Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jaco25    300

http://niewygodne.info.pl/artykul8/03666-Zloty-deal-doktora-Jana-K.htm

oho kolejny kwiatek, i wychodzą brudy zamiatane pod dywan widocznie przestały się mieścić i wychodzą na wierzch. Jak za przeproszeniem do h**a wafla można było sprzedać coś za kwotę która wg. NIK zwracała się po jednym roku działalności tak to tylko z PO potrafili zrobić, i co te jełopy podparte o wydmuszkę Nowośmieszną  z powrotem miałyby rządzić Polską?? akurat...  PO  nic się nie stało, PO nic się nie stało...

Edytowano przez jaco25

Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Po co pisać merytoryczne i prawdziwe informacje skoro i tak to do was nie dotrze , to nie ma żadnego sensu , mija sie to z celem


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Kolego jakbyś był na VAT to zapewne kupiłbyś samochód na gospodarstwo i skorzystał z możliwości odliczenia 50 % VAT.

Ja z kratką samochodu nie potrzebuje . Ale nie jednemu ta kratka by się przydała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

http://niewygodne.info.pl/artykul8/03666-Zloty-deal-doktora-Jana-K.htm

oho kolejny kwiatek, i wychodzą brudy zamiatane pod dywan widocznie przestały się mieścić i wychodzą na wierzch. Jak za przeproszeniem do h**a wafla można było sprzedać coś za kwotę która wg. NIK zwracała się po jednym roku działalności tak to tylko z PO potrafili zrobić, i co te jełopy podparte o wydmuszkę Nowośmieszną  z powrotem miałyby rządzić Polską?? akurat...  PO  nic się nie stało, PO nic się nie stało...

 

http://ciechgroup.com/relacje-inwestorskie/informacje-finansowe/wyniki-finansowe-roczne/

 

Pisowska propaganda oczywiście zapomniała ci dodać, że takie zyski mogły być wypracowane dopiero u prywatnego właściciela. Bo gdy przed marcem 2014 roku skarb państwa miał udziały w CIECH wcale tak kolorowo nie było. A ty nawet czytając tytuł ze swojego linku też takiego wniosku oczywiście nie potrafisz wyciągnąć. W linku wyżej który wkleiłem widać wyraźnie, że to dopiero po przejęciu firma zaczęła przynosić duże zyski. Czy sprzedano za tanio? Pis ma władzę niemal wszędzie to niech sprawdza jak to było i karze winnych.

Co do reszty komentarza to już słychać kwik, który rozlegnie się za dwa i pół roku w Polsce, gdy pisowców będą od koryt odrywać.

 

Po co pisać merytoryczne i prawdziwe informacje skoro i tak to do was nie dotrze , to nie ma żadnego sensu , mija sie to z celem

 

Skąd wiesz skoro nigdy nic takiego nie napisałeś?

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

CIECH nie potrafił takiego zysku wypracować gdy należał do państwa bo osoby zasiadające w niej traktowały ją jak kurę znoszącą złote jajka i brali ile chcieli. Najważniejsze było nie narobić się a zarobić. Czyli dobrze podsumowałeś w ten sposób PO i PSL. W ich rękach Ciech nie potrafił wypracować dobrego zysku bo było złodziejstwo i matactwa a gdy kupił to prywatny inwestor jakoś można zarobić konkretną kasę. Przy sprzedaży na pewno poszła gruba kasa pod stołem bo trzeba by było być totalnym bez mózgiem i głąbem żeby sprzedać tak tanio. 

A co do karania winnych. PIS Cały czas to robi tylko PO, PSL i Nowoczesna cały czas w tym przeszkadzają bo wychodzą ich przekręty na wierzch. Jakie są afery z najważniejszymi sędziami w Polsce. To najlepiej krzyczeć że niszczy się tą ,,nadzwyczajną kastę ludzi ''. Piniora mają na nagraniach jak brał łapówki a stał się twarzą kodu i co niektórzy zwykli obywatele go popierają. No to dopiero trzeba być bez mózgiem żeby popierać łapówkarza albo ci ludzie też mają swoje za uszami i muszą go popierać bo jak go wsadzą to i przyjdzie pora na nich. Na szczęście już coraz mniej tych głąbów. Potwierdzeniem tego są manifestacje kodów. Już tylko garstka ludzi w nich uczestniczy w stosunku do początkowych manifestacji. Ludzie coraz bardziej dostrzegają jaka była poprzednia władza. Dostrzegą to jeszcze bardziej gdy tych afer wypłynie jeszcze kilkadziesiąt. Można pisać i pisać o tych aferach. Opozycja zajmuje się Misiewiczami i innymi głupotami bo nie ma do czego się przyczepić. A tak naprawdę taki Misiewicz to jest pikuś przy aferze z ciechem, amber gold, rozsprzedawaniem Warszawy, wyłudzaniem vatu  i wiele wiele innych. Niech on milion ukradnie to co to jest w stosunku do tych  milionów a może i miliardów.Oby winni zostali ukarani

Edytowano przez mk9422

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Jak przeszkadzają pisowli karać winnych skoro pis ma większość w sejmie. Ma prokuraturę, policję cba i tym podobne instytucje. Więc nie pleć bajek, że ktoś komuś przeszkadza. Bo póki co opozycja nad policją innymi służbami i prokuraturą władzy nie ma.

Co do spółek skarbu państwa to czy po psl czy pis to jedno i to samo. Wszyscy traktują je jako dojne krowy. Lista tysiąca Misiewiczów po roku rządów pis w końcu coś o tym mówi. Tak samo jak działalność ministra Jackiewicza.

Piszesz, że trzeba być bezmózgim żeby popierać łapówkarza. To może porozmawiamy o aferze w pkp z udziałem ludzi pis. Tj szefa pkp mianowanego przez pis i byłego szefa bor mianowanego przez pis. A może porozmawiamy o ustawie o wycince drzew, gdzie sam Kaczyński podejrzewał lobbing i mimo to ustawa do dziś nie zmieniona. Ciekawe ile za to ktoś wziął? A może coś wiesz na temat ustawy o jednorękich bandytach gdzie pisowski rząd oddaje bez przetargu serwis nad wszystkimi automatami w Polsce amerykańskiej firmie. Poszukaj sobie poseł Kukiz 15 który zginął się tym zajmował. Sporo tych podjeżanych ustaw i powiązań jak na rok rządów. Masz racje ludzi o których piszesz jest coraz mniej. Kolejny sondaż to potwierdza.

 

http://www.parlamentarny.pl/sondaze/spada-przewaga-pis-nad-po-sld-w-sejmie,144.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

 

Żeby wiedzieć jakie cuda można robić nie trzeba słuchać telewizji choć tam też o tym mówią . Nieraz kolega mówi możesz wziął fakturkę na mnie . 

Jeśli cudem nazywasz wziecie fv na kolegę to gratuluję. Powinno ci dać do myślenia ze jeśli kolega prosi o fakturę to opłaca się być vatowcem ;)

 

Ja z kratką samochodu nie potrzebuje . Ale nie jednemu ta kratka by się przydała .

Nie kompromituj się! Nie pisz o vacie bo nie masz pojęcia co do obecnych regulacji wiec jak możesz ocenić co jest korzystne :unsure: I ty chcesz oceniać komu by się kratka przydała.........

Kratki to chyba ok 2010 zniknęły. Teraz możesz sobie kupić nawet Benteya na gospodarstwo i nikt łaski nie robi że pół vat od zakupu, paliwa, części, przeglądów zwróci. 

 

CIECH nie potrafił takiego zysku wypracować gdy należał do państwa bo osoby zasiadające w niej traktowały ją jak kurę znoszącą złote jajka i brali ile chcieli. Najważniejsze było nie narobić się a zarobić. Czyli dobrze podsumowałeś w ten sposób PO i PSL. W ich rękach Ciech nie potrafił wypracować dobrego zysku bo było złodziejstwo i matactwa a gdy kupił to prywatny inwestor jakoś można zarobić konkretną kasę. 

CIECH jak każda spółka państwowa miała wysokiej klasy specjalistów z nadań partyjnych - takich Misiewiczy. Było ich o wiele za dużo, nic nie potrafili, robota wisiała im kalafiorem bo to czy maja pracę zależało od wyniku wyborów a nie od wyników firmy. Taki stan rzeczy jest wspólny dla wszystkich, niezależnie od przynależności partyjnych.

 

Dowcip dnia - Obecna Prezes TK zapytana w TVP Info o agenturalna przeszłość swojego męża odpowiada - to jego sprawa :D


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Brytyjski  Minister spraw  zagranicznych  pomagał  rannym  Były  Polski  Minister  schował  się  w taksówce  i  filmował  z ukrycia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Obecny nasz minister niegdyś w obliczu katastrofy, to ani nie pomógł, ani nie filmował,  tylko najzwyczajniej uciekł  :o


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

 

Wiedziałem  że   to napiszesz

:lol: :lol: :lol: 

:lol: :lol:

:lol:

 

Takie są  w Polsce  procedury   ale  co tam   uciekł

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

A reszta się jakoś procedur nie trzymała :blink:  Wtedy rzeczony osobnik nie pełnił żadnej funkcji  - był normalnym posłem, więc jakie specjalne procedury zmusiły go do tak szybkiego wyjazdu ?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

A co ty masz do kota? ;[


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 naczelny troll wyzywa od trolli  ..cyrk na kołach  :D  :D  :D

 bieda umysłowa nie pozwala na więcej  ? 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

http://ciechgroup.com/relacje-inwestorskie/informacje-finansowe/wyniki-finansowe-roczne/

 

Pisowska propaganda oczywiście zapomniała ci dodać, że takie zyski mogły być wypracowane dopiero u prywatnego właściciela. Bo gdy przed marcem 2014 roku skarb państwa miał udziały w CIECH wcale tak kolorowo nie było. A ty nawet czytając tytuł ze swojego linku też takiego wniosku oczywiście nie potrafisz wyciągnąć. W linku wyżej który wkleiłem widać wyraźnie, że to dopiero po przejęciu firma zaczęła przynosić duże zyski. Czy sprzedano za tanio? Pis ma władzę niemal wszędzie to niech sprawdza jak to było i karze winnych.

Co do reszty komentarza to już słychać kwik, który rozlegnie się za dwa i pół roku w Polsce, gdy pisowców będą od koryt odrywać.

 

 

Skąd wiesz skoro nigdy nic takiego nie napisałeś?

 

Nie mam w zwyczaju odpisywać na durne posty ale w tym zrobię wyjątek.

Po pierwsze ile razy mam Ci pisać że nie jestem zwolennikiem PIS i co w tym przypadku ma piernik do wiatraka PIS. Jeśli ktoś nie popiera PO i N to od raz Pisior?? zastanów się co Ty piszesz czasem. Jeżeli spółka była źle zarządzana to tylko że Peowscy ,,Misiewicze" tam zasiadali i bardzo ubolewam, nad tym że PIS nie karze za to.

ps. nie bój się PO rządzenie już nie grozi a tym bardziej Sorosowej Nowośmiesznej ,, Wszechwiedzącego Ryszarda"


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Ciekawe bo wam obrońcom pisu jakoś łatwo przychodzi pisanie, że wszyscy nie popierający pisu są z po. A tu się tak pisu zapierasz. Nazywasz mój post durnym ale sam nie bardzo umiesz napisać dlaczego. Bo ja nigdzie nie napisałem, że to nie po zarządzała tą spółką. Ale w dalszej części dyskusji o tym wątku pisałem wyraźnie, że to praktyka znana każdej partii. Pis za to nie każe i możesz sobie ubolewać. Ale pis ma swoich Misiewiczów i teraz oni doją te spółki. I mało kogo obchodzą zyski. Ważne jest koryto tak dla pis jak dla po.

O Nowosmiesznej już mi się pisać nie chce. bo to przejaw twojej frustracji. Nazywasz ich tak bo widzisz, że dobra zmiana się wali. Opublikowano już drugi sondaż gdzie po roku z kawałkiem rządów pis przewaga pis nad po zamyka się w 3 czy 4 procentach. I jak pisałem zaczyna się u was kwik przejawiający się pogardliwym nazywaniem partii opozycyjnych np.

 

 

Brytyjski  Minister spraw  zagranicznych  pomagał  rannym  Były  Polski  Minister  schował  się  w taksówce  i  filmował  z ukrycia 

 

Macierewicz po katastrofie w Smoleńsku zjadł  obiad i uciekł do Warszawy. W pociągu kazał rolety pozasuwać. Tak tak wiem są procedury nakazujące zjedzenie obiadu w takim wypadku. Pomijam już fakt, że nie pełnił wtedy żadnej funkcji państwowej ale ty się pocieszaj dalej, że miał jakieś procedury. W końcu to nie pierwszy raz tutaj widzę jak wyborca pisu sam siebie okłamuje by czuć się lepiej. Następnym razem zanim coś napiszesz to się zastanów. Bo Sikorski znajdował się w taksówce jadącej w przeciwnym kierunku. A ulice w Londynie to nie droga u ciebie na wsi gdzie kilkoma krokami na drugą stronę da się przejść. Poza tym osobiście za Sikorskim nie przepadam taki chłopek roztropek. Ale miał chłop jaja jadąc w latach osiemdziesiątych z własnej woli do Afganistanu na wojnę. Odważył byś się? Zgłoś się na korespondenta do Syrii. Pokaż jaki odważny jesteś zamiast czyjąś odwagę oceniać.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocknrollnik    35

http://ciechgroup.com/relacje-inwestorskie/informacje-finansowe/wyniki-finansowe-roczne/

 

Pisowska propaganda oczywiście zapomniała ci dodać, że takie zyski mogły być wypracowane dopiero u prywatnego właściciela. Bo gdy przed marcem 2014 roku skarb państwa miał udziały w CIECH wcale tak kolorowo nie było. A ty nawet czytając tytuł ze swojego linku też takiego wniosku oczywiście nie potrafisz wyciągnąć. W linku wyżej który wkleiłem widać wyraźnie, że to dopiero po przejęciu firma zaczęła przynosić duże zyski. Czy sprzedano za tanio? Pis ma władzę niemal wszędzie to niech sprawdza jak to było i karze winnych.

Co do reszty komentarza to już słychać kwik, który rozlegnie się za dwa i pół roku w Polsce, gdy pisowców będą od koryt odrywać.

 

 

Skąd wiesz skoro nigdy nic takiego nie napisałeś?

Żeby to stwierdzić na 100% trzebaby sprawdzić historię rachunków Ciechu na 10 lat wstecz.Było wiele przykładów  na celowe stopniowe niszczenie dobrze prosperującej państwowej firmy tylko po to by jakiś biznesmen o szemranym życiorysie mógł ją przejąć za grosze , by za rok -dwa zwróciła mu się z nawiązką.Tak że może okazać się ,że rację może mieć każdy.tylko , że już za póżno na ich ratowanie.

  Najbardziej mnie śmieszy jak to totalna opozycja PO mówi ,że teraz to oni już wiedzą co i jak robić żeby Polakom żyło się lepiej.po tylu latach okradania tego biednego kraju powinni się zapaść pod ziemię i nigdy nie wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Jeśli cudem nazywasz wziecie fv na kolegę to gratuluję. Powinno ci dać do myślenia ze jeśli kolega prosi o fakturę to opłaca się być vatowcem ;)

 

Nie kompromituj się! Nie pisz o vacie bo nie masz pojęcia co do obecnych regulacji wiec jak możesz ocenić co jest korzystne :unsure: I ty chcesz oceniać komu by się kratka przydała.........

Kratki to chyba ok 2010 zniknęły. Teraz możesz sobie kupić nawet Benteya na gospodarstwo i nikt łaski nie robi że pół vat od zakupu, paliwa, części, przeglądów zwróci. 

 

CIECH jak każda spółka państwowa miała wysokiej klasy specjalistów z nadań partyjnych - takich Misiewiczy. Było ich o wiele za dużo, nic nie potrafili, robota wisiała im kalafiorem bo to czy maja pracę zależało od wyniku wyborów a nie od wyników firmy. Taki stan rzeczy jest wspólny dla wszystkich, niezależnie od przynależności partyjnych.

 

Dowcip dnia - Obecna Prezes TK zapytana w TVP Info o agenturalna przeszłość swojego męża odpowiada - to jego sprawa :D

No nareszcie podłapałeś temat w którym za wiele nie wiem . Ciesze się bardzo że zacząłeś pisać posty z sensem i nie zaczynasz od wyzwisk . Kompromitowanie to by było gdybym w tym wat był a skoro nie jestem to mogę pisać to co mi się o uszy odbiło i mądry powinien to zrozumieć .  

Moje zdanie jest takie że kiedyś ten wat z każdego wycisną albo nóżka się podwinie i wyjdzie tak , że z hodowli zysku nie ma bo jedna krowa zdechła . 

Nawiąże jeszcze do sprzedaży Ciechu. Trochę to dziwne że w następnym roku przynosi wieki zysk . PO potrafi sprzedawać jak wszyscy niegospodarni dlatego nie powinni nigdy rządzić .Jeszcze trochę jakby rządzili to byśmy swój kraj musieli brać w dzierżawę aby w nim mieszkać . 

Edytowano przez Zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5574

Ty najwyraźniej w wiekszości tematów piszesz co ci się o uszy obiło mimo ze nie masz pojęcia ;) Tak właściwie to jakaś sprzeczność logiczna jest w tym wszystkim

1.Przyznajesz ze nie wiele wiesz w temacie

2.Piszesz na tematy które znasz ze słyszenia ale (patrz pkt 1)

3. Przewidujesz co się może zdarzyć mimo że (patrz pkt1 i 2)


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

To są moje opinie i moje zdanie . Nie każdy może się z tym godzić .   A tam w tej loży to ty i marko . Nareszcie zobaczyłem jak wyglądacie . :D  :D  :D  :D  :D  

Co boisz się pokazać gęby żeby Misiewicz się tobą nie zainteresował a może nie umiesz wstawić . Dzieci nie pomogą ? 

 

 

Edytowano przez Zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

  od kiedy to powtarzanie zasłyszanych  bredni to  własna opinia lub zdanie ?


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj