Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

8988 odpowiedzi na ten temat

#3121 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3962 postów

Napisany 18 marzec 2017 - 19:54

Biorąc pod uwagę , że już zostali wybrani ... to chyba nie rozumiem pytania , albo nie zauważyłem aluzji .

ZETOR TEAM

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 17:34
  •  

#3122 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2237 postów

Napisany 18 marzec 2017 - 20:13

http://wmeritum.pl/e...szkancow/173568   tak się dzieje gdy rządzą nami geje   :P :P

#3123 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 18 marzec 2017 - 20:23

A już myslalem że piszesz o Jarosławie i Antonim :D

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co tam panie w polityce? zobacz »

•  

#3124 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 18 marzec 2017 - 20:56

A ile zarabiacie bo według Bieńkowskiej to idiota pracuje za 6000 tyś i to tyczyło się do wszystkich . A Ulman mi pisze o Pawłowicz czy Macierewiczu albo Niesiołowskim . Ten trzeci to samo nazwisko mówi o nim . Jak głosujesz to na partie i jej program a nie na daną osobę . Trzeba ordynację wyborczą zmienić .

#3125 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3962 postów

Napisany 18 marzec 2017 - 21:00

Ile ???

ZETOR TEAM

#3126 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo , wędkarstwo ,gra na instrumentach ,prawo . wynalazki.

Napisany 18 marzec 2017 - 21:03

Każdy musi sam odpowiedzieć na to pytanie . 

#3127 Share zetorki12

zetorki12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3962 postów

Napisany 18 marzec 2017 - 21:06

No dobra , ale albo zer za dużo napisałeś , albo to tyś nie potrzebne . B)

ZETOR TEAM

#3128 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 18 marzec 2017 - 21:08

Jak ma poukładane w głowie , ma wyższe wykształcenie to za 6 tys nie będzie pracował i Bieńkowska ma racje ale czym większy dziad tym bardziej ta wypowiedż krytykuje.  Przy okazji 6 000 tys = 6 000 000 :P

Co ci mówi nazwisko Niesiołowski? 

Ja zawsze oddaje głos na konkretną osobę tak jak wszyscy w Polsce. Jak ty oddajesz głos na partię?

Jak to jest z tym POPISem? Jak PIS zgłosił skazanego na porażkę Wolskiego to sukces a jak PO skazanego na porażkę Schetynę to porażka  :blink:

#3129 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 18 marzec 2017 - 21:21

No może ale wszyscy wszystko wiedzą .  Ulman nic o wyższym wykształceniu nie mówiła tylko za te pieniądze pracuje idiota albo złodziej . To do której grupy się zaliczysz ? 

No i co z tego że oddajesz na osobę jak głosy zabierze kto inny .

Nawet jak ta osoba przejdzie to  jakbyś głosował na prezesa tej partii bo będzie go musiał słuchać a jak nie to fora ze dwora .

#3130 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 18 marzec 2017 - 21:40

Ludzie po studiach uznają wyższe wykształcenie jako oczywistą oczywistość. 6 tys brutto to jakieś 4 tys do reki  a to naprawdę żadnego szału nie robi jeśli ktoś ma minimum ambicji, chęci i oleju w głowie.

Ty w jakimś dziadowie żyjesz że cie 6 tys bulwersuje czy tak po prostu bezmyślnie powtarzasz za propagandą?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3131 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 18 marzec 2017 - 22:00

Czy ty umiesz czytać ze zrozumieniem . Gdzie ta baba mówi że z wyższym wykształceniem ? . Naczytasz się w internecie że tak zarabiają a w rzeczywistości nie wiadomo ile ludzi tak zarabia  chyba że w PO i po znajomości  .  Ludzie z wyższym wykształceniem nie mają pracy wręcz pracują na kasie lub na zmywaku gdzieś za granicą. A ile nauczyciele zarabiają albo w bankach co mają wyższe wykształcenie . Wcale się nie bulwersuje bo może nie wiele mniej zarabiam i bez wyższego .

Według mnie mówiła o wszystkich co zarabiają mniej jak 6 tyś a ty się zrobiłeś jej rzecznikiem i bronisz złodziei i idiotów .

Niech się ktoś inny wypowie bo z tym osłem nie można normalnie popisać . A przy okazji odpowiedziałem ci z czym mi się kojarzy to nazwisko tylko najpierw dobrze pomyśl .   

#3132 Share Piotr778

Piotr778

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 18 marzec 2017 - 22:19

Misiewicz to i bez wyższego zarabia drugie tyle.

#3133 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 18 marzec 2017 - 22:32

Tu nie biega o to ile zarabia polityk czy burmistrz albo prezydent i był po zawodówce tylko o to że ta kobita obraziła trzy czwarte polskich ludzi . A gdyby wypowiadała się do kamer to pewnie gadka byłaby inna . 

Dla porównania podam że nauczyciel przy pełnym etacie mianowany po szkole wyższej zarabia 2 tyś na rękę a dyplomowany z 20 lat pracy 3 tyś na rękę i podobnie jest w bankach przynajmniej spółdzielczych . To są fakty o których wiem a to co piszą w internecie to daje dużo do myślenia tym co tego nie mają . 

#3134 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 18 marzec 2017 - 22:32

To ty przeczytaj ze zrozumieniem - jasno napisałem że dla wykształconych ludzi jest to najoczywistsza oczywistość. 

Są tacy co mimo studiów pracują na zmywaku bo nie maja pomysłu na siebie i tacy co z zawodówka maja duże firmy. Bywają też tacy którzy będąc po studiach zostają prezesami banków jak niejaki Morawiecki który rocznie zarabiał parę baniek. Na etatach w państwowych firmach o których mówiła Bieńkowska nikomu nie dzieje się krzywda i rzadko zarabia się słabo będąc na średnim i wysokim szczeblu i między innymi dlatego tak chętnie wszelkie misiewicze się tam usadawiają :huh:

Każdy ma swoiste skojarzenia dlatego pytam,  ale wprost zapewne nie umiesz odpowiedzieć. Niestety z racji tego że jak to nazwałeś jestem osłem wymagam prostych odpowiedzi.  :)

#3135 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 18 marzec 2017 - 22:49

Jak mąż z żoną będą zarabiać po 3 tyś na rękę  to byłby luksus lecz to dla większości na razie  jest nie osiągalne a co powiedzieć o 4 tyś . Gdybyś trochę inaczej formułował swoje wypowiedzi bez przytyków pewnie bym cie tak nie nazwał .  

#3136 Share Ulman

Ulman

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 677 postów

Napisany 18 marzec 2017 - 23:06

A co cie większość obchodzi? Sam myśl jak zarobić więcej niż te 4 tys do łapy i zapewniam cie że nie jest to trudne. Problem u nas jest właśnie taki że się nad dziadostwem rozczulamy i za nich się martwimy. Państwo opiekuńcze, solidaryzm społeczny to bzdury głoszone na potrzeby socjalnego elektoratu Jełopstwo woli winić innych za swoja marną egzystencję, i wierzyć że państwo poprawi ich byt a oni sami nawt nie bedą się musieli starać, dokształcać czy więcej pracować.

No i z czym/kim ten Niesiołowski ci się kojarzy ?

Dobre zmiany http://agrobiznes.mo...,0,2282172.html

Edytowany przez Ulman, 18 marzec 2017 - 23:07.

#3137 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 18 marzec 2017 - 23:32

Ciekawe ile w tym prawdy . Do takich tekstów podchodzę z dystansem bo za chwilę usłyszę , że ktoś tam coś napisał aby kogoś sprowokować . Jak takie przepisy by miały mieć miejsce to rolnicy powinni się przeciwstawić . Poczekamy zobaczymy . Niesiołowski to ordynarny polityk tylko zastanawiam się za co wymieniłeś go z Pawłowicz i Macierewiczem  . 

#3138 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 18 marzec 2017 - 23:34

Ale przecież Bieńkowska mówiła o "specjalistach" - z tego co pamiętam rozmowa dotyczyła wiceministrów lub innych stanowisk.

A tu powinni być ludzie doświadczenie i wykształceni - i tu się zgadza , tylko dureń pracowałby za 6 tysięcy.

Czy ty myślisz ,że specjalista w dużym mieście pracuje za 6 brutto? Chyba w Euro. Zaznaczam że piszę o wykształconych profesjonalistach.

Z mojego bliskiego otoczenia:

-specjalista ds bezpieczeństwa sieci - około 17K brutto Warszawa

-manager ds kluczowych klientów - mój pracownik - 8K podstawy + premie Lublin

-opiekun regionu Północ - mój pracownik :)  - mieszka w Bydgoszczy - za luty wypłata 5200 podstawy + 3200 premii zadaniowej

-inżynier w Orange - około 7K brutto Lublin

-BDM jedna z firm ubezpieczeniowych Lublin - powyżej 11K brutto

-manager w GE ,zarządza zespołem kilkunastu programistów - Kraków , 15K USD

Klika osób z moich bliskich znajomych i pracowników o których wiem ile zarabiają i są specjalistami w swoich zawodach. 

#3139 Share Zbyszko

Zbyszko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 18 marzec 2017 - 23:45

Żeby tyle zarabiać nie trzeba mieć miękkiego serca tylko iść po trupach do celu bo z czegoś ta wypłata się bierze . Każdy musi zarobić na siebie i swojego pracodawcę nawet kosztem innych . Może nie dotyczy to wszystkich ale większość .   

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3140 Share B3Agro

B3Agro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 288 postów

Napisany 18 marzec 2017 - 23:51

A dlaczego po trupach do celu? Wystarczy tylko znać się na swojej robocie i być pracowitym. Sukcesy przychodzą z czasem.

Czyli według Twojej logiki każdy kto zarabia dobrze to "zły człowiek" ? Dobrze Cię rozumiem?