Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Bogdan675    1635

Faktycznie był już Polak na szczycie G20! Tylko nie reprezentował Polski, a Unię Europejską!!

 
eu-polish-flags-636220.jpg
 
Wicepremier Mateusz Morawiecki jako pierwszy polski minister będzie reprezentował Polskę na szczycie elity światowej gospodarki czyli G20. To wielki sukces Polski, ale również rządów PiS. Problem w tym, że politycy PO chcą ten sukces zamazać, albo nie mówić o nim.

 
Przypominają przy tym, że polski minister był już na szczycie G20. Tym ministrem był Jacek Rostowski, odpowiedzialny za finanse w czasach rządów PO. Mamy tylko jeden mały szkopuł w tej historyjce rozsyłanej przez PO. Ani Rostowski nie reprezent

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

PO pelikany znowu będą tańczyć . 

Będzie cyrk .

Program - odwołanie rządu przez część opozycji .

Nowoczesna nie wie co robić bo ich pominięto .

Schetyna z widełkami jak Witos chce być premierem .

 

Robić szopki jak wiadomo , ze z góry będzie przegrana to dopiero matoły  :D  :D  :D

 

Taka  to  zjednoczona  Jopozycja

PO  dostało  baty  od  nie tylko  Jarka  ale  i  od całej  zjednoczonej  Jopozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

B3 nie głosowałem na PiS ale to co piszesz że w PiS sami złodzieje a inni cacy to masz nasrane w głowie.

 

Poziom złodziejstwa nie odbiega od tego w innych partiach będących u władzy.

- kumple ministra Jackiewicza załatwiali lukratywne kontrakty dla firm znajomych w państwowych spółkach.

- mamy niedawna aferę w pkp i przekręt na dwa miliony z udziałem ludzi powołanych na stanowiska w bor i pkp przez pis.

- mamy kontrowersyjną ustawę o wycince drzew gdzie sam Kaczyński podejrzewa lobbing i żadna siła pomimo tego nie może tej ustawy zmienić

- trwają prace nad kontrowersyjną ustawą oddającą całkowitą kontrolę i serwis nad "jednorękimi bandytami" amerykańskiej firmie bez żadnego przetargu.  A to źle wygląda i też budzi podejrzenia bo przetarg pozwolił by więcej zarobić polskiemu państwu. Interesował się tym poseł Kukiz 15 który zginął.

Do tego dochodzi jak zwykle prywata jak np loty Szydło na weekend do domu, czy kumoterstwo jak lista ponad tysiąca Misiewiczówpo roku rządów. Dwukrotnie przewyższająca liczbą nazwisk listy hańby po i psl. Po bodajże sześciu latach rządów. 

 

Sam widzisz jak na rok z kawałkiem to całkiem sporo złodziejstwa i szwindli.

 

Z tym G 20 fajnie, że nas zaprosili. Ale nie przesadzajmy. Zaproszono jeszcze przedstawicieli dziewięciu krajów podobnych do naszego. A co najciekawsze Morawieckiego zaprosili Niemcy. Jak widać media pisowskie skrzętnie ten fakt ukrywają.

Co do Schetyny było wiadomo, że przegra. Powinni zgłosić Kaczyńskiego dopiero było by ciekawie. Ale nikt jeszcze długo nie pobije nokautu jaki Szydło zaliczyła przy wyborze Tuska.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Poziom złodziejstwa nie odbiega od tego w innych partiach będących u władzy.

- kumple ministra Jackiewicza załatwiali lukratywne kontrakty dla firm znajomych w państwowych spółkach.

- mamy niedawna aferę w pkp i przekręt na dwa miliony z udziałem ludzi powołanych na stanowiska w bor i pkp przez pis.

- mamy kontrowersyjną ustawę o wycince drzew gdzie sam Kaczyński podejrzewa lobbing i żadna siła pomimo tego nie może tej ustawy zmienić

- trwają prace nad kontrowersyjną ustawą oddającą całkowitą kontrolę i serwis nad "jednorękimi bandytami" amerykańskiej firmie bez żadnego przetargu.  A to źle wygląda i też budzi podejrzenia bo przetarg pozwolił by więcej zarobić polskiemu państwu. Interesował się tym poseł Kukiz 15 który zginął.

Do tego dochodzi jak zwykle prywata jak np loty Szydło na weekend do domu, czy kumoterstwo jak lista ponad tysiąca Misiewiczówpo roku rządów. Dwukrotnie przewyższająca liczbą nazwisk listy hańby po i psl. Po bodajże sześciu latach rządów. 

 

Sam widzisz jak na rok z kawałkiem to całkiem sporo złodziejstwa i szwindli.

 

Z tym G 20 fajnie, że nas zaprosili. Ale nie przesadzajmy. Zaproszono jeszcze przedstawicieli dziewięciu krajów podobnych do naszego. A co najciekawsze Morawieckiego zaprosili Niemcy. Jak widać media pisowskie skrzętnie ten fakt ukrywają.

Co do Schetyny było wiadomo, że przegra. Powinni zgłosić Kaczyńskiego dopiero było by ciekawie. Ale nikt jeszcze długo nie pobije nokautu jaki Szydło zaliczyła przy wyborze Tuska.

 

W każdej partii są przekręty tylko na jaką skalę . Przeważnie to tak jest jak się widzi drzazgę w czyimś oku a nie widzi się belki w swoim .

Widzisz Merkel już dokonała wyboru dzień wcześniej a resztę państw przyklepało. Im było wszystko jedno czy będzie Tusk czy Wolski .

Skoro Tusk działa na szkodę swojego obywatelstwa  ( nie piszę kraju bo nie wiadomo który to kraj ) to wymarzony kandydat .

Czy ty myślisz , że to nokaut ?

Ja myślę , że PIS chciał pokazać  że może wystawić kogoś z opozycji co PO nie jest  do tego zdolne . 

Możesz powiedzieć że go czymś przekupili lecz to normalne dla tej partii.

Jak wszystkie państwa zagłosują za sankcjami to będzie nokaut. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Jak widać skala w pisie jest niczego sobie. Miało być uczciwie a widać już po roku, że wałki są. A czego się dowiemy w przyszłości czas pokaże. Za po były przekręty dlatego zwróć uwagę co napisałem w pierwszej linijce. Ja nikogo nie wybielam ani, żadnych belek czy drzazg nie okazuje. Widać jednak wyraźnie, że pis wcale nie jest taki uczciwy jak ludziom obiecywał.

Wszystko było by fajnie gdyby Saryusza Wolskiego przedstawili w styczniu. Reszta państw nie przyklepała tego dlatego, że Merkel im kazała. Bo co dla wychodzącej z UE Wielkiej Brytami może kazać Merkel? Te kraje przyklepały to dlatego, że zobaczyły, że pis próbuje je postawić przed faktem dokonanym i zaszantażować kandydatem wrzuconym kilka dni przed wyborami. Nikt z przywódców pozostałych krajów nie chciał być tak prymitywnie ograny. Dlatego poparli Tuska. Tym bardziej, że dzień przed szczytem Szydło wprost zaszantażowała wszystkich przywódców strasząc nie podpisaniem czy tam nie przyjęciem konkluzji.

Więc czy wy w pise raczeni pisowską propagandą myślicie, że wszyscy przywódcy krajów UE to głupki nie widzące jak Szydło chciała ich wyrąbać i szantażować?

Jeszcze raz napisze. Pis nie chciał Tuska to powinien to powiedzieć w styczniu lub grudniu. Oczywiście wtedy znaleziono by przewodniczącego nie z Polski. Bo Saryusz Wolski nigdy nie miał szans na ten stołek. W pisie też o ty wiedzieli. Dlatego ta desperacka próba ogrania wszystkich przez pis z wrzuceniem kandydata kilka dni przed wyborem. Którą inne kraje przejrzały i dały solidarnie jak jeden pisowi nauczkę. I znokautowały Szydło 27 do 1. To był taki strzał jak w boksie gdzie pokonanego znoszą z ringu na noszach bez ruchu. 27 do 1 nawet ani jeden kraj się nie wstrzymał. A zdaje się z kolan mieli wstawać. A tu leżą jak długi na deskach.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akowicz111    159

 Nie wiem czemu, ale jakoś tak kojarzę wyniki działań Rysia i Grzesia z tymi panami     attachment=29346:th.jpg

post-43696-0-59171900-1489849948.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Jak widać skala w pisie jest niczego sobie. Miało być uczciwie a widać już po roku, że wałki są. A czego się dowiemy w przyszłości czas pokaże. Za po były przekręty dlatego zwróć uwagę co napisałem w pierwszej linijce. Ja nikogo nie wybielam ani, żadnych belek czy drzazg nie okazuje. Widać jednak wyraźnie, że pis wcale nie jest taki uczciwy jak ludziom obiecywał.

Wszystko było by fajnie gdyby Saryusza Wolskiego przedstawili w styczniu. Reszta państw nie przyklepała tego dlatego, że Merkel im kazała. Bo co dla wychodzącej z UE Wielkiej Brytami może kazać Merkel? Te kraje przyklepały to dlatego, że zobaczyły, że pis próbuje je postawić przed faktem dokonanym i zaszantażować kandydatem wrzuconym kilka dni przed wyborami. Nikt z przywódców pozostałych krajów nie chciał być tak prymitywnie ograny. Dlatego poparli Tuska. Tym bardziej, że dzień przed szczytem Szydło wprost zaszantażowała wszystkich przywódców strasząc nie podpisaniem czy tam nie przyjęciem konkluzji.

Więc czy wy w pise raczeni pisowską propagandą myślicie, że wszyscy przywódcy krajów UE to głupki nie widzące jak Szydło chciała ich wyrąbać i szantażować?

Jeszcze raz napisze. Pis nie chciał Tuska to powinien to powiedzieć w styczniu lub grudniu. Oczywiście wtedy znaleziono by przewodniczącego nie z Polski. Bo Saryusz Wolski nigdy nie miał szans na ten stołek. W pisie też o ty wiedzieli. Dlatego ta desperacka próba ogrania wszystkich przez pis z wrzuceniem kandydata kilka dni przed wyborem. Którą inne kraje przejrzały i dały solidarnie jak jeden pisowi nauczkę. I znokautowały Szydło 27 do 1. To był taki strzał jak w boksie gdzie pokonanego znoszą z ringu na noszach bez ruchu. 27 do 1 nawet ani jeden kraj się nie wstrzymał. A zdaje się z kolan mieli wstawać. A tu leżą jak długi na deskach.

 Z Wojciechowskim była podobna sytuacja to też leżeli na deskach .Ciekawe jakby PO rządziło a na miejscu Tuska byłby ktoś z PIS co by zrobili . Dołączyć blokowanie mównicy , Wojciechowskiego i wygrane wybory to jest 3 -1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

.

Program - odwołanie rządu przez część opozycji .

Nowoczesna nie wie co robić bo ich pominięto .

Schetyna z widełkami jak Witos chce być premierem .

 

Robić szopki jak wiadomo , ze z góry będzie przegrana to dopiero matoły  :D  :D  :D

Sytuacja identyczna jak z forsowaniem Saryusz Wolskiego - Robić szopki jak wiadomo , ze z góry będzie przegrana to dopiero matoły   :D   :D   :D


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

O czym Ty piszesz , jakie matoł , przecież Szydło po powrocie była witana z honorami , a PiS odtrąbił sukces . :huh: No chyba nasz kochany rząd by Nas nie okłamywał , więc jasno z tego wynika że się mylisz . :ph34r: 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Sytuacja identyczna jak z forsowaniem Saryusz Wolskiego - Robić szopki jak wiadomo , ze z góry będzie przegrana to dopiero matoły   :D   :D   :D

 Przepraszam bardzo pisałeś o pismatołkach a ja pisze o pomatołach . Teraz to już się nie myl .

Schetyna blokując mównice też mówił o sukcesie a koalicjant powiedział ze wlazł i zlazł . Kukiz 15 powiedział że jak będzie głosowanie o odwołanie rządu wyjdą . To mówi o śmieszności działania pomatołów. 

Edytowano przez Zbyszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie zgadzam się . Po Mojemu to świadczy o Nas - wyborcach . Pozwalamy rządzić nami najczęściej tym , którzy najwięcej obiecują , a później próbujemy się za nich tłumaczyć , a oni tym czasem mają nas głęboko w d...e aż do następnych wyborów . :ph34r::(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Zetorki, sytuacje są bliźniacze i z jednej Zbyszko drwi a drugą uznaje za słuszną :blink:  Jak widać każdy widzi co chce widzieć i jak chce widzieć lub jak mu powiedzieli że ma widzieć :P

Jak mówi znana prawda  - "dopóty będą świnie przy korycie,  dopóki barany będą przy urnach" :D  :D  :D


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Polityka to szambo i przeważnie przyciąga tych co lubią się w tym babrać . Najpierw martwią się jak się dostać do koryta , a później o to żeby wystarczyło na czas kiedy inni od koryta odepchną . Niektórzy potrafią kilka razy zmieniać swoje barwy i przekonania , byleby przy korycie . Naprawdę nieliczne jednostki chcą zrobić coś dla kraju nie nabijając sobie przy tym kabzy . Tak tylko stwierdzam , ale mogę nie mieć racji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Zetorki, sytuacje są bliźniacze i z jednej Zbyszko drwi a drugą uznaje za słuszną :blink:  Jak widać każdy widzi co chce widzieć i jak chce widzieć lub jak mu powiedzieli że ma widzieć :P

Jak mówi znana prawda  - "dopóty będą świnie przy korycie,  dopóki barany będą przy urnach" :D  :D  :D

To żeś podsumował 8 lat rządu .  :P  :P  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

I 8 lat rządów i obecną sytuację. :P  Powiedz mi kto zdrowy wybierze taką Pawłowicz Macierewicza czy Niesiołowskiego? 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Biorąc pod uwagę , że już zostali wybrani ... to chyba nie rozumiem pytania , albo nie zauważyłem aluzji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

A już myslalem że piszesz o Jarosławie i Antonim :D


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

A ile zarabiacie bo według Bieńkowskiej to idiota pracuje za 6000 tyś i to tyczyło się do wszystkich . A Ulman mi pisze o Pawłowicz czy Macierewiczu albo Niesiołowskim . Ten trzeci to samo nazwisko mówi o nim . Jak głosujesz to na partie i jej program a nie na daną osobę . Trzeba ordynację wyborczą zmienić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No dobra , ale albo zer za dużo napisałeś , albo to tyś nie potrzebne . B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Jak ma poukładane w głowie , ma wyższe wykształcenie to za 6 tys nie będzie pracował i Bieńkowska ma racje ale czym większy dziad tym bardziej ta wypowiedż krytykuje.  Przy okazji 6 000 tys = 6 000 000 :P

Co ci mówi nazwisko Niesiołowski? 

Ja zawsze oddaje głos na konkretną osobę tak jak wszyscy w Polsce. Jak ty oddajesz głos na partię?

Jak to jest z tym POPISem? Jak PIS zgłosił skazanego na porażkę Wolskiego to sukces a jak PO skazanego na porażkę Schetynę to porażka  :blink:

 

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

No może ale wszyscy wszystko wiedzą .  Ulman nic o wyższym wykształceniu nie mówiła tylko za te pieniądze pracuje idiota albo złodziej . To do której grupy się zaliczysz ? 

No i co z tego że oddajesz na osobę jak głosy zabierze kto inny .

Nawet jak ta osoba przejdzie to  jakbyś głosował na prezesa tej partii bo będzie go musiał słuchać a jak nie to fora ze dwora .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5573

Ludzie po studiach uznają wyższe wykształcenie jako oczywistą oczywistość. 6 tys brutto to jakieś 4 tys do reki  a to naprawdę żadnego szału nie robi jeśli ktoś ma minimum ambicji, chęci i oleju w głowie.

Ty w jakimś dziadowie żyjesz że cie 6 tys bulwersuje czy tak po prostu bezmyślnie powtarzasz za propagandą?

 


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj