Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Pewnie nie chcieli by na ich ziemi LK ich pouczał i oskarżał. 

Tak czy inaczej w tamtym czasie premierem był zarówno Tusk jak i Putin więc spotkało sie dwóch na tych samych stanowiskach.

Ale że chcesz wierzyć w zamach więc brnijmy dalej -jak to wysłali go? Co on był przesyłka czy jak? Poleciał samolotem bo chciał polecieć a Prezydentowi nie mogli odmówić

Zmieniono serwisanta I co w związku z tym? Cieć na bramie może też był zmieniony? A stewardesy nie były czasem zmienione? 

Jak zniszczono wrak? Toż on leży w Smoleńsku nadal.

Nie wiem czy by przegrał ale w tamtym momencie nic nie wskazywało na reelekcję no chyba ze masz inne dane.

Wrócę jednak do pytania Jeśli nie byłoby Smoleńska i nie wybrali by go ponownie, PIS zostałby w opozycji, to co miałby do powiedzenia i zaoferowania?

 

Nie pisz tusk i bronek bo czy chcesz czy nie był Premierem/Prezydentem a do tego nazwisko zawsze z wielkiej czego uczą razem z pisaniem.Kulturę pomijam

 

Pouczał i oskarżał  a co  w  Katyniu  Niemcy  strzelali  ?????

Tam  nie było  spotkania   towarzyskiego  tylko uczczenie  ofiar   Zbrodni  Stalinowskich  więc  niema znaczenia  czy spotka się tam  Premier z Prezydentem  czy tylko  Premierzy 

To związku z tym  że  przedtem  Tupolew  był  serwisowany w jedyny miejscu   przed  katastrofą  w dwóch i   nasze służby pod kierownictwem tuska  nie zapewniły  tam  ochrony.

Jakto  jak  na filmikach z Smoleńska  widać  jak  wybijają  szyby  tną  wrak   ciągną  koparkami   itd

Przed  wyborami  2015  też  nic  nie  wskazywało  na   przegraną  bronka  a  jednak 

Nie będę  się  bawił  w co by  były  gdyby  bo  gdyby  babcia  miała  wąsy  była  by  dziadkiem :lol: :lol: :lol:

Śledztwo  nie było  przeprowadzone  rzetelnie 

Chcesz  to  sobie  wierz  w  Katastrofę 

Po wojnie  też  ludziom  wmawiano  że  w Katyniu  strzelali  Niemcy  i  ludzie  w to wierzyli  a prawda była  zupełnie  inna   to  samo z  Gibraltarem

Prawda  prędzej  czy  później  wyjdzie  na jaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

Masz dwie wersje Smoleńska i potrafisz oddzielić prawdę od kłamstw, więc jak możesz nie wiedzieć co sie stało?

Czemu brzoza nie pasuje i co ty tam robiłeś wiele razy?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

łamali wszelkie procedury i robili kaskaderkę po całości 

człowiek miał sumienie i wiedział  co zrobił i nie umiał z tym żyć więc targnął się na własne życie 

żadnej wielkiej tajemnicy tu nie ma bo  nagrania mówią o faktach 

żadnej komendy do lądowania nie było i nikt nie zezwolił na zejście poniżej 100 m 

 

tak samo jak ty łamiesz wszelkie procedury na tym forum  :D

ja nie wiem co sie stało i nie znam sie na tym ( ty widze ze znaffca lotnictwa  :D ) ale jedno wiem na 100 % 

żaden samolot na swiecie jeszcze nie rozpadł sie na takie kawałeczki z tak smiesznej wysokosci nie mówiac juz o ciałach  ...

i na tym zakoncz sie osmieszac i popierac jedynie słuszną prawde ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

Rozpadł się podobny tez produkcji rosyjskiej w Kabatach pod Ursynowem. Też nikt nie przeżył.

Marek, a jak Antek mówił że 3 osoby przeżyły, że rozpylono hel, że były elektromagnesy to tez prawda była?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

  narciarz  krzyczy i udaje  prezydenta  :D  :D  :D

  normalnie jak za komuny  ;)

 

No co poradzisz jeszcze jedną kadencję będzisz musiał przetrwać :P :P

oj coś dziś elektorat PIS nie w humorze....

Po stronie Targowicy stali zarówno biskupi i papierz i to powinno elektoratowi PIS uświadomić że historia może się powtórzyć i nie wszyscy "czarni" są po jasnej stronie mocy. Żeby to wiedzieć to trzeba było chodzić do szkoły i samodzielnie myśleć.

 

A od kiedy nauki kościoła zacząłeś słuchać bo tylko wszędzie kościół be był ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akowicz111    159

Rozpadł się podobny tez produkcji rosyjskiej w Kabatach pod Ursynowem. Też nikt nie przeżył.

Marek, a jak Antek mówił że 3 osoby przeżyły, że rozpylono hel, że były elektromagnesy to tez prawda była?

A Kopacz że kopią na metr , przesiewają i w ogóle och i ach - też prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

żaden samolot na swiecie jeszcze nie rozpadł sie na takie kawałeczki z tak smiesznej wysokosci nie mówiac juz o ciałach  ...

i na tym zakoncz sie osmieszac i popierac jedynie słuszną prawde ...

Tak w zasadzie to mogliśmy mieć podobny przypadek w Afganistanie. C130 Hercules poszedł na złom bo pojawiło się zbocze góry i drzewa. Ponoć podczas gwałtownego manewru przeciążenie mogło być w okolicach g4 - tak twierdzą amerykanie którzy oglądali to co wylądowało. Naruszona struktura kadłuba i innych elementów uniemożliwiająca dalszą eksploatację a blisko było do rozpadnięcia się maszyny w powietrzu.

W Smoleńsku ponoć te przeciążenia były dużo większe więc kto wie jak powinny wyglądać ciała i jaka fragmentacja odpowiadała by tym warunkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Masz dwie wersje Smoleńska i potrafisz oddzielić prawdę od kłamstw, więc jak możesz nie wiedzieć co sie stało?

Czemu brzoza nie pasuje i co ty tam robiłeś wiele razy?

 

Tylko dwie myślałem że więcej,w całej tej sprawie jedno jest pewne że prawda zaskoczy. Co tam robiłem,spacerowałem sobie i zastanawiałem jaką ma moc brzuzeczka żeby odciąć skrzydło samolotu.  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Brzoza jak brzoza, ale jaką moc sprawczą musiał mieć człowiek którego obecność na pokładzie skłoniła dowódcę do podjęcia samobójczej próby lądowania? 

Edytowano przez mirro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz7604    238

Rozpadł się podobny tez produkcji rosyjskiej w Kabatach pod Ursynowem. Też nikt nie przeżył.

Marek, a jak Antek mówił że 3 osoby przeżyły, że rozpylono hel, że były elektromagnesy to tez prawda była?

Poczytaj o wypadku w Kabatach. Ruscy kilka miesięcy obarczali winą załogę, dopiero wnikliwe zbadanie silnika wykazało, że winę ponosi wirnik silnika. Czy myślisz, że gdyby rozbili się na terytorium ZSRR to ruscy przyznali się do winy producenta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

 

A od kiedy nauki kościoła zacząłeś słuchać bo tylko wszędzie kościół be był ;)

To nie nauki tylko historia i do tego dla nich mało chwalebna więc pomijają ten temat. Mówiąc krótko  - kilku biskupów i i stolica apostolska zafundowała nam rozbiory

Gdzie "wszędzie kościół be był"?

 

A Kopacz że kopią na metr , przesiewają i w ogóle och i ach - też prawda?

A widziałeś by ktoś przesiewał błoto? Od razu wiadomo że tak nie było. Ale w to że w lesie Kabackim rozleciał się IŁ to chyba wierzysz czy tez nie?

 

 

Oj dziś sie grubo dzieje. Prezes potwierdził wybuch i jak co miesiąc - "jesteśmy coraz blizej prawdy i niebawem ostateznie zwyciężymy" Jakaś miła pani podczas apelu poległych stwierdziła że zostali " zdradzeni o świcie" Więcej nie wiem bo wyłączyłem. Jedno trzeba przyznać - JK zaznaczył że jest to "najbardziej prawdopodobne" czym zostawił sobie pole manewru do zmian wniosków za jakiś czas. \

 

@Lukasz - tu nie chodzi o ruskich ale o to że samolot nawet lecąc z niewielką prędkością , wpadając w drzewa , krzaki, po zetknieciu z ziemią ulega de-stru-kcji i nie potrzeba do tego bomby. I za Kobuszewskim powtarzając "...i praw fizyki pan nie zmienisz i nie bądż pan ..........".

Edytowano przez Ulman

Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

tak samo jak ty łamiesz wszelkie procedury na tym forum  :D

ja nie wiem co sie stało i nie znam sie na tym ( ty widze ze znaffca lotnictwa  :D ) ale jedno wiem na 100 % 

żaden samolot na swiecie jeszcze nie rozpadł sie na takie kawałeczki z tak smiesznej wysokosci nie mówiac juz o ciałach  ...

i na tym zakoncz sie osmieszac i popierac jedynie słuszną prawde ...

 

 co masz na myśli'' śmieszną wysokość'' baranie ? prędkość też był śmieszna bo tylko niecałe 300 km na godzinę  :D  :D  :D komu dzieciaku te brednie chcesz wciskać 

nic nie rozumiesz twoja sprawa ale nie pisz głupot na poziomie przedszkolaka  ;)

 

no i popatrz sobie na to ;

ile jest warte twoje 100 % ? ..nic po prostu ZERO  :D  :D  :D

 

z19791387V,Sluzby-ratunkowe-miedzy-szczaz19791385V,Sluzby-ratunkowe-miedzy-szczaz19791384V,Sluzby-ratunkowe-miedzy-szcza

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akowicz111    159

,, A widziałeś by ktoś przesiewał błoto? Od razu wiadomo że tak nie było."      Jako przedstawicielce RP obecnej na miejscu - wierzyłem , a okazało się że perfidnie kłamała. Macierewicza tam nie było więc mógł se pozwolić na konfabulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

Brzoza jak brzoza, ale jaką moc sprawczą musiał mieć człowiek którego obecność na pokładzie skłoniła dowódcę do podjęcia samobójczej próby lądowania? 

 

Który to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 ten co mówił ''śmiało zmieścisz się  '' ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 

„Zmieścisz się śmiało” – zachęca generał Błasik i po dwóch sekundach sam dodaje:„230”. Nawigator melduje kolejne, coraz niższe wartości. Kiedy pada słowo: „30”,samolot uderza w pierwsze drzewo. Rozlega się hałas, jest godzina 8:40 i 54 sekundy. „20!!!” – krzyczy nawigator.

Nagranie zostaje przerwane z trzaskiem o godzinie 8:41:04. Dwie sekundy wcześniej na pokładzie słychać przerażające krzyki. Z radia dobiega ostatni sygnał z wieży smoleńskiego lotniska: „Odejście na drugi krąg”.

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

,, A widziałeś by ktoś przesiewał błoto? Od razu wiadomo że tak nie było."      Jako przedstawicielce RP obecnej na miejscu - wierzyłem , a okazało się że perfidnie kłamała. Macierewicza tam nie było więc mógł se pozwolić na konfabulację.

Kłamstwo to kłąmstwo ale ciekawe czemu Mcierewiczowi wyznawcy tyle wybaczają. Te wszystkie Mistrale, hel, wystrzały, wybuchy elektromagnesy.... Kopacz nie może się z nim absolutnie równać


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

 

„Zmieścisz się śmiało” – zachęca generał Błasik i po dwóch sekundach sam dodaje:„230”. Nawigator melduje kolejne, coraz niższe wartości. Kiedy pada słowo: „30”,samolot uderza w pierwsze drzewo. Rozlega się hałas, jest godzina 8:40 i 54 sekundy. „20!!!” – krzyczy nawigator.

Nagranie zostaje przerwane z trzaskiem o godzinie 8:41:04. Dwie sekundy wcześniej na pokładzie słychać przerażające krzyki. Z radia dobiega ostatni sygnał z wieży smoleńskiego lotniska: „Odejście na drugi krąg”.

 

 

I ty w to wierzysz.

w której minucie filmu padły te słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3037

podobnie jak tamtej soboty tez dzisiaj wozilem obornik, wtedy rano a dzisiaj po poludniu i to ursusem- 60 wiec nie bylem w temacie az do 21;50 gdy wlaczylem tvp info gdzie ku zaskoczeniu wszystkich obecnych red lisicki z 'od rzeczy' stwierdzil ze to wszystko co padlo na konferencji smolenskiej to fantazje na ktore nie ma zadnych dowodow. bo dopiero niedawno zlecono badania w zagranicznych laboratoriach. "profesor" wyszkowski zagotowal sie , gargas dostala palpitacji serca a sakiewicza normalnie zatkalo a prowadzacy "penis"

az zapomnial ze jego obecna partnerka byla kiedys kochanka jednej z ofiar katastrofy smolenskiej i placila w naturze za tajne informacje[tak jej byly maz twierdzil na rozprawie rozwodowej]

dzisiaj duda pielgrzymowal po krakowskich cmentarzach, chyba czegos sie bal bo co chwile niebo patrolowaly smiglowce. 

nowy odcinek tele-noweli paradokumentalnej -jutro ,dzisiaj juz mi sie nie chce

13 lat temu umarl jacek kaczmarski- ta piesn znowu nabiera aktualnosci -szczegolnie ostatnia zwrotka


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozzborn   
Gość ozzborn

 

„Zmieścisz się śmiało” – zachęca generał Błasik i po dwóch sekundach sam dodaje:„230”. Nawigator melduje kolejne, coraz niższe wartości. Kiedy pada słowo: „30”,samolot uderza w pierwsze drzewo. Rozlega się hałas, jest godzina 8:40 i 54 sekundy. „20!!!” – krzyczy nawigator.

Nagranie zostaje przerwane z trzaskiem o godzinie 8:41:04. Dwie sekundy wcześniej na pokładzie słychać przerażające krzyki. Z radia dobiega ostatni sygnał z wieży smoleńskiego lotniska: „Odejście na drugi krąg”.

 

 

 

jak sam napisałes smieszna wysokosc to 20 metrów  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Marko ulman i inni jak jesteście tacy mądrzy to ruszajcie rządzić Polską . Rzucajcie gospodarki  i hej na salony . Markowi  jak ktoś mu zwróci uwagę i nie będzie po jego myśli to zaraz użyje słów ( szczeniaku baranie niedouku lub smarku )  Wałęsę  podkształcili to może i jego się uda a jak nie to z powrotem do gnoju .

 

Jak ktoś powie że to śledztwo było prowadzone na najwyższym poziomie to jest na tym samym poziomie .

Pewnie jakby Obama   miał podobną katastrofę  też ruscy by prowadzili śledztwo według waszego rozumowania .

Co komu bronic  wyjaśnienia  po swojemu . Jeżeli wszystko było w porządku to czemu czapka goreje ?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

Chyba gorze....

A niby po co miałbym się zajmować polityką zawodowo? Finanasowo żadna korzyść bo marnie im płacą, dokoła większość kretynów, nieuków i nawiedzonych,  zawodowych oszustów, schizofreników i pyskaczy.

Wyjaśniać po swojemu można tylko że PIS nie chce wyjaśnić a wyjaśniać. Ten cyrk musi trwać i nie raz jeszcze będzie zmiana wniosków. Prawda jest banalna - gdyby na wysokości 100m nie widząc ziemi odleciał (takie są procedury) to nie miała by znaczenia brzoza, ani to że był za nisko czy wysoko, czy w osi pasa czy nie. Nie zastosował procedur i skończyło się tragedią. Koniec i kropka......no chyba że ruscy zahipnotyzowali i ubezwłasnowolnili Protasiuka przy pomocy fal mózgowych i bezwolnie sprowadził on samolot na śmierć. Taka możliwość jest realna :D  

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5568

To jakim cudem odliczał wysokość 50, 40 , 30 itd? On nawet 90 nie powinien odliczyć :(

Powtórzę raz jeszcze - nie miał papierów by bez widoczności zejść poniżej 100m. Podstawa chmur była za nisko a widoczność na ziemi ok 200m więc wszystko poniżej minimum. Złe lotnisko, zła pogoda, łamanie procedur, złe decyzje i mamy tragedię


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj