Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy ktoś wie ile kury nioski powinny zjeść dziennie paszy mam zamiar kupić około 300 sztuk

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share MiGr

MiGr

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 22 luty 2016 - 21:53

Czy ktoś wie ile kury nioski powinny zjeść dziennie paszy mam zamiar kupić około 300 sztuk Witam wszystkich czy ktoś wie ile zjadają kury nioski młode 300 sztuk

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy ktoś wie ile kury nioski powinny zjeść dziennie paszy mam zamiar kupić około 300 sztuk Dzisiaj, 05:58
  •  

#2 Share emtezecik

emtezecik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 22 luty 2016 - 22:22

Czy ktoś wie ile kury nioski powinny zjeść dziennie paszy mam zamiar kupić około 300 sztuk Hej w granicach 70 kg na 300 sztuk u mnie pasze robie sam lepsza jak ta ze sklepy kury jedzą ile dadzą radę zjeść przez pierwszy rok norma średnia 290 jaj dziennie z 300 niosek pomijając pierzenie .

#3 Share rafal6930

rafal6930

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 24 luty 2016 - 11:09

Czy ktoś wie ile kury nioski powinny zjeść dziennie paszy mam zamiar kupić około 300 sztuk

Zgodzę się z kolegą powyżej. Wiadomo, że raz więcej a raz mniej.

Ludzie jak wy to robicie, że macie tak wysoką nieśność :/  ja o swoje kury dbam i niosą mi duże jajka, lecz na dzień połowa jajek co do ilości kur.

Moje sprzęty:

Ursus C-330

Ursus 912

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Czy ktoś wie ile kury nioski powinny zjeść dziennie paszy mam zamiar kupić około 300 sztuk Dzisiaj, 05:58
  •  

#4 Share Transporter

Transporter

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 24 luty 2016 - 11:56

taka nieśnośc jest nie możliwa według mnie,ale teraz to cuda się dzieją,wiec kto wie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share MiGr

MiGr

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 26 luty 2016 - 06:55

Czy ktoś wie ile kury nioski powinny zjeść dziennie paszy mam zamiar kupić około 300 sztuk [quote name="emtezecik" post="1741432" timestamp="1456176178"]

Hej w granicach 70 kg na 300 sztuk u mnie pasze robie sam lepsza jak ta ze sklepy kury jedzą ile dadzą radę zjeść przez pierwszy rok norma średnia 290 jaj dziennie z 300 niosek pomijając pierzenie .[/quote

A powiecie mi a jaka masz receptury ile i czego dajesz na 30 kg ?