Matey

Obecna sytuacja polityczna w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Co tam panie w polityce?

galeria
Zetor 7745
Matey    884

W związku z brakiem odpowiedniego tematu na forum dotyczącego "codziennej polityki" zakładam nowy wątek. Tutaj bez obaw możecie poruszać tematy polityczne związane m. in. z dopłatami bezpośrednimi czy projektami ustaw

  • Haha 1

KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1817

Jeśli ktoś wspomni o dopłatach w tym temacie związanym z obecną sytuacją polityczną w Polsce to ni jak ma się to do tematu...

Tak samo jak temat dopłat 2015 i odnoszenie się w nim do sytuacji politycznej...

I koło się zamyka czyli rozmowa nie związana z tematem hehe  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Ja jednak myślę, że związana. Zawsze u nas było na początku ONW. Zazwyczaj w grudniu. Potem te podstawowe. Gdzieś tak styczeń. ONW w grudniu nie było. Ale w styczniu przyszły te podstawowe. Ojciec mówi może coś nie tak. Myślę sobie wniosek zdaje się prawidłowo wypełniony. Zapytajmy dla wszystkiego w ARiMR. Ojciec pyta. A znajomy mu odpowiada. Teraz taki burdel, że jedni dostają podstawowe, inni ONW a inni wcale. Cieszcie się, że dostaliście coś w ogóle. Po południu dowiaduje się, że zmieniono 300 kierowników ARiMR. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2421

widzicie przyzwyczaili nas do dopłat w grudniu i teraz wielki lament mają czas do czerwca i będzie trzeba martwić się jak po połowie czerwca nie będzie dopłat


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daanny    33

To po co trąbili w mediach że w tych rejonach gdzie była suszą dopłaty będą w pierwszej kolejności wypłacać,a u nas cisza nikt kto ucierpiał nie dostał tylko ci najmniejsi a nas najpierw wy....bali na bydle bo przecież susza nas nie dotknęła a teraz odciągają dopłaty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja jednak myślę, że związana. Zawsze u nas było na początku ONW. Zazwyczaj w grudniu. Potem te podstawowe. Gdzieś tak styczeń. ONW w grudniu nie było. Ale w styczniu przyszły te podstawowe. Ojciec mówi może coś nie tak. Myślę sobie wniosek zdaje się prawidłowo wypełniony. Zapytajmy dla wszystkiego w ARiMR. Ojciec pyta. A znajomy mu odpowiada. Teraz taki burdel, że jedni dostają podstawowe, inni ONW a inni wcale. Cieszcie się, że dostaliście coś w ogóle. Po południu dowiaduje się, że zmieniono 300 kierowników ARiMR. 

 

O j  narozrabiali przez te 8 lat PO-PSL dzięki nim rolnicy dopłat niemają a tyle obiecali

100 dni Beaty Szydło czas sukcesu czas zmian nalepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tracker    622

Trzeba się modlić za obecnie rządzących, aby się udało przeprowadzić zmiany, osunąć tych którzy przez minione 8 lat rozkradali Polskę i tak naprawdę część z nich dalej to robi, a jak się obecnie odrywa od koryta to wielki lament, że już więcej dojenia Polski nie będzie, zakładają jakoweś komitety obrony dupencyii, donoszą na Polskę za granicą, żadnych projektów ustaw nie wnoszą, tylko krzyczą że wszystko źle, że nie stać nas aby dać 500 zł na 2 i kolejne dziecko, a po jakimś czasie chcą dawać na każde ... ludzie to widzą, wystarczy zobaczyć na sondaże, pewnie że zawsze jest część ogłupiona przez tvn-y, gw, newwsłiky itp. Trzeba robić swoje. ZPB


Bóg Honor Ojczyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

Rolnictwo jest piękne bo ziemi się nie oszuka.  Trzeba siać pszenice ( nie ferment ). Trzeba poczekać aż będzie widać efekty.  I trzeba po efektach ocenić.  A nie orać zaraz po posianiu.


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Bardzo ładnie tylko zdjęć Kaczyńskiego z Putinem brakuje. Bo dzięki temu co robimy teraz w europie staliśmy się jego najlepszym sojusznikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwolennicy PO w swych postach pisaliście że - Maciarewicz i kaczor dążą do wojny z Putinem . Że po dojściu PiS do władzy wojna z Rosją pewna ! Obecnie zaś piszecie że - PiS jest sponsorowany przez Rosję , a Kaczyński to najlepszy sojusznik Putina .Więc z Rosją sojusz czy wojna ?

  • Like 1

 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Na pierwszy rzut oka wojna. Ale jeśli patrzeć na to co robi PiS to sojusz. Stalin swego czasu wymyślił określenie "pożyteczny idiota". Odnosiło się ono do ludzi np dziennikarzy, którzy przyjeżdżali z zachodu do przedwojennego ZSRR i podziwiali komunizm. A raczej to co komuniści chcieli im pokazać. Wracali na zachód lub wysyłali depesze w których zachwycali się tym co widzieli nie wiedząc jak tam naprawdę jest. Tak samo PiS. Niby myślą, że prowadzą twardą politykę wobec Rosji. Tym czasem upór rządu pisowskiego nic nie daje w przepychankach z Rosją. Polska na tym tylko traci. Za to pisowski rząd robi Putinowi świetna robotę na forum europejskim. Grając na rozbicie unii europejskiej Kaczyński stał się mimowolnie najlepszym sojusznikiem Putina. No może jeszcze oprócz Orbana, który otwarcie wszedł w sojusz z Putinem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponownie kilka niejasności - w wielu Waszych postach piszecie że rząd Beaty Szydło uzależnia się od Brukseli i Berlina .Piszecie że pożycza od Niemiec pieniądze , że coraz bardziej uzależnia się od UE .Piszecie że Szydło chodzi na smyczy Berlina tak samo jak chodził Tusk .A jednocześnie piszecie że PiS dla Putina rozbija Unie europejską .Nie chcę nikogo obrażać ale gdzie tu logika ?

  • Like 1

 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

coś nie bardzo czytasz , dlatego  nielogiczne wnioski wyciągasz 

albo sprytnie to przekłamujesz i myślisz że ktoś to łyknie 

dla mnie to zachowanie obrazkowego propagandysty które uznaje za żałosne 

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

twoje argumenty to chłam z internetu który wklejasz ?

my piszemy o faktach  i choć może robimy to  nie raz nieudolnie to jednak używamy do tego własnego rozumu a nie cudzych tekstów i obrazków  :D

 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Ponownie kilka niejasności - w wielu Waszych postach piszecie że rząd Beaty Szydło uzależnia się od Brukseli i Berlina .Piszecie że pożycza od Niemiec pieniądze , że coraz bardziej uzależnia się od UE .Piszecie że Szydło chodzi na smyczy Berlina tak samo jak chodził Tusk .A jednocześnie piszecie że PiS dla Putina rozbija Unie europejską .Nie chcę nikogo obrażać ale gdzie tu logika ?

 

Widzisz najbardziej obrażasz sam siebie. Bo albo nie rozumiesz co czytasz. Albo świadomie to przekręcasz. Nigdzie nie pisałem, że Szydło jest na pasku Brukseli czy Berlina. Inna sprawa, że pożycza od Niemców pieniądze. Ale jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Wręcz przeciwnie rząd Szydło jak i sam PiS wmawia swoim wyborcom, że Niemcy i Bruksela czyli ogólnie UE są be. Co nie przeszkadza im sięgać po kasę stamtąd.

Ten rząd w wielu kierunkach polityki zagranicznej świadomie lub nie świadomie jedno mówi drugie robi. Świadomie mówią, że Berlin i Bruksela be i świadomie biorą od nich kasę. Świadomie mówią, że Rosja be. Ale nie świadomie pomagają Putinowi rozbijać UE mówiąc, że Niemcy i Bruksela be. Wszystko co tu piszę ma jak najbardziej logicznie spójny sens. Ale fakt działania pisu na arenie między narodowej wyglądają na nie logiczne i nie spójne.

Przykład kilka dni temu izby rolnicze krajów grupy wyszehradzkiej wystąpiły do ue o większe nakłady na rolnictwo w tych krajach.  Dzisiaj Szydło pluła na tak zwaną stara Europę. Która najbardziej to finansuje. Wygadując, że to samo zło. Robiła to z racji rocznicy Chrztu Polski. Który był swego rodzaju zbliżeniem Miesza I z Europą zachodnią. Logiki w tym nie ma fakt.

Podobnie z Rosją z jednej strony chcemy by oddali samolot, ale z drugiej z nimi walczymy. Samolotu nie dostaniemy, handel ucierpi. Ale za to nie świadomie pomagamy Putinowi rozbijać ue. Od polityka zagraniczna PiSu. Nikt nie wie o co chodzi. Jeden wielki chaos.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6297

Mieszanie zawsze było rosyjską specjalnością. Wrak dostaniemy kiedy Rosja zauważy że wypaliło się paliwo związane z podsycaniem podziału naszych obywateli katastrofą Smoleńską. Na razie jednak ogień podziału podsycany jest przez naszych rodzimych oszołomów , więc wrak może leżeć spokojnie i czekać na swoją kolej.

Wszystko w myśl zasady "jak se leży to niech se leży".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według Waszej  ( i znacznej części Parlamentu Europejskiego ) logiki największym zagrożeniem  dla spójności UE nie są milionowe hordy muzułmańskich fanatyków tylko PiS . Niemcy krytykują Polski rząd a jednocześnie temu rządowi pożyczają pieniądze . ps. a co z opisywanym przez Was finansowaniem PiS przez Putina ?

Edytowano przez dddddddddddddddddd
  • Like 2

 BÓG HONOR OJCZYZNA . POLSKA WOLNA I NIEZAWISŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Widzisz najbardziej obrażasz sam siebie. Bo albo nie rozumiesz co czytasz. Albo świadomie to przekręcasz. Nigdzie nie pisałem, że Szydło jest na pasku Brukseli czy Berlina. Inna sprawa, że pożycza od Niemców pieniądze. Ale jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Wręcz przeciwnie rząd Szydło jak i sam PiS wmawia swoim wyborcom, że Niemcy i Bruksela czyli ogólnie UE są be. Co nie przeszkadza im sięgać po kasę stamtąd.

Ten rząd w wielu kierunkach polityki zagranicznej świadomie lub nie świadomie jedno mówi drugie robi. Świadomie mówią, że Berlin i Bruksela be i świadomie biorą od nich kasę. Świadomie mówią, że Rosja be. Ale nie świadomie pomagają Putinowi rozbijać UE mówiąc, że Niemcy i Bruksela be. Wszystko co tu piszę ma jak najbardziej logicznie spójny sens. Ale fakt działania pisu na arenie między narodowej wyglądają na nie logiczne i nie spójne.

Przykład kilka dni temu izby rolnicze krajów grupy wyszehradzkiej wystąpiły do ue o większe nakłady na rolnictwo w tych krajach.  Dzisiaj Szydło pluła na tak zwaną stara Europę. Która najbardziej to finansuje. Wygadując, że to samo zło. Robiła to z racji rocznicy Chrztu Polski. Który był swego rodzaju zbliżeniem Miesza I z Europą zachodnią. Logiki w tym nie ma fakt.

Podobnie z Rosją z jednej strony chcemy by oddali samolot, ale z drugiej z nimi walczymy. Samolotu nie dostaniemy, handel ucierpi. Ale za to nie świadomie pomagamy Putinowi rozbijać ue. Od polityka zagraniczna PiSu. Nikt nie wie o co chodzi. Jeden wielki chaos.

Chore przemyślenia domorosłego leminga (jak sam siebie określił na innej stronie,w innym wątku)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

  prawda boli  :D  :D  :D

  chore to są ludki które nie widzą że to są fakty powszechnie dostępne 

  tylko trzeba mieć mózg a nie sieczkę żeby to ogarniać  ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Według Waszej  ( i znacznej części Parlamentu Europejskiego ) logiki największym zagrożeniem  dla spójności UE nie są milionowe hordy muzułmańskich fanatyków tylko PiS . Niemcy krytykują Polski rząd a jednocześnie temu rządowi pożyczają pieniądze . ps. a co z opisywanym przez Was finansowaniem PiS przez Putina ?

 

Nie pisałem o finansowaniu PiS przez Putina. Bilecki wytransferował sporo kasy ze skokó to może coś Jarkowi rzucił. Finansowane przez Putina są za to nie które eurosceptyczne partie w europarlamencie, które tworzą sojusze z pisem. Nie twierdzę też, że PiS jest większym zagrożeniem niż muzułmanie. Ale nasz rząd robi skuteczne zamieszanie w ue. Co właśnie w tych trudnych czasach osłabia ue a jest Putinowi na rękę.

 

Chore przemyślenia domorosłego leminga (jak sam siebie określił na innej stronie,w innym wątku)

 

I co znowu z norki wylazłeś i będziesz trolował? W jednym temacie napisałeś brednie o cukrowni w Łapach. To ci napisałem jak było to się schowałeś. A teraz tutaj wylazłeś. Skoro twierdzisz, że to są chore przemyślenia. Napisz mądrzejsze stać cię na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Nie pisałem o finansowaniu PiS przez Putina. Bilecki wytransferował sporo kasy ze skokó to może coś Jarkowi rzucił. Finansowane przez Putina są za to nie które eurosceptyczne partie w europarlamencie, które tworzą sojusze z pisem. Nie twierdzę też, że PiS jest większym zagrożeniem niż muzułmanie. Ale nasz rząd robi skuteczne zamieszanie w ue. Co właśnie w tych trudnych czasach osłabia ue a jest Putinowi na rękę.

 

 

I co znowu z norki wylazłeś i będziesz trolował? W jednym temacie napisałeś brednie o cukrowni w Łapach. To ci napisałem jak było to się schowałeś. A teraz tutaj wylazłeś. Skoro twierdzisz, że to są chore przemyślenia. Napisz mądrzejsze stać cię na to?

Wyznawco zasady Michnikowszczyzny.Michnikowszczyzny ludzie nie kupują,wyłącznie podobna Tobie tetryczejąca diaspora po Tusku.Nie mam czasu klepać wpisów regularnie co trzy godziny dzień w dzień,wchodzić na strony pro Michnikowskie,czerpać wiedzę w celu podbudowania swojej lemingozy..Swoją drogą należy Ci współczuć,nie masz życia poza tematem "Andrzej Duda najlepszy prezydent dla rolników" wystarczy prześledzić kilka stron wstecz,Jw..wpisy stukane każdego dnia,srednio w odstępach 3 godzin,po to by między czasie przysiąść na kibel,obmyślając kolejne propagandowe wpisy sfrustrowanego człowieka,tym że wybory wygrał PIS a nie ktoś spod znaku lemingozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj