Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ulman    5571

Masz racje  - najpierw przeczytać potem decydować. Szydło zapowiada  za to dokładnie odwrotnie. Nie wie co tam będzie a już zapowiada że nie podpisze. 

Czy ktoś wie co tam bedzie decydowane? Jesli to jubileuszowy szczyt i bedzie jakaś okolicznościowa grzecznościowa deklaracja polityczna to głupio nie podpisać. Obawiam się że po raz kolejny będzie pasować wszystkim oprócz nas

http://wiadomosci.wp.pl/dziennikarka-ostro-krytykuje-polski-rzad-kraje-europy-wschodniej-przez-was-obrywaja-6104530049168513a

 

Zbyszko, faktycznie czasem da sie głupote uchwycić

http://m.demotywatory.pl/4132882


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Politycy honorowi? Oszalałeś...... :blink:

Jakby Macierewicz był honorowy to palnał by sobie w łeb.  Honorowy Kaczyński, Czarnecki, Suski, Błaszczak, Pawłowicz :D  :D  :D Nie wymagaj honoru od jakiegokolwiek polityka

Romanek - rozmowy i ustalenia obecnie są takie same tylko z jednej strony jest Morawiecki, Szyszko i Macierewicz  a z drugiej .......Rydzyk :P

 

Co się dziwić że naród przygłupów wybiera http://korwin-mikke.pl/wazne/zobacz/58_polakow_uwaza_ze_nie_placi_vatu/144497

 

Zapominałeś  dodać  Komorowskiego 

Który  mówił  że  jak  Szeremietiew  okaże  się  niewinny  on  odejdzie  z Polityki 

Szeremietiew  okazał  się  niewinny  a  komur  na  Prezydenta  startował  i dalej  udziela  się  Politycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Podpisać traktat rzymski bez względu na jego treść... yyy no zadziwia mnie ten facet a czy jakby w traktacie tym hipotetycznie UE narzuciła Nam nieograniczoną liczbę emigrantów albo byłoby w Nim że ,, ziemie odzyskane wracają do Niemiec to czy też by podpisał bez względu na treść???

 

Chłopie obudź się Traktat Rzymski podpisali 60 lat temu. Ty nawet nie rozróżniasz znaczenia słów traktat - deklaracja. Dzisiaj nikt żadnego traktatu nie podpisuje. Spotkanie jest z okazji 60 rocznicy Traktatu Rzymskiego. A deklaracja to raczej taki akt symboliczny, jak to przy świętach bywa. Wszyscy popiszą tekst, że będzie ładnie i fajnie i wszyscy będą szczęśliwi i zadowoleni.

PS śmiejesz się ze Schetyny ale sam nie znając polskich słów dopiero byś na podpisywał.

 

Hubertuss jak zwykle jest tego zdania że jak krowa dużo ryczy  to powinna dużo mleka dawać . Co miał odpowiedzieć jak nie wiedział . Miał coś gadać w kółko tak jak pomylony polityk . Przecież polityk który jest bardzo długo przy korycie  gada długo nie związane z tematem aby tylko nie udzielić odpowiedzi . 

U nas chodzi taki wioskowy głupek . Przezwisko ma profesor . Dlaczego ? Gdyby go ubrał w garnitur i udzieliłby wywiadu osobie która go nie zna to by nie jednego załamał . Z powodu jego upośledzenia załatwił mu radny komisje . Gdy się wstawił na komisje lekarską jak dał tym lekarzom wykład to im szczeny opadły . Ja kilka razy już powtarzałem , że jeden ma teorie a drugi praktykę i wcale  jedno z drugim przeważnie nie idzie w parze .

 

Co miałem odpowiedzieć to odpowiedziałem. @jaco25 kłamał, że UW sprzedała TPSA Kulczykowi. I wszystko w temacie. Specem od niewiedzy to jesteś tutaj ty. Nie wiem co miał wnieść do dyskusji twój powyższy wywód. Zabrakło ci argumentów to myślisz, że mnie obrazisz porównując do jakiegoś tam wiejskiego głupka z twojej okolicy? Muszę cię zmartwić ten głupek ma kolegę w twojej osobie. Na swoim poziomie. O jakiej ty teorii i praktyce piszesz? Ty nie masz ani tego ani tego. Tylko jakieś bzdury piszesz bez sensu.

