Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

8859 odpowiedzi na ten temat

#2801 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2232 postów

Napisany 09 marzec 2017 - 18:43

No zaraz tu napiszą żePolacy to lenie i nie chcą za 1000 pracować a wolą żyć z 500 + ;)

Ktoś tu użył słowa wybory , jakie wybory skoro był tylko jeden kandydat ? Niemcy wybrali tuska i dobrze bo nie wróci do polski , Jak by nie patrzeć unia sie rozpada i dobrze Cieszy mnie to , Jarasowi nie zalezy na władzy w uni bo po co brać na siebie taki rozpierdol , zależało mu na wyłączną władze w polsce , debilna opozycja nie ma szans na wygrane wybory , Tusk był jedynym który mógł im pomoc a tu na nieszczescie uni dalej bedzie ją topil , .Jak by nie patrzec kaczynski dopiął swego i nie ma kto mu zabrać władzy ;D Pozatym debile gratulują tuskowi za rozwalenie przemysłu , podwyższenie podatków , okradzenie polaków z pieniędzy z ofe , w nagrode dostał posadkę przy niemcu , Hańba mu i wszystkim którzy mu gratulują , ;D

No też mnie to cieszy B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Obecna sytuacja polityczna w Polsce Dzisiaj, 00:05
  •  

#2802 Share Piotr778

Piotr778

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 09 marzec 2017 - 18:52

No to Polakiem czy Niemcem jest zdecydujcie się,bo wasi idole polityczni mówią że wybrali Polaka wbrew polskiemu rządowi.

#2803 Share Michalmeer

Michalmeer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2762 postów
  • Zainteresowania:Wszystko związane z ziemią i jej uprawą

Napisany 09 marzec 2017 - 18:58

Niemiecki pies w przebraniu polaka ;) pasuje idealnie

Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co tam panie w polityce? zobacz »

•  

#2804 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1237 postów

Napisany 09 marzec 2017 - 19:34

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#2805 Share Bogdan675

Bogdan675

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 09 marzec 2017 - 19:52

Skąd opowieść o rzekomym poparciu 27 państw? Nie było głosowania „za” Tuskiem!
148908052015334795118.jpg
foto: @EPP/twitter.com

Wybór Donalda Tuska na drugą kadencję szefa Rady Europejskiej odbył się za zamkniętymi drzwiami, ale coraz więcej wiadomo o ty, co działo się w środku. Okazuje się, że nie odbyła się żadna dyskusja. Głos zabrała tylko premier Beata Szydło - podaje Polska Agencja Prasowa powołując się na dyplomatów unijnych. Co ciekawe, nie odbyło się głosowania „za” kandydaturą Tuska.

Jak już informowaliśmy, Donald Tusk nadal będzie przewodniczącym Rady Europejskiej. Taka decyzja zapadł podczas szczytu Unii Europejskiej w Brukseli.

CZYTAJ WIĘCEJ: Niemiecki kandydat został ponownie przewodniczącym Rady Europejskiej

„Debata”, która - jak się okazuje - była jedynie zaakceptowaniem woli Niemiec, trwała zaledwie około pół godziny. Po tym gdy przewodzenie obradom przejął od Tuska premier sprawującej prezydencję Malty Joseph Muscat, a sam Tusk wyszedł z sali obrad, głos zabrała polska premier. Po jej wystąpieniu - jak opowiadali dziennikarzom unijni urzędnicy - zarządzono oficjalne głosowanie.

Z relacji z drugiej ręki wynika jednak, że głosowanie przeprowadzono w taki sposób, że zapytano najpierw, kto jest przeciw Tuskowi. Po podniesieniu ręki jedynie przez polską premier nie prowadzono dalszego głosowania. Wcześniej bowiem uzgodniono, że jeśli ktoś będzie chciał się wstrzymać, może o tym powiedzieć reszcie przywódców - opowiadał unijny urzędnik.

Po zakończeniu tego punktu Tusk wrócił na salę i Rada Europejska zajęła się dalszymi punktami szczytu, odnoszącymi się m.in. do migracji i sytuacji gospodarczej w UE.

Opinie użytkowników
PODSUMOWANIE | 09.03.2017 [19:44]

Niezły cyrk bo przecież za Tuskiem mogła być równie dobrze tylko Merkel ale przy takim dziwnym głosowaniu nie dowiemy się.

Jacob42 | 09.03.2017 [19:44]

W mojej opinii UE strzeliła sobie w kolano, na razie w jedno, ale "byczek" europejski będzie utykał. Uważam, że postawa naszego rządu była właściwa, teraz wszyscy Polacy nawet od widelca -schetyny uświadomili sobie, że tusk nigdy nie reprezentował interesów Polski. No cóż! - patriotyzm najpierw wynosi się ze swojego domu, pochodzenie, rodzina. A więc sprawy w polsce zaczynają się wyjaśniać, wiemy kim był TW Bolek, zaczynają wychodzić peselowskie brudy, podstawieni ludzie w rodzaju petru i jego myszek. jest dobrze, lepszy wróg jawny, niż "diabeł", który ubrał się w ornat i na mszę dzwoni.

nemomen | 09.03.2017 [19:42]

"Co ma wisieć, nie utonie" - to tylko czasowe przesunięcie tego co nastąpi.Dlatego ryży ciągle ma to wilcze spojżenie, które

#2806 Share tomsk

tomsk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 09 marzec 2017 - 20:06

Oglądam właśnie TVP KURA a w niej ciagle atak na Tuska na Unie na Manify wszyscy w kolo sa najgorsi tylko my pisiory jestesmy najlepsi wszyscy powinni sie od nas uczyc demokracji  zenada totalna kto to jeszcze oglada

#2807 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1442 postów

Napisany 09 marzec 2017 - 20:09

TY.

#2808 Share tomsk

tomsk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 09 marzec 2017 - 20:09

Za chwile zleca sie pisowskie trolle

#2809 Share marko-kolo

marko-kolo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 802 postów

Napisany 09 marzec 2017 - 20:13

pisuary  zostały spuszczone dziś przez UE tam gdzie ich miejsce czyli do szamba jakie sami stworzyli  ;)

DONALD królem jest i basta 

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

#2810 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2232 postów

Napisany 09 marzec 2017 - 20:14

Oglądam właśnie TVP KURA a w niej ciagle atak na Tuska na Unie na Manify wszyscy w kolo sa najgorsi tylko my pisiory jestesmy najlepsi wszyscy powinni sie od nas uczyc demokracji  zenada totalna kto to jeszcze oglada

Jaki atak ja wszędzie widzę na PiS nagonkę jakieś Cioty wczoraj po ulicach biegały domagając się darmowej antykoncepcji no dawno się tak nie ubawiłem ;) :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#2811 Share mirro

mirro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 571 postów

Napisany 09 marzec 2017 - 20:29

Ktoś tu użył słowa wybory , jakie wybory skoro był tylko jeden kandydat ? Niemcy wybrali tuska i dobrze bo nie wróci do polski , Jak by nie patrzeć unia sie rozpada i dobrze Cieszy mnie to , Jarasowi nie zalezy na władzy w uni bo po co brać na siebie taki rozpierdol , zależało mu na wyłączną władze w polsce , debilna opozycja nie ma szans na wygrane wybory , Tusk był jedynym który mógł im pomoc a tu na nieszczescie uni dalej bedzie ją topil , .Jak by nie patrzec kaczynski dopiął swego i nie ma kto mu zabrać władzy ;D Pozatym debile gratulują tuskowi za rozwalenie przemysłu , podwyższenie podatków , okradzenie polaków z pieniędzy z ofe , w nagrode dostał posadkę przy niemcu , Hańba mu i wszystkim którzy mu gratulują , ;D

Jeżeli jest tak jak piszesz i Kaczyńskiemu zależy jedynie na władzy w Polsce, a realizuje to poprzez wsadzenie na minę rządu to ja mam gdzieś taką jazdę.

#2812 Share tomsk

tomsk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 09 marzec 2017 - 20:35

Jaki atak ja wszędzie widzę na PiS nagonkę jakieś Cioty wczoraj po ulicach biegały domagając się darmowej antykoncepcji no dawno się tak nie ubawiłem ;) :P

widac jakie masz podejscie do kobiet nazywajac je ciotami

#2813 Share Piotr778

Piotr778

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 09 marzec 2017 - 20:55

Ponura broszka mówi właśnie że nie podpisze konkluzji i szczyt będzie nieważny.Chcą wpuścić wirusa jak do TK cymbały

#2814 Share staszek131415

staszek131415

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2232 postów

Napisany 09 marzec 2017 - 20:57

widac jakie masz podejscie do kobiet nazywajac je ciotami

A gdzieś tam kobiety widział \? Chcą antykoncepcji to niech sobie kupią a nie z pieniędzy podatnika za robotę niech się biorą :P a zapomniałem to jest ich praca płacą im za teakcje bo żadna kobieta o zdrowych zmysłach nie bierze w takim czymś udziału ^^

#2815 Share tomsk

tomsk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 09 marzec 2017 - 21:00

tak staszek merkel im placi za te manify 

#2816 Share Piotr778

Piotr778

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 241 postów

Napisany 09 marzec 2017 - 21:03

A gdzieś tam kobiety widział \? Chcą antykoncepcji to niech sobie kupią a nie z pieniędzy podatnika za robotę niech się biorą :P a zapomniałem to jest ich praca płacą im za teakcje bo żadna kobieta o zdrowych zmysłach nie bierze w takim czymś udziału ^^

Nikt normalny nie pisze takich bzdur.

#2817 Share Roman176

Roman176

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 09 marzec 2017 - 21:04

Jestem wiernym wyborcom PO i fanem Nowoczesnego Rycha i jego tancerek. PiSu nienawidzę od 1945roku podobnie Kukiza. Ortografiem znam jak prezydęt komorofsky. Wiernie od 10 Lat pluję na PiS doję kasę z państwowych kontraktów i fundacyjek opłacanych przez Sorosza i Spółkę. Teraz się trochę urwało ale mam swoje sposoby. Kiedy tylko mogę wmawiam polactwu że wybór inny niż PO albo N jest zły nienowoczesny i niepostempowy. Najważniejsze żeby szumiało w mediach. Cieszę się że jesteśmy w Łunii Łeuropejski. Już niedługo bo w 2020 nasza kochana dojna Polska zacznie wpłacać do EU grube miliardy za przywilej bycia w EU a EU łaskawie albo nam przyzna albo nam Nike przyzna dotacji z naszych własnych wpłaconych pieniądzów. Wtedy zaczniemy wmawiać ludziom że to wina PiSu Kaczorów i Dudy i Szydło. Jak już doprowadzimy zakulisowo do upadku rządu PiS i na jego zgliszczach przejmiemy władzę to podniesiemy VAT na 25% wiek emerytalny na 125Lat dla mężczyzn kobiet i LGBT oraz przyjmiemy EUro a paliwo będzie nie po 7 tylko po 8 złotych oczywiście z winy PiSu. Ludziom będziemy wmawiać że jak przyjdzie PiS to będzie jeszcze gorzej no i że o nich dbamy oraz o demokrację aby znów nie wpadli w ręce kaczora który zabrania im uprawiać miłość francuską jeździć na rowerze i czytać GieWu o oglondać TWeN. EUro przyjmiemy dlatego że PiS pozostawił nam budżet w tragicznym stanie i musimy prosić przez to EBC o tani kredyt w EUro a Niemcy nam pożyczą chętnie tak samo jak Grecji która za chwilę odda Niemcom całe całe swoje terytorium w zamian za umorzenie części jej długów wobec EBC. W ten sposób Polska już zawsze będzie musiała prosić na kolanach nasz bank o pieniądze a my jak chcemy to damy a jak nie chcemy to nie damy. Także cieszę się że Tözk znowu jest lokajem EUropy i że pilnuje aby nasze geszefty w generalnej guberni miały się jak najlepiej. Wszyscy którzy tak jak ja nie są za PO i N są pisobolszewikami i powinni leczyć się psychiatrycznie oraz wstydzić że nie myślą tak jak my predestynowani do sprawowaniania władzy w Polscem

Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

#2818 Share Szymi40

Szymi40

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1442 postów

Napisany 09 marzec 2017 - 21:11

Zaje....ś   jak   dzik w   sosnę-  ;)

#2819 Share tomsk

tomsk

Nowicjusz