Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

9060 odpowiedzi na ten temat

#3281 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 22 marzec 2017 - 20:56

No to współczuć, że ci nie wychodzi.

Martwi mnie to ,że u ciebie im gorzej to ty bardziej rządzących chwalisz.Doprecyzuję - martwi mnie że tacy mają pełne prawa wyborcze.

Taki masochizm trochę. A może ty masz korzenie w Korei , Północnej oczywiście.

Co według ciebie znaczy w miarę uczciwie? Też jakieś nowe pisowskie określenie? W normalnym świecie jesteś albo uczciwy albo nieuczciwy. No ale to w normalnym świecie a nie w wyimaginowanym świecie pisowskich schizofreników gdzie wszystko może być "trochę".

Typowe zachowanie opozycjonisty jak coś podłapie to już żadne sprostowania do mózgu nie dochodzą  to jak tlen może dochodzić .

A ty w tym świecie jesteś uczciwy . Bo we więzieniach siedzą sami niewinni a ty pewnie chodzisz na wolności .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 23:03
  •  

#3282 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 837 postów

Napisany 22 marzec 2017 - 21:03

No to współczuć, że ci nie wychodzi.

Martwi mnie to ,że u ciebie im gorzej to ty bardziej rządzących chwalisz.Doprecyzuję - martwi mnie że tacy mają pełne prawa wyborcze.

Taki masochizm trochę. A może ty masz korzenie w Korei , Północnej oczywiście.

Co według ciebie znaczy w miarę uczciwie? Też jakieś nowe pisowskie określenie? W normalnym świecie jesteś albo uczciwy albo nieuczciwy. No ale to w normalnym świecie a nie w wyimaginowanym świecie pisowskich schizofreników gdzie wszystko może być "trochę".

koleś ma ''specjalny'' tok rozumowania  , pisze wszystko na odwrót  :D  :D  :D

nie umie napisać logicznie o co mu chodzi i czuje się poniżony tym że  sam daje na to  dowody 

toć to agresja  i napad na jego inteligencję  ;)  

Edytowany przez marko-kolo, 22 marzec 2017 - 21:08.

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

#3283 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 22 marzec 2017 - 21:05

Na razie PIS zapożycza się u Niemców na potęgę/ Słyszy sie że nie pozwalka Niemcom - owszem, słyszy się,  ale jak jest naprawdę to nie wiadomo PIS potrzebuje spisku,

Jesteś pewien że PIS nie ma teraz zawyżonych słupków jak kiedyś Komorowski ? Im się też teraz wydaje że nie maja z kim przegrać 

No no zapunktowałeś wreszcie królu polski z 1410 r . Myśl była tak ( Jeżeli w twoim gospodarstwie się nie pogorszyło )

Ty też masz sentyment do PZPR bo poprawnie napisałeś . Dodam że PIS zawsze piszesz z małej litery .

Gdyby PZPR nie gnębił prywatnych przedsiębiorców to teraz większość firm w Polsce byłaby w rękach polskich a nie niemieckich . 

Nie wiem jaka była myśl za to widzę co napisałeś i na to odpisuje. 

Jak widać po powyższych cytatach z samego siebie, niestety nie masz racji a kreowania post prawdy musisz się od PISu jeszcze nauczyć :rolleyes:

Może do PIS też mam sentyment bo piszę z dużej litery? :P

Komuna nie nauczyła ludzi efektywnej pracy i działania na wolnym rynku ale nic nie stoi na przeszkodzie byś zarobił masę kasy i wykupił inne nasze firmy z niemieckich łap

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co tam panie w polityce? zobacz »

•  

#3284 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 22 marzec 2017 - 21:11

Ochłonąłeś po grunwaldzie i znowu chcesz się mierzyć .

Gospodarstwa rolne sobie poradziły ale może ty czegoś nie zrozumiałeś to się dopytaj jeszcze  .

#3285 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 22 marzec 2017 - 21:29

Oświeć mnie, chętnie się dowiem. 

Przy okazji - jak piszesz "król polski" to chyba też jakiś lekceważący brak wielkiej litery tam dostrzegam. 

Grunwald też winno być z wielkiej jako nazwa własna. Słabo, oj słabo jak na mądralę.......

#3286 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 22 marzec 2017 - 21:55

Typowe zachowanie opozycjonisty jak coś podłapie to już żadne sprostowania do mózgu nie dochodzą  to jak tlen może dochodzić .

A ty w tym świecie jesteś uczciwy . Bo we więzieniach siedzą sami niewinni a ty pewnie chodzisz na wolności .

Misiu kolorowy- życzę ci żebyś miał taki porządek w papierach jak ja. 

Rozumiem ,że może nie wiesz co się teraz w świecie dzieje skoro jak sam powiedziałeś - od ponad dekady absolutnie nic się u ciebie w ospodarstwie nie zmieniło. Powiem ci co się zmieniło - jak coś robisz to takie zbyszki myślą ,że jesteś złodziejem.

Idąc tym tropem łatwo powiedzieć co jest najważniejsze - BEZPIECZEŃSTWO. Żeby taki baran jeden czy drugi mógł się tylko domyślać a jak przyjdzie kontrola to wszystko ma być jasne i transparentne.

No ale o czym ja do ciebie - jak u ciebie Polska dopiero "odzyskała" wolność dopiero "wstaje z kolan";).

Tak misiu kolorowy - świat się nie kończy wraz z granicami twojej gminy.

#3287 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 22 marzec 2017 - 22:11

W żółtych też .

4d15fc8a67e715bcbe3f0548c21c9247.jpg

Edytowany przez Zbyszko, 22 marzec 2017 - 22:16.

#3288 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 22 marzec 2017 - 22:22

Wrzutka dla  nie mających podstawowej wiedzy o świecie. Komunistyczna w Chinach to jest władza a gospodarka absolutnie liberalna. U nas i władza i gospodarka to socjalizm

#3289 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 22 marzec 2017 - 22:31

screenshot_20160207_144334.jpg

#3290 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 22 marzec 2017 - 22:47

Gdzie jest ten co każdego miesiąca od 7 lat jest coraz bliżej prawdy oraz ten co wie o trzech wybuchach, sztucznej mgle, magnesach itp? :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3291 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1597 postów

Napisany 22 marzec 2017 - 22:48

http://www.wiocha.pl...list-Prezydenta

http://www.wiocha.pl/1426227,Nuda

http://www.wiocha.pl...6217,Podpisales

http://www.wiocha.pl...iego-do-Londynu

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#3292 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 22 marzec 2017 - 22:49

@ Zbyszko

Skończyły ci się "mądrości i wrzucasz jakieś debilne memy ,które niby mają być częścią naszej dyskusji na temat który jak się okazało cię przerósł? 

A ze zdjęcia Zbyszek wylądasz na dorosłego człowieka.

Edytowany przez B3Agro, 22 marzec 2017 - 22:50.

#3293 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 22 marzec 2017 - 23:01

Jacus mnie nauczył wrzucać .

Wiem jak się wypełnia papiery aby były w porządku tyko czy ty tak robisz jak masz w papierach ?

Z inspekcji ochrony roślin co roku mam kontrole . Jeżeli miałeś takie kontrole to wiesz ze to pisanie to fikcja .

Czego wy bronicie czy nie widzicie że Niemcy już mają nasz przemysł media i są w parlamencie . Po co wojna jak mamy takich co im klaszczą . Kiedyś były nasze ulice a żydowskie kamienice a teraz ? 

Mówicie że Pis kupił ludzi za 500+ a za co chcieliśmy do unii . Sam Wałęsa powiedział że gdyby była trzecia droga zamiast demokracji i komunizmu to wybrałby ją .

Edytowany przez Zbyszko, 22 marzec 2017 - 23:09.

#3294 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1597 postów

Napisany 22 marzec 2017 - 23:09

papier wszystko przyjmie, byle tabelki sie sumowaly,kazdy tak robi, wyobrazasz sobie prowadzenie jakielkolwiek biznesu dokladnie wedlu przepisow prawa,

przepisy zmieniaja sie co chwile i kto za tym nadazy, to co wczoraj bylo legalne dzisiaj jest przestepstwem a jutro znowu bedzie ok.

dzisiaj skonczylby 60 lat, taki polski los- zdegenerowany alkoholik, ale artysta wybitny. na koniec mial pecha umarl 10-04 

buk, humor ,seks ,rokendrol.

#3295 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 22 marzec 2017 - 23:15

Jacus mnie nauczył wrzucać .

Wiem jak się wypełnia papiery aby były w porządku tyko czy ty tak robisz jak masz w papierach ?

Z inspekcji ochrony roślin co roku mam kontrole . Jeżeli miałeś takie kontrole to wiesz ze to pisanie to fikcja .

Nie chcę nikogo obrażać ale jeżeli książkę zabiegów uważasz za jakiś dokument nad którym trzeba się pochylić to faktycznie - możemy nie znaleźć wspólnego tematu ;).

Każdy wie jak wygląda ten temat chociaż muszę powiedzieć że mam raczej wpisane dokładnie to co było robione - programy ochrony układa mi dostawca "chemii".

No i jak wysoki jest mandat - 300zł ?

W kwestii "bezpieczeństwa" : zależności vat/ryczałt (wspaniałe pole do popisu) , zwroty vat , koszty , podatki ,kontraktacje , ubezpieczenia - tu trzeba się pilnować i mieć porządek. 

#3296 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 22 marzec 2017 - 23:31

Tylko że się sam pochylam a w twoim przypadku musisz komuś zlecić  . Z wat tez można robić cuda . Ja nie jestem w wat dlatego że nie chcę tej papirologi .Zauważyłem że kto jest w wat ma nowe maszyny nowe budynki a starą chałupę .  Byłem na szkoleniu o wat i ta kobitka która to prowadziła powiedziała że wat jest jak małżeństwo a nawet gorszy bo w małżeństwie można się rozwieść . 

#3297 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 678 postów

Napisany 22 marzec 2017 - 23:39

Czego wy bronicie czy nie widzicie że Niemcy już mają nasz przemysł media i są w parlamencie . Po co wojna jak mamy takich co im klaszczą . Kiedyś były nasze ulice a żydowskie kamienice a teraz ? 

Mówicie że Pis kupił ludzi za 500+ a za co chcieliśmy do unii . Sam Wałęsa powiedział że gdyby była trzecia droga zamiast demokracji i komunizmu to wybrałby ją .

Jakby nie Niemcy to by PISowska propaganda straszyła ciemnote ruskimi, francuzami, albo szwedami bo juz raz nas najechali. ^^  To jest wskazywanie palcem  winnego niepowodzeń dużej części leniwego i głupawego elektoratu. Klepiesz biedę - wina niemców, nie masz nowego auta - wina Tuska, dostałes mandat - wina komuny. Czym większa jałopa tym bardziej wierzy że wszystkie niepowodzenia są spowodowane czynnikami zewnętrznymi a on sam jest ofiarą 

Wałęsa na pewno kłamał bo przecież PIS udowodnił że był Bolkiem ;)

Z Vat robić cuda? Skąd wiesz? w TVPIS mówili? Jak nie jesteś vatowcem to co ty o tym możesz wiedzieć?

Z vatu można wyjść tylko po prostu się nie opłaca 

Edytowany przez Ulman, 22 marzec 2017 - 23:44.

#3298 Share MARAKAM

MARAKAM

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 215 postów

Napisany 23 marzec 2017 - 07:09

Przyglądając się waszej dyskusji   i odnosząc to na moje lokalne podwórko  muszę stwierdzić że, jak coś robisz i masz więcej od innych to na pewno jesteś złodziej i kombinator. A wtedy każdy patrzy aby się tylko noga powineła. No niestety tu trzeba przyznać rację Korwinowi że w demokracji dwóch żuli ma większą siłe niż jeden profesoer

#3299 Share dddddddddddddddddd

dddddddddddddddddd

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO . MOTORYZACJA . SAMOCHODY . MOTOCYKLE. KŁADY . TUNING. MECHANIKA . STRZELECTWO. ŁUCZNICTWO. KOLEKCJONOWANIE BRONI . RUSZNIKARSTWO .NUMIZMATYKA . KULTURYSTYKA. BOKS. SZTUKI WALKI. SZERMIERKA . JEŹDZIECTWO . HISTORIA .GENEALOGIA .PATRIOTYZM . POLITYKA .POLSKA .

Napisany 23 marzec 2017 - 07:15

6f1087faca301.gif

Kary za odmowę przyjęcia imigrantów .

http://niezalezna.pl...unijne-fundusze

BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3300 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4198 postów

Napisany 23 marzec 2017 - 07:43

@d... pis w sondażach tonie a ciebie głupawka od rana łapie. bardzo ambitny mem wkleiłeś. Jak zwykle poziom ten sam trzymasz. Weź do tego jeszcze Morawieckiego doklej bo go ostatnio Niemcy na G 20 zapraszali i Kaczyńskiego z Legudką co to nie dawno z Merkel się spotykał i ja chwalił.

Ten filmik pokazuje tylko jak bardzo jesteście zmanipulowani przez pisowską propagandę.Nie wiem gdzie tam Tusk domaga się tych sankcji bo nie padło o tym ani jedno słowo. Niestety wam się wtłacza do głów non stop, że się domagał sankcji wy to łykacie i te bzdury powtarzacie.

Na filmie Tusk odpowiada w kontekście jakiejś innej rozmowy i pytania jakiegoś Estebana. Już na początku używa trybu przypuszczającego, że w Polsce demokracja czy prawo mogą być łamane  a nie mówi, że są łamane. Jak dobrze pamiętam mówi też by nie oczekiwać od niego entuzjazmu ze względu na rozpoczęcie tej procedury. Mówi, że jest to dla niego trudne.

No i najważniejsze Tusk powiedział ogólnie rzecz ujmując, że nad sprawą polską powinno się dyskutować w Komisji Europejskiej i decyzja jaką podejmie ta komisja będzie decyzją optymalną. Nie ma tam słowa o tym, że sankcje mają być nałożone.

Nie zapominajcie, że Tusk jako przewodniczący Rady Europejskiej jest za wybryki pisu w Polsce atakowany. I często gęsto z jednej strony jako Polak z drugiej jako niezależny przewodniczący musi jakoś z tego wybrnąć.

Szkoda, że nie mamy pytania Estebana. Ale dla mnie to zwykła kurtuazyjna gadka. Typu "Oddajmy sprawę Komisji niech ona rozstrzygnie".

Edytowany przez hubertuss, 23 marzec 2017 - 07:48.