Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

marko-kolo    709

spytaj gdzie kupili te limuzyny po 2,5 mil ? 

chłopie kupują u nas głównie żywność

silisz się jak głupek na dowcipnego a tu trzeba jeszcze mieć argumenty  i znać fakty a tego nie przeskoczysz 

możesz  to pomijać i udawać że nic o tym nie wiesz ale to są dane ogólnie  dostępne dla średnio rozgarniętych - ale rozumiem   że  możesz mieć problem bo to inna liga 

 

mk9422

 

żeby kogoś ścigać trzeba być samemu prawym 

 a tu cienko jak diabli 

 wiem nie ogarniasz tego  ;)

 

druga sprawa nigdy nie głosowałem i nigdzie nie poopieram PO

więc daruj te brednie bo szkoda czasu żeby to komentować

wy nie wiecie co to jest uczciwość i przyzwoitość  więc nawet nie czytacie co kto pisze tylko zaraz znany zestaw bredni  :D  :D  :D

typowe dla otumanionych 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

spytaj gdzie kupili te limuzyny po 2,5 mil ? 

chłopie kupują u nas głównie żywność

silisz się jak głupek na dowcipnego a tu trzeba jeszcze mieć argumenty  i znać fakty a tego nie przeskoczysz 

możesz  to pomijać i udawać że nic o tym nie wiesz ale to są dane ogólnie  dostępne dla średnio rozgarniętych - ale rozumiem   że  możesz mieć problem bo to inna liga 

 

mk9422

 

żeby kogoś ścigać trzeba być samemu prawym 

 a tu cienko jak diabli 

 wiem nie ogarniasz tego  ;)

 

druga sprawa nigdy nie głosowałem i nigdzie nie poopieram PO

więc daruj te brednie bo szkoda czasu żeby to komentować

wy nie wiecie co to jest uczciwość i przyzwoitość  więc nawet nie czytacie co kto pisze tylko zaraz znany zestaw bredni  :D  :D  :D

typowe dla otumanionych 

 

 

Jak Po i Pis nie popierasz to tylko zostaje się kanclerz i jej marionetka . Rozumiem , że jesteś za demokracją to może zagłosujemy kto tu jest głupi jest nas trzech to rozstrzygnięcie będzie pewne . W 1410 była bitwa pod Grunwaldem jak byś był królem Polski i zobaczył taką potęgę pewnie byś się poddał  . I to są argumenty ale czy ty je pojmiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Otumaniony to ty jesteś. Raczej powiązany z nieciekawymi interesami i teraz się trzęsiesz bo dobierają wam się do tyłka i co by pis nie zrobił to jest źle. Chyba że by cię wkręcili do swojego koryta to byś wtedy ich chwalił. Mówisz że nie jesteś za PO. Ciekawe, żadnej negatywnej opinii jeszcze nie usłyszałem od ciebie w stosunku tej partii. Jak napisałem że pis robi przekręty to ok i tylko wypisujesz to co gdzieś tam usłyszysz o tej partii. Ale jak podałem kilka faktów o przekrętach PO to nawet nie raczyłeś tego skomentować. Wniosek nasuwa się tylko jeden. Daruje sobie tą rozmowę z tobą bo nie potrafisz trzeźwo spojrzeć na całą sytuację jaka była w kraju w poprzednich latach a jaka jest teraz. Także tkwij dalej w swoim przekonaniu. :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jan650603    0

pis- matołki są tak otumanione że do nich nic nie dotrze 

te'' miesięcznice '' to co to jest ?   nowy katolicki obyczaj , czy jak ? a może to nowe państwowe święto ? 

kto normalny robi taki cyrk na ulicy ? czy ulica to miejsce na te przedstawienia ? co to kościołów w tym kraju brakuje ?

czyżby ten pan miał coś na sumieniu i myśli że odkupi tym swoją winę ?

marko-kolo te miesięcznice są lepsze od protestów kodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Chciałoby się za Martinem Luther Kingiem zawołać "I have a dream". A marzyła mi się władza zajmująca się swoją robotą. Poprawiająca to co co się da, patrząca do przodu i co najważniejsze czyszcząca szeregi z oszołomów a w wolnej chwili  w razie potrzeby rozliczająca poprzedników. A tu masz.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

 jasne.... wszyscy widzą jaka jest sytuacja tylko nie pis- matołki  ;)

 gdybym miał komentować wszystkie brednie które tu piszecie to bym został dziadem 

 nigdy nim nie byłem i nie będę żeby nawet pis rządził do końca świata 

 prostactwo w wypowiedziach i bieda umysłowa wali na kilometr panowie , więc będzie się działo bo widzę że macie sporo do stracenia  ;) ot te parę złotych za które się sprzedaliście  :D  :D  :D

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Owsiaka sprzęt widać Ci mózg zeżarł :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

 jasne.... wszyscy widzą jaka jest sytuacja tylko nie pis- matołki  ;)

 gdybym miał komentować wszystkie brednie które tu piszecie to bym został dziadem 

 nigdy nim nie byłem i nie będę żeby nawet pis rządził do końca świata 

 prostactwo w wypowiedziach i bieda umysłowa wali na kilometr panowie , więc będzie się działo bo widzę że macie sporo do stracenia  ;) ot te parę złotych za które się sprzedaliście  :D  :D  :D

Ojej hubertus wszystko komentował i coś go nie widać , czyżby został tym dz.....m.

Pewnie , że nie będziesz dziadem bo ma być coraz lepiej i żebyś jeszcze nie przepraszał za tych pismatołków .

Noto nara .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

marko-kolo przeczytaj swoje komentarze i spróbuj coś sensownego z nich wyciągnąć. Tak jak myślałem jesteś PO-owcem i tym ostatnim komentarzem to potwierdziłeś. Większość piszących tu ludzi widzi co jest złe i w PO i PIS więc myślą trzeźwo a ty tylko na PIS nadajesz. Moje spostrzeżenie co do ciebie było trafne. PO-wiec który boi się że zostanie pociągnięty do odpowiedzialności karnej za przekręty. Piszesz o uczciwości a jak widać sam masz swoje za uszami. Pisząc z tobą to jak walić głową w mur. Do żadnego porozumienia nie można dojść. Tylko twoja racja jest dobra. A inni się zaprzedali za 500+ i tak co 2-3 post. Żadnych konkretnych informacji nie można od ciebie uzyskać. Tylko obrażanie innych użytkowników. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

smarku może tobie coś jestem winien ?  :D  :D  :D

 

 

 szkoda mi was ''elito'' polskiego rolnictwa  z połamanymi ursusami na podwórkach 

 ale co tam tylko tyle potraficie , pluć i szczuć  i marzyć  że świat się cofnie żebyście mogli ruszyć do przodu  ;)

 

do roboty nieroby , bo trza będzie za parobka w kolejce niedługo stać do tych na których dziś plujecie  ;)

 

Edytowano przez marko-kolo

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Obawiam się Zbyszku że nawet sobie nie wyobrażasz jak ciężkie czasy mogą czekać rolników. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

I znowu obrażasz innych. A wmawiasz innym że to robią. Śmieszny jesteś. Kończę z tobą to dyskusję, nawet tego nie można tak nazwać bo tylko obrażasz innych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

wiesz nawet nie starałem   się  ci dorównać z tym  wróżeniem  ze szklanej kuli ;) 

ogarniam takich jak ty inaczej ,  nie pojmiesz tego bo to inna liga  :D  :D  :D

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuszyna    0

ludzie kłócicie sie o PO i PiS tam jak to wyglada aktualnie w wiekszosci domów, zamiast cos zrobic to tylko miedzy soba przepychanki a rzad ma nas daleko w d....ie, co zrobili z trzada i drobiem, karac za swinie wiezieniem jak za hitlera, bedziemy jesc miesko z zachodnich przechowywalni bo juz nie maja gdzie tego trzymac i realizuja swoj cel by zniszczyc polska gospodarke, poczekamy jeszcze troche i zborze bedziemy za bezcen, zamiast wykorzystac potecjal Polski do uprawy chodowli to chca z naszego narodu zrobic konsumentów a nie producetów, na wszyscy chore wymagania zeby nie spełnic i ustawione wysokie mandaty za blachostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio3p    2127

Już od dawna zastanawiam się na kogo mógłbym oddać głos w następnych wyborach, ale szczerze mówiąc, chyba zrobię to, co w 2015 - oddam głos nieważny.

PIS - banda mściwych oszołomów, zaślepionych poleceniami jarka, w dodatku posiadająca głęboką demencję

PO - partia bez pomysłu na siebie. Jakoś wszystkie pomysły które słyszę z ust polityków tej partii, raczej mnie do niej zniechęcają, jak zachęcają

Nowoczesna - to samo co powyżej.

"Kukiz 15" - skończą jak ruch Palikota, raczej prędzej, jak później.

PSL - stale obecni, nie mający nic ciekawego do zaoferowania statyści ;)

 

Jak pamiętam PIS chciał uchwalić ustawę, w której dana osoba może być wójtem, burmistrzem tylko przez określoną liczbę kadencji. Dorzuciłbym do tego spisu bycie posłem w sejmie, bo to jest naprawdę nużące oglądać w sejmie od 20 lat te same mordy. 

 

 


24.07.2008 - 24.07.2023 - 15 lat na AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

nie no Jurgiel zapowiada wielką aktywność rządu w walce o polskie interesy w 2020 r 

ciekawe tylko  jaki rząd ma na myśli?  bo jak sam walczył to zaspał   :D  :D  :D


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Już od dawna zastanawiam się na kogo mógłbym oddać głos w następnych wyborach, ale szczerze mówiąc, chyba zrobię to, co w 2015 - oddam głos nieważny.

PIS - banda mściwych oszołomów, zaślepionych poleceniami jarka, w dodatku posiadająca głęboką demencję

PO - partia bez pomysłu na siebie. Jakoś wszystkie pomysły które słyszę z ust polityków tej partii, raczej mnie do niej zniechęcają, jak zachęcają

Nowoczesna - to samo co powyżej.

"Kukiz 15" - skończą jak ruch Palikota, raczej prędzej, jak później.

PSL - stale obecni, nie mający nic ciekawego do zaoferowania statyści ;)

 

Jak pamiętam PIS chciał uchwalić ustawę, w której dana osoba może być wójtem, burmistrzem tylko przez określoną liczbę kadencji. Dorzuciłbym do tego spisu bycie posłem w sejmie, bo to jest naprawdę nużące oglądać w sejmie od 20 lat te same mordy. 

Coś mi się zdaje , że trochę ściemniasz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

A jak tam z wyprowadzaniem Polski z UE przez Kaczora?? Byle dziennikarzyna puści kaczkę dziennikarską a jełopy z PO i N łykają wszystko jak młode pelikany, potem twitter, facebook w ruch i hejt a potem okazuje się że pismak wyssał sobie newsa z palca. Nie żebym był obrońcom Kaczora ale staram się być obiektywnym, ciekawe czy jak któryś napisze, że PIS zawarł układ z Kim Dzong Unem czy bratem Fidela to też łykną???ciekawe czy przeproszą Kaczora...


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman176    4601


A jak tam z wyprowadzaniem Polski z UE przez Kaczora?? Byle dziennikarzyna puści kaczkę dziennikarską a jełopy z PO i N łykają wszystko jak młode pelikany, potem twitter, facebook w ruch i hejt a potem okazuje się że pismak wyssał sobie newsa z palca. Nie żebym był obrońcom Kaczora ale staram się być obiektywnym, ciekawe czy jak któryś napisze, że PIS zawarł układ z Kim Dzong Unem czy bratem Fidela to też łykną???ciekawe czy przeproszą Kaczora...

 

no wiesz w tvn gadali  rok temu skoczyła się nam kasa w sierpniu mieliśmy zbankrutować  


http://wpolityce.pl/polityka/275177-uwaga-rusza-kolejna-manipulacja-koalicja-po-tvn-maci-ws-slow-kaczynskiego-czy-przedstawiciele-gestapo-i-ak-owcy-to-ten-sam-sort-ludzi-sprawdz-co-naprawde-powiedzial-szef-pis


https://dorzeczy.pl/12196/Manipulacja-slowami-Kaczynskiego-Ogorek-To-skandal.html


z każdej tej manipulacji coraz bardziej wierze w sorsa i fundacje batorego 


Lewaki to ludzie silnie zaburzeni emocjonalnie. Ciągle są czymś PRZERAŻENI, gdyż sami to ciągle w wypowiedziach potwierdzają. Stąd tez u nich 100% emocji i 0% logiki i stąd też nie potrafią być skuteczni, bo nie potrafią podejmować racjonalnych działań w kryzysowych sytuacjach.

A jak chcesz lewaka totalnie rozmiękczyć i rozchwiać emocjonalnie, to pokazujesz biedne dzieci:

 

Prawica - charakteryzuje ją szacunek dla tradycji, autorytetów, religii, istniejącej hierarchii społecznej oraz wstrzemięźliwość przy dokonywaniu zmian w systemie społeczno-gospodarczym i politycznym. Poglądy prawicowe są przeciwstawiane lewicowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6383

Z TVN to Ty możesz czerpać informacje, wiedzę czerpie się z innych źródeł. A jak chcesz wyrobić pogląd to też musisz ruszyć mózgownicą.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Niestety większość wrzucanych tutaj tego typu fotomontaży jest robionych przez ludzi nie lubiących rosząc mózgownicą dla ludzi, którzy podobnie nie lubią ruszać mózgownicą.

Dlatego czytamy np o czerpaniu wiedzy z tyn itd. Po postu osoby wrzucające to do netu jak i te wklejające to na forum nie rozumieją słów, które są tam użyte. Już nie pierwszy raz zdarza się to na af.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Co tu mówić o mózgownicy .  Dwa urzędy skarbowe jedna ustawa inne interpretacje to co tu pisać o mózgownicy . Pewnie nie jeden myśli , że jest najmądrzejszy a reszta to głupcy . U nas jest jeden facet trochę upośledzony bo matka mu makowinę parzyła jak był dzieckiem aby nie wrzeszczał w nocy został zapytany czy lubi wódkę a on na to :  wódkę to niech głupki piją .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj