obiad i uciekł do Warszawy. W pociągu kazał rolety pozasuwać. Tak tak wiem są procedury nakazujące zjedzenie obiadu w takim wypadku. Pomijam już fakt, że nie pełnił wtedy żadnej funkcji państwowej ale ty się pocieszaj dalej, że miał jakieś procedury. W końcu to nie pierwszy raz tutaj widzę jak wyborca pisu sam siebie okłamuje by czuć się lepiej. Następnym razem zanim coś napiszesz to się zastanów. Bo Sikorski znajdował się w taksówce jadącej w przeciwnym kierunku. A ulice w Londynie to nie droga u ciebie na wsi gdzie kilkoma krokami na drugą stronę da się przejść. Poza tym osobiście za Sikorskim nie przepadam taki chłopek roztropek. Ale miał chłop jaja jadąc w latach osiemdziesiątych z własnej woli do Afganistanu na wojnę. Odważył byś się? Zgłoś się na korespondenta do Syrii. Pokaż jaki odważny jesteś zamiast czyjąś odwagę oceniać.

Edytowany przez hubertuss, 23 marzec 2017 - 21:14.

#3326 Share rocknrollnik

rocknrollnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Zainteresowania:Honda Varadero XL1000, rolnictwo

Napisany 23 marzec 2017 - 21:25

http://ciechgroup.co...nansowe-roczne/

Pisowska propaganda oczywiście zapomniała ci dodać, że takie zyski mogły być wypracowane dopiero u prywatnego właściciela. Bo gdy przed marcem 2014 roku skarb państwa miał udziały w CIECH wcale tak kolorowo nie było. A ty nawet czytając tytuł ze swojego linku też takiego wniosku oczywiście nie potrafisz wyciągnąć. W linku wyżej który wkleiłem widać wyraźnie, że to dopiero po przejęciu firma zaczęła przynosić duże zyski. Czy sprzedano za tanio? Pis ma władzę niemal wszędzie to niech sprawdza jak to było i karze winnych.

Co do reszty komentarza to już słychać kwik, który rozlegnie się za dwa i pół roku w Polsce, gdy pisowców będą od koryt odrywać.

Skąd wiesz skoro nigdy nic takiego nie napisałeś?

Żeby to stwierdzić na 100% trzebaby sprawdzić historię rachunków Ciechu na 10 lat wstecz.Było wiele przykładów  na celowe stopniowe niszczenie dobrze prosperującej państwowej firmy tylko po to by jakiś biznesmen o szemranym życiorysie mógł ją przejąć za grosze , by za rok -dwa zwróciła mu się z nawiązką.Tak że może okazać się ,że rację może mieć każdy.tylko , że już za póżno na ich ratowanie.

Najbardziej mnie śmieszy jak to totalna opozycja PO mówi ,że teraz to oni już wiedzą co i jak robić żeby Polakom żyło się lepiej.po tylu latach okradania tego biednego kraju powinni się zapaść pod ziemię i nigdy nie wyjść.

#3327 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 23 marzec 2017 - 21:26

Jeśli cudem nazywasz wziecie fv na kolegę to gratuluję. Powinno ci dać do myślenia ze jeśli kolega prosi o fakturę to opłaca się być vatowcem ;)

Nie kompromituj się! Nie pisz o vacie bo nie masz pojęcia co do obecnych regulacji wiec jak możesz ocenić co jest korzystne :unsure: I ty chcesz oceniać komu by się kratka przydała.........

Kratki to chyba ok 2010 zniknęły. Teraz możesz sobie kupić nawet Benteya na gospodarstwo i nikt łaski nie robi że pół vat od zakupu, paliwa, części, przeglądów zwróci. 

CIECH jak każda spółka państwowa miała wysokiej klasy specjalistów z nadań partyjnych - takich Misiewiczy. Było ich o wiele za dużo, nic nie potrafili, robota wisiała im kalafiorem bo to czy maja pracę zależało od wyniku wyborów a nie od wyników firmy. Taki stan rzeczy jest wspólny dla wszystkich, niezależnie od przynależności partyjnych.

Dowcip dnia - Obecna Prezes TK zapytana w TVP Info o agenturalna przeszłość swojego męża odpowiada - to jego sprawa :D

No nareszcie podłapałeś temat w którym za wiele nie wiem . Ciesze się bardzo że zacząłeś pisać posty z sensem i nie zaczynasz od wyzwisk . Kompromitowanie to by było gdybym w tym wat był a skoro nie jestem to mogę pisać to co mi się o uszy odbiło i mądry powinien to zrozumieć .  

Moje zdanie jest takie że kiedyś ten wat z każdego wycisną albo nóżka się podwinie i wyjdzie tak , że z hodowli zysku nie ma bo jedna krowa zdechła . 

Nawiąże jeszcze do sprzedaży Ciechu. Trochę to dziwne że w następnym roku przynosi wieki zysk . PO potrafi sprzedawać jak wszyscy niegospodarni dlatego nie powinni nigdy rządzić .Jeszcze trochę jakby rządzili to byśmy swój kraj musieli brać w dzierżawę aby w nim mieszkać . 

Edytowany przez Zbyszko, 23 marzec 2017 - 21:41.

#3328 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 23 marzec 2017 - 21:54

Ty najwyraźniej w wiekszości tematów piszesz co ci się o uszy obiło mimo ze nie masz pojęcia ;) Tak właściwie to jakaś sprzeczność logiczna jest w tym wszystkim

1.Przyznajesz ze nie wiele wiesz w temacie

2.Piszesz na tematy które znasz ze słyszenia ale (patrz pkt 1)

3. Przewidujesz co się może zdarzyć mimo że (patrz pkt1 i 2)

#3329 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 23 marzec 2017 - 22:00

To są moje opinie i moje zdanie . Nie każdy może się z tym godzić .   A tam w tej loży to ty i marko . Nareszcie zobaczyłem jak wyglądacie . :D  :D  :D  :D  :D  

Co boisz się pokazać gęby żeby Misiewicz się tobą nie zainteresował a może nie umiesz wstawić . Dzieci nie pomogą ? 

Edytowany przez Zbyszko, 23 marzec 2017 - 22:05.

#3330 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 830 postów

Napisany 23 marzec 2017 - 22:08

od kiedy to powtarzanie zasłyszanych  bredni to  własna opinia lub zdanie ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3331 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 23 marzec 2017 - 22:11

Widzę że czatujesz w krzakach i w razie czego już jesteś .  :D  :D  :D

Napisz jakie brednie .

Edytowany przez Zbyszko, 23 marzec 2017 - 22:14.

#3332 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 23 marzec 2017 - 22:15

W moim wieku to już nie pamiętam z kim siedzę w loży ale ubaw mam niezmienny :P

Nie wydaje ci sie żeby wyrobić sobie opinie to winno się zgłębić temat? Może ty w wyborach też oddajesz głos na podstawie obiegowej opini?

Co do zysku CIECHu - by mieć pełen obraz trzeba by zerknąć głębiej na ich bilans. Jeśli np po zakupie firmy zdecydowali sie  na sprzedaż niektórych  skłądników majątku trwałego to w bilansie znajdzie się to po stronie przychodów i jeśli koszty własne będą na tym samym poziomie to wykażą większy zysk. W sumie to dobrze bo zysk podlega opodatkowaniu i zasila skarb państwa.

#3333 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 23 marzec 2017 - 22:16

marko-kolo ty mi się kojarzysz jak Palikot  z biednymi studentami którzy dali na kampanie miliony  chodź nigdzie nie pracowali i nie mieli żadnego majątku 

wszystko wielkie gówno za po było i żadnych kontrowersji manipulacja mediami sam Goebbels pozazdrościł :lol:  

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

#3334 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 830 postów

Napisany 23 marzec 2017 - 22:18

chciałbyś być taki biedny jak ja albo Palikot  :D  :D  :D

#3335 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 23 marzec 2017 - 22:21

ulman a powiedz który polityk skreślił wszystkie spółki strategiczne dla państwa  które były bezpieczeństwem narodowym 

chciałbyś być taki biedny jak ja albo Palikot  :D  :D  :D

pewnie jak ty nie bo bogaty się nie chwali  :P  jak palikot to tak :lol:

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

#3336 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 830 postów

Napisany 23 marzec 2017 - 22:21

chciałeś chyba napisać bezpieczeństwem dla pisiewiczów ? 

#3337 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 23 marzec 2017 - 22:22

Co znaczy skreślił i jak spółki były bezpieczeńswem narodowym ? Doprecyzuj bo nie jestem pewien czy rozumiem

#3338 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 23 marzec 2017 - 22:23

W moim wieku to już nie pamiętam z kim siedzę w loży ale ubaw mam niezmienny :P

Nie wydaje ci sie żeby wyrobić sobie opinie to winno się zgłębić temat? Może ty w wyborach też oddajesz głos na podstawie obiegowej opini?

Co do zysku CIECHu - by mieć pełen obraz trzeba by zerknąć głębiej na ich bilans. Jeśli np po zakupie firmy zdecydowali sie  na sprzedaż niektórych  skłądników majątku trwałego to w bilansie znajdzie się to po stronie przychodów i jeśli koszty własne będą na tym samym poziomie to wykażą większy zysk. W sumie to dobrze bo zysk podlega opodatkowaniu i zasila skarb państwa.

No widzisz sam potwierdziłeś opinie innych że sprzedaż za takie pieniądze to nie gospodarność  to mało powiedziane . To Po nie umiało sprzedać część majątku i wziął te same pieniądze z zachowaniem firmy .

Jak  można być nie  pewny czy coś rozumiesz  :D  :D  :D  :D może  to co piszesz rzeczywiście nie rozumiesz .

Edytowany przez Zbyszko, 23 marzec 2017 - 22:29.

#3339 Share jaco25

jaco25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 844 postów
  • Zainteresowania:Sport,Rolnictwo,Muzyka

Napisany 23 marzec 2017 - 22:30

Żeby to stwierdzić na 100% trzebaby sprawdzić historię rachunków Ciechu na 10 lat wstecz.Było wiele przykładów  na celowe stopniowe niszczenie dobrze prosperującej państwowej firmy tylko po to by jakiś biznesmen o szemranym życiorysie mógł ją przejąć za grosze , by za rok -dwa zwróciła mu się z nawiązką.Tak że może okazać się ,że rację może mieć każdy.tylko , że już za póżno na ich ratowanie.

Najbardziej mnie śmieszy jak to totalna opozycja PO mówi ,że teraz to oni już wiedzą co i jak robić żeby Polakom żyło się lepiej.po tylu latach okradania tego biednego kraju powinni się zapaść pod ziemię i nigdy nie wyjść.

Nie tylko z Ciechem taka historia mateczka UW też sprzedała TP SA Kulczykowi a on Orange browary Wielkopolskie to samo Kulczyk a on potem sprzedaje południowoafrykańskiemu koncernowi SAB.

Z 500+ podobna historia kiedy PIS wprowadził ten projekt darli japę skąd na to kasa jak program zaczął funkcjonować to wtedy PO na każde by dało, szczyt hipokryzji skoro przez 8 lat nic nie dali ba podnieśli VAT na ubranka dziecięce z 8-23% niby tłumacząc się dyrektywami unijnymi...

Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3340 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 23 marzec 2017 - 22:33

Jak podnieśli wat na ubranka pewnie by dali tylko czekali czy z tej podwyżki starczy .