 

W sprawach w których się nie obracam nie będę dyskutował bo wasz cel jest kogoś ośmieszać . 

 

Takie jest twoje zdanie na kilka tematów do dyskusji, które ci zaproponowałem na stronie 164. To z teorii czy praktyki napisałeś? Pomimo tego nie przeszkadzało ci bronić Czarneckiego, który coś tam insynuował, że niby ktoś tam nazwał Tuska Szmatą. Byłeś tam obracałeś się z Czarneckim, że tak go broniłeś?

 

PS ze Schetyny można się śmiać. Ale i tak był by lepszym premierem niż Szydło. Która w angielskich mediach zaliczyła wczoraj potężną wpadkę. Zaczęła politycznie przeciw imigrantom wykorzystywać zamach w Londynie. A okazało się, że zamachowiec urodził się w GB i w wieku dorosłym przeszedł na islam.Na pewno pomoże to naszym rodakom na wyspach i na pewno trochę przyćmi wizytę Kaczyńskiego.

O blamażu związanym z straszeniem nie podpisaniem deklaracji dzisiaj w Rzymie już nie wspominam. Bo i tak ją podpisze a treść deklaracji została już dawno ustalona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Popaprancy nie POjmuja zagrożenia jakie niesie fala uchodzców do europy,to już jest nie do powstrzymania,lawina ruszyła,jedynie Polska to zagrożenie rozumie,gdybym nie miał innych argumentów aby popierać pis,sprzeciw za przyjmowaniem uchodzców do nas bylby dla mnie wystarczający.Pojecia nie macie ze szykuje siś kolejna światowa katastrofa,Ateiści nienawidzący kultury chrześcijańskiej,teraz ta fale uchodzców można przerwać tylko siła,a czym to grozi,to chyba nawet głupi leming rozumie,sami widzicie ze islamiści nie przyjechali szukąc pracy i lepszego życia,wiec po co?,slepi jesteście?,oby pis wytrwał i nie zmieniał stanowiska wobec uchodzców,których chora unia chce nam wcisnąc na siłę.Jesli do tego dojdzie, jeśli znowu zaczną rzadzić POpaprancy i rudy lub ich nowoczesny klon,na nic wam bedą te wypasione fury,wille,bo wszystko i tak w POspiechu zostawicie jak będziecie dawać dyla z Polski przed islamskim zagrożeniem gdy się mnożyć zaczną tu, i aby uchronić przed nimi swoje dzieci za 40 lat,tak już siś dzieje w innych krajach,POra się POkajac lemingi,bo idą trudne czasy i nie myślcie ze tylko za pisowcow,islamiści wezmą się najpierw za wasze wypasione ryje pełne Ateizmu antychrześcijańskiego,wiec lepiej nie plujcie na Kaczynskiego i pis,bo jeszcze możecie im wiele zawdzieczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Alamo jednak myliłem się co do Ciebie. Miałem Cię do tej pory za zatroskanego o los kraju prawicującego obywatela z pewną fobią na tle imigrantów, może nawet trochę nacjonalistę a trochę patriotę. Taka mieszanka jest jednak wskazana dla kraju, bo to rodzi czujność w narodzie. 

No niestety pomyliłem się a to co myślę po ostatnim Twoim wpisie pozostawię dla siebie bo nie nadaje się do druku.

Wytłumacz mi  w takim razie, jak to jest że po kraju wałęsa się od budynku do budynku komisarz unijny chcący rozmawiać o problemach i zagrożeniach związanych z uchodźcami a nikt z ministrów kompetentnych do zajęcia się tym problemem nie ma czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5571

Jest taki kraj który mówi - my bardzo chętnie przyjmiemy uchodźców. Wiemy ze uciekacie przed wojną więc możecie zatrzymać się u nas ale mamy kilka warunków.

Nic wam nie zapewnimy, bedziecie musieli sami zapracować na miskę zupy. Będziecie funkcjonować na naszych prawach i jeśli cokolwiek przeskrobiecie to odpowiecie jak wszyscy. Nie bedziecie mieli wielu praw które wiążą się z posiadaniem obywatelstwa. Wasza religia nic nas nie obchodzi dopóki nie wykracza poza nasze prawo. 

Jak bedziecie szumieć to zajmą się wami słuzby albo chłopaki z ulicy wam dop...lą a w skrajnym przypadku wypad z kraju. Myślicie ze tam ktoś przyjeżdza? 

Sprawa imigrantów jest na pokaz by straszyć ciemnotę czymś nieznanym. W średniowieczu rzucali uroki i klątwy a teraz straszą uchodzcami


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem z islamskimi imigrantami ominą Naszą wspaniałą Ojczyznę tylko dzięki mądrości narodu Polskiego - który w wyborach w 2015 roku odsuną od sprawowania władzy antypolski rząd folksdojczy z Platformy Obywatelskiej !

 

 

12036462_868394033248432_466888153087977

 

http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/8009957,kopacz-polska-nie-bedzie-czarna-owca-europy-przyjmiemy-tylu-imigrantow-ilu-mozemy-video,id,t.html

 

http://www.platforma.org/aktualnosc/43044/polskie-propozycje-ws-uchodzcow-przyjete-przez-bruksele

Edytowano przez dddddddddddddddddd

 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domat1998    49

Trochę odwróce pytanie ,czemu bogate kraje arabskie (Arabia Saudyjska,Katar,Kuwejt) nie chcę przyjąć uchodzców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Popaprancy nie POjmuja zagrożenia jakie niesie fala uchodzców do europy,to już jest nie do powstrzymania,lawina ruszyła,jedynie Polska to zagrożenie rozumie,gdybym nie miał innych argumentów aby popierać pis,sprzeciw za przyjmowaniem uchodzców do nas bylby dla mnie wystarczający.Pojecia nie macie ze szykuje siś kolejna światowa katastrofa,Ateiści nienawidzący kultury chrześcijańskiej,teraz ta fale uchodzców można przerwać tylko siła,a czym to grozi,to chyba nawet głupi leming rozumie,sami widzicie ze islamiści nie przyjechali szukąc pracy i lepszego życia,wiec po co?,slepi jesteście?,oby pis wytrwał i nie zmieniał stanowiska wobec uchodzców,których chora unia chce nam wcisnąc na siłę.Jesli do tego dojdzie, jeśli znowu zaczną rzadzić POpaprancy i rudy lub ich nowoczesny klon,na nic wam bedą te wypasione fury,wille,bo wszystko i tak w POspiechu zostawicie jak będziecie dawać dyla z Polski przed islamskim zagrożeniem gdy się mnożyć zaczną tu, i aby uchronić przed nimi swoje dzieci za 40 lat,tak już siś dzieje w innych krajach,POra się POkajac lemingi,bo idą trudne czasy i nie myślcie ze tylko za pisowcow,islamiści wezmą się najpierw za wasze wypasione ryje pełne Ateizmu antychrześcijańskiego,wiec lepiej nie plujcie na Kaczynskiego i pis,bo jeszcze możecie im wiele zawdzieczać

 

Każą  im  głosować  to  głosóją

Każą  podpisać  podpisują

Jaka  partia  tacy  wyborcy  niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Trochę odwróce pytanie ,czemu bogate kraje arabskie (Arabia Saudyjska,Katar,Kuwejt) nie chcę przyjąć uchodzców.

Te bogate kraje mają swoich własnych radykałów, ale trzymają ich na krótkiej smyczy. Oni doskonale wiedzą że rządzą biedotą a islamski mesjasz i zbawca ludu wcale im nie jest potrzebny. Przyjęcie dużej ilości napływowej ludności mogło by skutkować np. końcem monarchii a to niezbyt miła dla rodów rządzący perspektywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Chłopie obudź się Traktat Rzymski podpisali 60 lat temu. Ty nawet nie rozróżniasz znaczenia słów traktat - deklaracja. Dzisiaj nikt żadnego traktatu nie podpisuje. Spotkanie jest z okazji 60 rocznicy Traktatu Rzymskiego. A deklaracja to raczej taki akt symboliczny, jak to przy świętach bywa. Wszyscy popiszą tekst, że będzie ładnie i fajnie i wszyscy będą szczęśliwi i zadowoleni.

PS śmiejesz się ze Schetyny ale sam nie znając polskich słów dopiero byś na podpisywał.

 

 

Co miałem odpowiedzieć to odpowiedziałem. @jaco25 kłamał, że UW sprzedała TPSA Kulczykowi. I wszystko w temacie. Specem od niewiedzy to jesteś tutaj ty. Nie wiem co miał wnieść do dyskusji twój powyższy wywód. Zabrakło ci argumentów to myślisz, że mnie obrazisz porównując do jakiegoś tam wiejskiego głupka z twojej okolicy? Muszę cię zmartwić ten głupek ma kolegę w twojej osobie. Na swoim poziomie. O jakiej ty teorii i praktyce piszesz? Ty nie masz ani tego ani tego. Tylko jakieś bzdury piszesz bez sensu.

 

 

Takie jest twoje zdanie na kilka tematów do dyskusji, które ci zaproponowałem na stronie 164. To z teorii czy praktyki napisałeś? Pomimo tego nie przeszkadzało ci bronić Czarneckiego, który coś tam insynuował, że niby ktoś tam nazwał Tuska Szmatą. Byłeś tam obracałeś się z Czarneckim, że tak go broniłeś?

 

PS ze Schetyny można się śmiać. Ale i tak był by lepszym premierem niż Szydło. Która w angielskich mediach zaliczyła wczoraj potężną wpadkę. Zaczęła politycznie przeciw imigrantom wykorzystywać zamach w Londynie. A okazało się, że zamachowiec urodził się w GB i w wieku dorosłym przeszedł na islam.Na pewno pomoże to naszym rodakom na wyspach i na pewno trochę przyćmi wizytę Kaczyńskiego.

O blamażu związanym z straszeniem nie podpisaniem deklaracji dzisiaj w Rzymie już nie wspominam. Bo i tak ją podpisze a treść deklaracji została już dawno ustalona.

 

Mój błąd, że nie dopisałem UW w koalicji z AWS ale nie miałem zamiaru kłamać, TP SA sprzedała p. Sowińska która faktycznie wywodziła się z AWS ale nie mniej jednak ministrem finansów był Balcerowicz z UW a to on decydował w dużej mierze co sprzedawać a co nie...

Po drugie co by to nie było czy akt czy deklaracja czy traktat powinno się go przeczytać a potem podpisywać a nie odwrotnie nie wiem jak Ty ale ja mam w zwyczaju pierwsze czytać a potem podpisywać dokumenty...

Edytowano przez jaco25

Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Już w to nie brnij. Decyzję o sprzedaży tak strategicznych firm. A nawet decyzje o dużo mniejszym znaczeniu zapadają na radzie ministrów. To nie jest tak, że jakiś minister decyduje, że sobie coś sprzeda czy zrobi co innego. Decyzję w takich a jak pisałem nawet mniej ważnych sprawach podejmuje się wspólnie. A nie słyszałem aby L Kaczyński jako członek rządu jakoś mocno protestował. Tak samo jak jego brat jako szef PC wchodzącego w skład AWS.

Co do deklaracji pani premier śmiało może podpisać bez czytania. Bo nikt nie będzie czytał. Tak samo jak nikt przed podpisem nie czyta innych porozumień, traktatów czy umów między narodowych. Wszystko jest dogadane i wynegocjowane wcześniej. Owa deklaracja została wynegocjowana kilka dni temu. Jeszcze przed durnym czwartkowym występem Szydło, że niby nie podpisze. Teraz w tvp pokażą wam, że w czwartek straszyła i treść zmienili i w sobotę podpisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

hubertuss -   nie wiem  poco  te  kłamstwa  wypisujesz  Lech Kaczyński  jak i  Jarosław  protestowali  wobec  sprzedaży  TP Sa  w takiej  formie  jak to  zrobił  wtedy  Komorowski i  spółka.     Jak PiS  doszedł   do  władzy  w  2005  roku  to  zmienili  warunki i   w  wprowadzili    tkzwaną  Złotą  Akcje. 

 

 

 

Świętej pamięci prezydent Lech Kaczyński nie podpisał szkodliwej dla Polski ustawy, chociaż otrzymał ją do podpisu 22 marca 2010 roku. Wszystko na to wskazuje, że nie chciał jej podpisać. Zgodnie z art. 10 ustawy powinna ona wejść w życie 1 kwietnia 2010 r., pan prezydent zapewne świadomie zignorował ten termin. Niestety, 12 kwietnia 2010 r., w poniedziałek po katastrofie, kiedy Polacy byli w olbrzymim szoku po śmierci pana prezydenta, marszałek Sejmu Bronisław Komorowski, wykonujący wówczas obowiązki prezydenta RP, podpisał w wielkim pośpiechu feralną ustawę.
Nowa ustawa zlikwidowała listę spółek strategicznych, a więc zmieniła również status spółek TP S.A i Exatel S.A., mimo że spółki te administrują strategicznymi obiektami i sieciami polskiego państwa. W przypadku TP S.A. są to sieci łącznikowe i punkty dowodzenia na czas wojny. Fundusz Montagu IV zapewne odsprzeda Emitela Rosjanom, bo oni są szczególnie zainteresowani systemami bezpieczeństwa naszego kraju, co udowodnili już wielokrotnie. Francuzi oszacowali w końcu wartość Emitela na 1,7 mld złotych. Ciekawe, że jesteśmy aż tak bogaci, iż potrafimy zrobić luksusowy prezent za 1,7 mld zł dużo od nas bogatszej Francji. Czy tak ma wyglądać "mądre państwo"?

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

teraz OPozycja domaga się zakazu zadawania prac domowych dzieciom bo pewnie pis to wprowadził :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

 

Świętej pamięci prezydent Lech Kaczyński nie podpisał szkodliwej dla Polski ustawy, chociaż otrzymał ją do podpisu 22 marca 2010 roku. Wszystko na to wskazuje, że nie chciał jej podpisać. Zgodnie z art. 10 ustawy powinna ona wejść w życie 1 kwietnia 2010 r., pan prezydent zapewne świadomie zignorował ten termin. Niestety, 12 kwietnia 2010 r., w poniedziałek po katastrofie, kiedy Polacy byli w olbrzymim szoku po śmierci pana prezydenta, marszałek Sejmu Bronisław Komorowski, wykonujący wówczas obowiązki prezydenta RP, podpisał w wielkim pośpiechu feralną ustawę.

Nowa ustawa zlikwidowała listę spółek strategicznych, a więc zmieniła również status spółek TP S.A i Exatel S.A., mimo że spółki te administrują strategicznymi obiektami i sieciami polskiego państwa. W przypadku TP S.A. są to sieci łącznikowe i punkty dowodzenia na czas wojny. Fundusz Montagu IV zapewne odsprzeda Emitela Rosjanom, bo oni są szczególnie zainteresowani systemami bezpieczeństwa naszego kraju, co udowodnili już wielokrotnie. Francuzi oszacowali w końcu wartość Emitela na 1,7 mld złotych. Ciekawe, że jesteśmy aż tak bogaci, iż potrafimy zrobić luksusowy prezent za 1,7 mld zł dużo od nas bogatszej Francji. Czy tak ma wyglądać "mądre państwo"?

 

Dawaj zawsze linki do takich tekstów bo to dość ważne i zapobiega wielu problemom. Ale niech tam zrobię to za Ciebie.

http://www.poznanskipis.pl/prof-jerzy-urbanowicz-demonta%C5%BC-bezpiecze%C5%84stwa-pa%C5%84stwa?page=0,0

Pozwoliłem sobie z tego tekstu wyłowić rodzynek. :D

"Najbardziej dotkliwym skutkiem sprzedaży TP SA jest dekonspiracja systemu obronnego państwa na czas wojny. Osłabiono w ten sposób nasze wspólne państwo. Teraz wystarczy jedna rakieta wystrzelona w centrum dowodzenia łącznością i polskie dowództwo – w razie wojny – będzie siedziało nieme w pustych piwnicach."

Przejście na wojenny system zarządzania i dowodzenia nie do końca wygląda tak jak profesor sobie wyobraża, no chyba że rakieta ma ileś tam kilo albo mega ton to i w piwnicy nie ma po co siedzieć. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

@marekfarmer

 

Już nie uprawiaj żałosnej propagandy, ustawa o złotej akcji 3 czerwca 2005 http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20051321108 ... jeszcze dobra zmiana 1.0 nie rządziła  a wprowadziła ustawę ...

 

Ty   nie uprawiał  żałosnej propagandy

 

TP  Sa  Została  objętą  Złotą  akcją  we  wrześniu  2007  roku  jak i  szereg innych spółek  Skarbu  Państwa

KGHM Polska Miedź, PGNiG, PKN Orlen, Grupa Lotos, Exatel, TP Emitel,  oraz Polkomtel.
 
 
 

 

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Tak sobie pomyślałem w kontekście  uchodźców , że im bardziej katolicki kraj tym mniej chętny napoić  spragnionych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan675    1635

nie wierzę sondażom ale dla tych co parę dni temu świętowali spadek poparcia dla Pis 17523383_692188074299065_188734536439602

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Już wiem dlaczego nie było chętnego na spotkanie z unijny komisarzem d/s uchodźców. Otóż w siedzibie PiS prezes opieprzał wszystkich zebranych za spadki notowań partii. Padło nawet stwierdzenie że wrzesień to najwyższy czas na wybory samorządowe, więc do roboty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Skoro mowa o prywatyzacjach kiedyś zapytano się p. Lewandowskiego wówczas ministra od przekształceń własnościowych tak się wtedy owe ministerstwo nazywało ,, dlaczego tak tanio sprzedaję pan zakłady w Łodzi znacznie poniżej ich wartości na to Lewandowski niewzruszenie odpowiedział ,, sprzedaje za ile ktoś daje a nie za ile są warte"

Od 1991 do 2014 sprzedawano Huty, Stocznie, Cukrownie, Telekomunikacje, Browary, Banki, Zakłady Ubezpieczeniowe, Elektrownie i wiele wiele innych za które otrzymano 152,5 mld złotych to mniej więcej połowa Polskiego budżetu i teraz nasuwa się pytanie czy aby ta kwota była adekwatna do pracy jaką włożyło kilka pokoleń Polaków budujących te zakłady, pracujących w nich, czy aby wysiłek kilku pokoleń nie poszedł na marne. Czy te pieniądze zostały ulokowane na jakimś funduszu rezerwowym niestety nie... teraz nie ma zakładów ani pieniędzy...


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

zastanów się ile by trzeba było dokłada do tego 

twoim zdaniem PGR tez należało utrzymywać ?

a co jest realnym wyznacznikiem wartości ? wycena czy to ile płaci nabywca ?  

 

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

a czy ja wspomniałem w ostatnim poście o PGR?? mowa o strategicznych zakładach...


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akowicz111    159

A np. jak masz ziemię wartą 15 tyś. za 1 ha i chcesz sprzedać, a ktoś obok skupuje po 5 tyś. to biegniesz i mu sprzedajesz bo nie ma chętnych. Czy się wstrzymujesz ze sprzedażą ? Kwestia podejścia do sytuacji, sprzedać bo sprzedać czy sprzedać z zyskiem.

Edytowano przez akowicz111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 jak jesteś bankrutem to za ile sprzedaje komornik ? 

 jak nie masz z czego dokładać to trzymasz ? 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj