Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co tam panie w polityce?

galeria
Pszenica ozima
B3Agro    91

to od teraz dwie miesięcznice będą musiały być. Jedna kaczyńskiego druga macierewicza. Dobry musiał być ten salceson że go tak na stołki wpychali. Dzisiaj słyszałem ciekawą teorię  że salceson to syn belzebuba z Torunia ;). To by były jaja. Syn rydzyka kochankiem macierewicza.... wszystko w rodzinie.

 

A widzieliście film jak się dzisiaj audi z bmw na nowogrodzkiej puknęły ? to już zakrawa na komedię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Komisje mogli by powołać do tej stłuczki . :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

walą już na parkingach ...przeszkoleni fachowcy ;)   


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

 

 

A widzieliście film jak się dzisiaj audi z bmw na nowogrodzkiej puknęły ? to już zakrawa na komedię.

 

kolejny znafffca  :D tym razem aut ...

to były dwa BMW, X5 i seria 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5564

widzisz nietrafiłes znowu ..

ja głosowałem na kukiz15 i nadal bede to robił bo jako jedyni prezentuja jakis poziom .... to co ty wyznajesz to szambo i samozniszczenie

Ale na którego Kukiza? Tego którego reprezentuje poukładany i zrównoważony wolnorynkowy Tyszka czy tych oszołomów narodowców którzy wierzą w lewicowe rozwiązania, protekcjonizm państwa, sprawiedliwy rozdział dóbr i sprawiedliwość społeczną?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B3Agro    91

komisja to się teraz macierewiczówną , o przeprszam , misiewiczem będzie zajmowała. ciekawe czy będzie eksperyment z parówką ;) ? parówka w misia czy miś parówkę... może teraz salcesonik dostanie propozycję z brazzers ;) 


kolejny znafffca  :D tym razem aut ...

to były dwa BMW, X5 i seria 7

możliwe , oglądałem w telefonie w trakcie rozsiewania nawozów i mogłem się pomylić...ale mniejsza o markę. Kierowców chyba z łapanki biorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

Ale na którego Kukiza? Tego którego reprezentuje poukładany i zrównoważony wolnorynkowy Tyszka czy tych oszołomów narodowców którzy wierzą w lewicowe rozwiązania, protekcjonizm państwa, sprawiedliwy rozdział dóbr i sprawiedliwość społeczną?

 

na takiego Kukiza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5564

Czyli nijakiego. Jakubiak mnie czasem zachwyca i zgadzam się z nim na prawie 100% ale jak czasami uderzy ideologicznie w jakis pokrzywiony socjalizm  to się zastanawiam jak jedna osoba może mieć tak różne ideowo poglądy.

 

Dziś z ciekawości obejżałem "w tyle wizji" Redaktorki lekko grilowaliMisiewicza aż tu nagle telefon.

Kobitka przekonuje że to jest wszystko nagonka na Macierewicza, bo jest on najlepszym ministrem i trzeba go chronić. Misiewicz niczemu nie winien ale dostanie rykoszetem bo to podstepny atak i ktokolwiek byłby na tym miejscu też by go atakowali bo te służby ze Starych Kiejkut chca zniszczyć Antoniego. :blink: 

Redaktorki nieco zdziwione mówią - ale to sam JK zdecydował o konsekwencjach więc on się chyba w tą nagonkę nie wpisuje? Na to wielbicielka kapłana Smoleńskiego : JK uległ nagonce medialnej i postapił nie słusznie"

Jak widać Antek tak opętał część sekty że wybaczą mu wszystko i nawet od prezesa są w stanie się odwrócić. A i dobrze niech się kłucą wszak jak mówi mądre przysłowie kto się smuci ten jest smutas, kto się kłuci ten jest ........ :D  


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

a jakie to sa różne ideowo poglady ?  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5564

Nawet tu masz poplątanie. Matka z dzieciem wykonuje większą pracę niż niejeden prezes  - może i zgoda. Wynagrodzenie  należy się za pracę -  fałsz.  Gdyby obydwie tezy były prawdziwe to na pewno nie płaciłby swoim dyrektorom po kilkadziesiąt tys/mc. Do tego naiwność że  w spółkach skarbu państwa wprowadzą siatke płac skoro jest to miejsce dla partyjnych kolegów


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Te dziewczyny przynajmniej studia pokończyły i nie zarabiały po 50 tys miesięcznie. A Misiewicz przez 7 lat studiował jak twierdzi normalne prawo. Bo skąd po siedmiu latach mógł wiedzieć co studiuje. Aż go ze studiów wywalili. Teraz u Rydzyka dadzą dyplom raz dwa. Mema oczywiście robił ten sam niedouk co zawsze. Jak zwykle tradycyjne błędy być muszą. Aby słabo wykształcony elektorat pisu nie popadał w kompleksy, że inni potrafią pisać bez błędów.

