Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

8863 odpowiedzi na ten temat

#3141 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 18 marzec 2017 - 23:55

Wiedziałem że tak pomyślisz dlatego przeczytaj ostatnie zdanie wcześniejszego postu .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 06:54
  •  

#3142 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 19 marzec 2017 - 00:01

Niesiołowski to ordynarny polityk tylko zastanawiam się za co wymieniłeś go z Pawłowicz i Macierewiczem  . 

Właśnie za to 

Żeby tyle zarabiać to trzeba być myślącym, pracowitym specjalistą  Twoje wyobrażenie nie ma tu nic do rzeczy a jest jedynie typowym socjalistycznym sposobem na potępienie, obrzydzenie dobrze zarabiających jako nie moralnych ,  usprawiedliwiając jednocześnie swoje niepowodzenia.  Komuno wróć!

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

#3143 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 19 marzec 2017 - 00:15

Jak możesz mówić o niepowodzeniach skoro mnie nie znasz . W naszym kraju jest tak że bardzo rzadko ktoś uczciwie zarabia dobrze . Musi to być człowiek troch więcej jak pracowity . Trochę miałem styczności jak budowali autostradę . Mnie nie wyrąbali ale sąsiadów tak i to kierowniki głównego  wykonawcy . Także nie mów mi z czego biorą się duże wypłaty . A co do komuny to nie jestem taki stary żebym pracował w tym systemie . Komuna to jest w unii tylko w trochę innym wydaniu .   

Edytowany przez Zbyszko, 19 marzec 2017 - 00:18.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co tam panie w polityce? zobacz »

•  

#3144 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 19 marzec 2017 - 00:37

Ewidentnie ci nie wyszło skoro twierdzisz że "  W naszym kraju jest tak że bardzo rzadko ktoś uczciwie zarabia dobrze "  Taki pogląd dobitnie o tym świadczy ;) 

Kierowniki wyrąbali czy po prostu sąsiady podpisali coś czego nie doprecyzowali albo nie doczytali? 

Co do komuny to mimo że jesteś młody to bardzo często stawiasz się w roli ciemiężonego przez bogaczy, wyzyskiwanego i krzywdzonego przez system co jest dla komunistów prawdą podstawową..

#3145 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 19 marzec 2017 - 06:58

Jak możesz mówić o niepowodzeniach skoro mnie nie znasz . W naszym kraju jest tak że bardzo rzadko ktoś uczciwie zarabia dobrze . Musi to być człowiek troch więcej jak pracowity . Trochę miałem styczności jak budowali autostradę . Mnie nie wyrąbali ale sąsiadów tak i to kierowniki głównego  wykonawcy . Także nie mów mi z czego biorą się duże wypłaty . A co do komuny to nie jestem taki stary żebym pracował w tym systemie . Komuna to jest w unii tylko w trochę innym wydaniu .   

Kapitalizm  to  jest  nic  innego  jak  Wyzysk  Człowieka  przez  człowieka

Zgadzam  się  z tobą  unia   to  jest  jedna  wielka  komuna 

Dawniej  Dyrektywy   przychodziły  z Moskwy   Teraz  z Brukseli 

Wiele  się  nie  zmieniło 

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#3146 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 19 marzec 2017 - 08:47

Zbyszko Twoje wyobrażenie świata delikatnie mówiąc jest do korekcji. Proszę nie generalizuj, bo nagle okaże się że mamy w kraju może trzech uczciwie zarabiających. A każdy komu wpływa na konto powyżej tych magicznych 6tyś to złodziej. 

#3147 Share jacek1296

jacek1296

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja.sport

Napisany 19 marzec 2017 - 09:33

Czy ty umiesz czytać ze zrozumieniem . Gdzie ta baba mówi że z wyższym wykształceniem ? . Naczytasz się w internecie że tak zarabiają a w rzeczywistości nie wiadomo ile ludzi tak zarabia  chyba że w PO i po znajomości  .  Ludzie z wyższym wykształceniem nie mają pracy wręcz pracują na kasie lub na zmywaku gdzieś za granicą. A ile nauczyciele zarabiają albo w bankach co mają wyższe wykształcenie . Wcale się nie bulwersuje bo może nie wiele mniej zarabiam i bez wyższego .

Według mnie mówiła o wszystkich co zarabiają mniej jak 6 tyś a ty się zrobiłeś jej rzecznikiem i bronisz złodziei i idiotów .

Niech się ktoś inny wypowie bo z tym osłem nie można normalnie popisać . A przy okazji odpowiedziałem ci z czym mi się kojarzy to nazwisko tylko najpierw dobrze pomyśl .   

Wyższe wykształcenie zdobyte gdzie: w wyższej szkole humanistycznej w koziej wólce czy na dziennych na Uniwersytecie Jagiellońskim? Nie sądzę, aby po tym drugim ktoś pracował na kasie w biedrze, a po tym pierwszym( i 90% pozostałych "uczelni wyższych") to się tylko do łopaty na budowie nadają albo do sprzątania ulic, a tam faktycznie 6000pln nie ma.

Edytowany przez jacek1296, 19 marzec 2017 - 09:35.

#3148 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2232 postów

Napisany 19 marzec 2017 - 10:15

http://www.fakt.pl/w...e-wizji/7lew2db   :P :P :P

#3149 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3917 postów

Napisany 19 marzec 2017 - 10:23

Co ma być w tym śmiesznego ?

ZETOR TEAM

#3150 Share Bogdan675

Bogdan675

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 19 marzec 2017 - 10:23

​Spektakularna klapa marszu KOD. Takiej porażki jeszcze nie zaliczyli
Dodano: 18.03.2017 [18:30]
148985804615419795615.jpg
foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
Co prawda tzw. Komitet Obrony Demokracji jeszcze istnieje, ale sądząc po frekwencji na sobotniej demonstracji, jego działania cieszą się marginalnym zainteresowaniem. Jak przekazał portalowi Niezalezna.pl rzecznik stołecznej policji, w wydarzeniu uczestniczyło zaledwie około tysiąca osób. Tylko tylu kodziarzy udało się ściągnąć do Warszawy z całej Polski. 

Marsz organizowany przez Komitet Obrony Demokracji odbywał się pod hasłem „Wolne sądy, wolne samorządy”. Uczestnicy zebrali się przed Kancelarią Premiera w Al. Ujazdowskich w Warszawie. Stamtąd Nowym Światem oraz Krakowskim Przedmieściem przeszli na Plac Zamkowy. 

W demonstracji uczestniczył główny kodziarz, czyli Mateusz Kijowski. – Po kawałku odbierają nam Polskę, po kawałku odbierają nam demokrację, po kawałku odbierają nam naszą wolność – lamentował. Z kolei przewodnicząca Rady Warszawy Ewa Malinowska-Grupińska z Platformy Obywatelskiej wygadywała, że „szykuje się zamach na wolną Warszawę”. Według niej, projekt ustawy metropolitalnej przygotowany przez Prawo i Sprawiedliwość jest po to, by „odebrać warszawiakom Warszawę”. 

I Kijowskiego i platformerskiej szefowej rady słuchała garstka „obrońców demokracji”. 

Sprzed Kancelarii Prezesa Rady Ministrów ruszyło tysiąc osób, a na Plac Zamkowy dotarło pięćset osób. Nie odnotowaliśmy żadnych incydentów 

– poinformował w rozmowie z portalem Niezalezna.pl Mariusz Mrozek, rzecznik prasowy stołecznej policji.

Zresztą najlepiej „tłumy” kodziarzy widać na poniższym kadrze. 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3151 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 19 marzec 2017 - 10:29

Wyższe wykształcenie zdobyte gdzie: w wyższej szkole humanistycznej w koziej wólce czy na dziennych na Uniwersytecie Jagiellońskim? Nie sądzę, aby po tym drugim ktoś pracował na kasie w biedrze, a po tym pierwszym( i 90% pozostałych "uczelni wyższych") to się tylko do łopaty na budowie nadają albo do sprzątania ulic, a tam faktycznie 6000pln nie ma.

Pewnie tak że są wyższe szkoły piętrowe i dobre uniwersytety . Ale jeżeli po wyższej szkole powinno się zarabiać  4 tyś na rękę to niech ten z Jagielońskiego zarabia 7 na rękę czy więcej i tak powinno być . Już na budowach nie źle zarabiają można powiedzieć że tyle co nauczyciel . Jak ten co sprząta ulicę zarabia 1600 zł a nauczyciel lub młody pracownik w banku 1800 zł to co to za różnica .

Podejrzewam ze na tym forum nikt Jagielońskiego Uniwersytetu nie ukończył to w tym poście piszesz o sobie i o nas wszystkich .  

#3152 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2232 postów

Napisany 19 marzec 2017 - 10:37

Co ma być w tym śmiesznego ?

A no to że fajny program i warto go  oglądać jedyny gdzie nie ma cenzury i widzowie mogą wyrażać swoje poglądy ale obrońcom demokracji się to nie podoba :P :P

#3153 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3917 postów

Napisany 19 marzec 2017 - 10:41

Czyli uważasz że demokracja polega na obrażaniu czyjejś matki ? :huh:

ZETOR TEAM

#3154 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 9326 postów

Napisany 19 marzec 2017 - 10:44

Rzucania obelgami nauczyła Polaków obecna partia rządząca która swoje rządy właśnie od  tego zaczęła. Więc kto wie może trendy się zmieniły i na tym właśnie demokracja polega?

KPK Kumurun Team

#3155 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 19 marzec 2017 - 10:53

Obecna sytuacja polityczna w Polsce seweryn20   krótką  pamięć  masz  zaczął  to  donald  tusk  w 2005 roku  po  dwóch  z rzędu  porażkach  nazwał  wyborców  PiS  mocherowe  berety.

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#3156 Share seweryn20

seweryn20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 9326 postów

Napisany 19 marzec 2017 - 10:58

To jest stwierdzenie a nie obraza.

Moherowe berety – pejoratywne określenie osób starszych lub w średnim wieku, identyfikujących się z poglądami społeczno-politycznymi głoszonymi przez konserwatywno-narodowy nurt polskiego katolicyzmu, którego reprezentantem są m.in. media związane z redemptorystą o. Tadeuszem Rydzykiem. Określenie to powstało od charakterystycznego nakrycia głowy, jakie noszą stereotypowe przedstawicielki części tej społeczności.

KPK Kumurun Team

#3157 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 19 marzec 2017 - 11:01

@ Zbyszko - Ty byś chciał mieć od razu coś zapewnione "z urzędu " jak za komuny. Źli kapitaliści płacą za efekty pracy a nie za wykształcenie. Jak będziesz leniem to nawet po doktoracie nikt ci kasy nie da darmo. Płaci się ludziom nie więcej niż warta jest ich praca i nie mniej niż kwota za którą godzą się pracować. 

W tyle wizji to program tworzony przez głupków dla głupków. Program pseudo satyryczny, propagandowy, z prostym/prostackim przekazem dla prostych/prostackich wyborców. Zbyt zawiłego przekazu mogliby nie zrozumieć więc język musi być możliwie  prosty. Ja ostatnio TVP używam jako przykład dla dzieci jak władza działała za komuny. :P

#3158 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 19 marzec 2017 - 11:02

seweryn20   krótką  pamięć  masz  zaczął  to  donald  tusk  w 2005 roku  po  dwóch  z rzędu  porażkach  nazwał  wyborców  PiS  mocherowe  berety.

I od kombinacji przy trybunale też oni  zaczęli . 

#3159 Share Counterr

Counterr

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 19 marzec 2017 - 11:03

Bardzo ciekawy artykuł, który mówi o aktualnych zagrożeniach dla rolnictwa związanych z sytuacją polityczną.

http://wyborcza.pl/m...j.html#BoxGWImg

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3160 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 19 marzec 2017 - 11:10

@ Zbyszko - Ty byś chciał mieć od razu coś zapewnione "z urzędu " jak za komuny. Źli kapitaliści płacą za efekty pracy a nie za wykształcenie. Jak będziesz leniem to nawet po doktoracie nikt ci kasy nie da darmo. Płaci się ludziom nie więcej niż warta jest ich praca i nie mniej niż kwota za którą godzą się pracować. 

W tyle wizji to program tworzony przez głupków dla głupków. Program pseudo satyryczny, propagandowy, z prostym/prostackim przekazem dla prostych/prostackich wyborców. Zbyt zawiłego przekazu mogliby nie zrozumieć więc język musi być możliwie  prosty. Ja ostatnio TVP używam jako przykład dla dzieci jak władza działała za komuny. :P

A ja oglądam program Historia i swoim dzieciom chcę to pokazywać a tobie polecam program Kultura bo tego ci brakuje .