 

Jarek już chyba zauważył e Antek się nie sprawdza , tylko kombinuje jak go wypierdzielić , tak co by Antek mu nie zaszkodził w akcie desperacji .

 

No tak z jednej strony komisję powołał by zamydlić ludziom oczy, że on to wszystko wyjaśnia. Z drugiej strony powie Macierewiczowi, że to nie on to komisja. Bo co jak co ale w pise strach jest, że zdesperowany Antek gotów powiedzieć, że zamachu nie było. 

 

Unia  naściągała  imigrantów którzy   zaczęli  rozrabiać  a  teraz  się  boją 

Włącz  myślenie  Wyłącz TVN  to sie dowiesz  co nieco

Jak w niektórych krajach   jest  zakaz  obnoszenia  się  z Krzyżem  nie wolno  wywieszać  ozdób  Bożonarodzeniowych   burzą  Kościoły budują  Meczety   Slamsy  islamskie  gdzie  ich  Policje  boją  się  zapuszczać  a  potem  jest  płacz  jak któryś  się  wysadzi.

Od  Setek  lat  Europa  jest  Chrześcijańska  ale  niektórzy o tym zapomnieli i  mają   teraz  tego  efekty

Niestety  ,,Klątwa  Kadafiego  się  spełnia

 

Ty jak zwykle guzik wiesz. Po co piszesz włącz myślenie skoro sam tego nigdy nie robisz.  Zamachów dokonują ludzie, którzy urodzili się w Europie. Gość który rozjeżdżał ostatnio ludzi w Londynie urodził się w Anglii w wieku 40 czy 50 lat przeszedł na islam. Przykre jest, że naśmiewasz się z zagrożenia terrorystycznego zamachów i tym podobnych. Pewnie za parę dni pójdziesz do spowiedzi i komunii i będziesz czuł się lepiej jako porządny chrześcijanin. A od wtorku zaczniesz znowu naśmiewać się z zamachów i ofiar, że się gdzieś posrali. Ot taki polski katolicyzm.

Setki lat temu to Hiszpanią władali Muzułmanie. Sobieski aż z pod Wiednia musiał ich też wyganiać. Jak zwykle guzik wiesz. Bo jak byś wiedział to po II WŚ terroryzm w Europie był dość częstym zjawiskiem. W Niemczech Francji czy Irlandii i Wielkiej Brytanii. Bomb wcale nie podkładali tam islamiści. A mimo wszystko wybuchały.

 

Ale na którego Kukiza? Tego którego reprezentuje poukładany i zrównoważony wolnorynkowy Tyszka czy tych oszołomów narodowców którzy wierzą w lewicowe rozwiązania, protekcjonizm państwa, sprawiedliwy rozdział dóbr i sprawiedliwość społeczną?

 

Ja bym dodał jeszcze trzecią grupę. Rzekomych anty systemowców, którzy godnie żyją z systemu. Pomijam walkę o mieszkanie anty systemowego Kukiza. Ale Kukiz 15 ciągnie kasę z budżetu poprzez fundacje. Chociaż oficjalnie twierdzą, że są anty systemowi i kasy z budżetu jak inne partie nie pobierają.

 

http://wpolityce.pl/polityka/308920-kukiz15-jednak-wzial-pieniadze-z-budzetu-fakt-23-mln-zlotych-na-fundacje-powiazana-z-ruchem-lider-sie-tlumaczy

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jasne , jeszcze flaszkę dla każdego i sukces murowany . PiS-owi się udało otumanić , to i inni próbują tej drogi . B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzen    199

ten co zabił polskiego kierowce i wjechał w ludzi w berlinie to też urodzony europie?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6377

Uchodźcy, uchodźcami ale nie tak dawno nasze służby przyznały że nie są w stanie zweryfikować danych osobowych tych co chcą zabrać do Polski. Trwa więc dalej mamienie ludu że prawie już, że proces trwa, że chrześcijanie.

A dlaczego nie można? Bo coś się poszło sypać w międzyczasie i zauważył to departament stanu US. A nasi nie zauważyli. Ale może to i lepiej, bo choć wiadomość nie ma klauzuli to do dyskusji publicznej raczej się nie nadaje. Powiem tyle że SKW jednak powinna zająć się pracą a nie produkcją filmów odnalezionych w biurkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

dawno nie zakładałem do tego tematu a tu ciągle burzliwa dyskusja tych samych użytkowników Panowie proponuję startować w następnych wyborach do sejmu tam się spelnicie


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Jasne , jeszcze flaszkę dla każdego i sukces murowany . PiS-owi się udało otumanić , to i inni próbują tej drogi . B)

 

Tak tylko że  PIS   spełnia  swoje  obietnice  wyborcze  a  POpaprani  przez  8  lat  chyba ani  jednej nie spełnili

 

Shrek  teraz  obiecuje  ale  wątpię  aby  ktoś   kto   racjonalnie  myśli w to uwierzył  bo jak prze 8  lat  nie zrobili  nic  to  teraz   też  nic  nie zrobią

 

ten co zabił polskiego kierowce i wjechał w ludzi w berlinie to też urodzony europie?

 

Z tego co mi wiadomo to  Tunezja  leży  w Afryce

No  ale  Nowośmieszni  wyborcy  widać  wiedzą  lepiej.

Na  Tiry  które  chciały  wjechać  do Anglii  też  pewnie  Europejczycy  napadali  wybiegając  z Dżungli

 

hubertuss   zrozum człowieku  że  mnie nie śmieszy ani nie cieszy zamach terrorystyczny w którym giną  ludzie, w przeciwieństwie  do  niektórych  którzy  tutaj  szydzili  i  się  śmiali z kolizji Macierewicza  czy  wypadku  Pani  Premier.    Prawda  jest  taka  że  UE  naściagała  imigrantów  a  teraz  się  od nich  odgradza  drutem kolczastym  karabinami  i  jak widac  nawet  szyby  obklejają i to  mnie śmieszy  ich  zachowanie  najpierw  ściągają  tutaj  Muzułmanów  a potem się  ich boją.  Obudź  się  człowieku  i  zobacz  co się  dzieje w niektórych krajach  Europejskich    zakaz obnoszenia się  ze światami  Bożonarodzeniowymi  bo się  Muzułmanie  obrażą  i taka  polityka  doprowadza  do tych  zamachów  bo   tak  sobie  wychowali  tych  ludzi  i  teraz  mają tego  efekty.  Jak  Europejczyk  pojedzie  do  Krajów  Muzułmańskich  musi  się dostosować  do  panujących  tam  zasad  i  Tradycji  a  Jak Muzułmanin przyjedzie  do  Europy  to   my  dostosowujemy się  do  nich  na szczęście  nie we wszystkich krajach.   Ta  ideologia  trwa  nie od roku nie od dwóch  tylko  od wielu  lat  w niektórych Krajach Europejskich z których  wywodzą  się  ci  niektórzy  zamachowcy.

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To trzeba się temu przeciwstawić , a nie śmiać ze strachu innych . :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

to nie były kolizje to raz

a dwa to własnie wymienieni powodowali zagrożenie a nie  odwrotnie ..więc tu słusznie bronimy zwykłych obywateli bo to nieodpowiedzialna władza stwarza zagrożenie 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Czyli nijakiego. Jakubiak mnie czasem zachwyca i zgadzam się z nim na prawie 100% ale jak czasami uderzy ideologicznie w jakis pokrzywiony socjalizm  to się zastanawiam jak jedna osoba może mieć tak różne ideowo poglądy.

 

Dziś z ciekawości obejżałem "w tyle wizji" Redaktorki lekko grilowaliMisiewicza aż tu nagle telefon.

Kobitka przekonuje że to jest wszystko nagonka na Macierewicza, bo jest on najlepszym ministrem i trzeba go chronić. Misiewicz niczemu nie winien ale dostanie rykoszetem bo to podstepny atak i ktokolwiek byłby na tym miejscu też by go atakowali bo te służby ze Starych Kiejkut chca zniszczyć Antoniego. :blink:

Redaktorki nieco zdziwione mówią - ale to sam JK zdecydował o konsekwencjach więc on się chyba w tą nagonkę nie wpisuje? Na to wielbicielka kapłana Smoleńskiego : JK uległ nagonce medialnej i postapił nie słusznie"

Jak widać Antek tak opętał część sekty że wybaczą mu wszystko i nawet od prezesa są w stanie się odwrócić. A i dobrze niech się kłucą wszak jak mówi mądre przysłowie kto się smuci ten jest smutas, kto się kłuci ten jest ........ :D  

 Idź na ryneczek i kup warzywa . Wszędzie pisze , że bardzo dobre ziemniaki smaczne przeważnie bryza cebula cukrowa marchewka karotka a jak to spróbujesz w domu to dopiero stwierdzisz czy kłamali czy mówili prawdę . To samo jest z politykami . Dobrze gadają tylko szybko zapominają . Kto nami rządzi kto nas sądzi jak oni mają amnezję . Jak urzędnicy czy politycy są przesłuchiwani nic nie pamiętają. Sędzia który prowadzi sprawę która trwa nawet 10 lat i dwie ciężarówki akt a jak stanie przed komisją nic nie pamięta :D  :D  :D  

    

A ludzi którzy dzwonili z Niemiec też słuchałeś w tyle-wizji ? Tam to dopiero jest demokracja ? Ale zawsze można powiedzieć , że to byli 

ludzie podstawieni . Na wszystko jest wytłumaczenie . 

 

 

Na tym forum jest dużo takich co się kłóci  :D  a może jest taki co się smuci ?  :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uchodzcy-mile-widziani-michal-szczerba-r

 

Nieodpowiedzialna władza stwarzała zagrożenie dla obywateli Polski  i dlatego obywatele Polski w wyborach w 2015 roku zdecydowali zmienić władze !


 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj