Skocz do zawartości

Zdjęcie

problem z kołem łowieckim

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share tadi77

tadi77

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 21 luty 2016 - 21:51

witam .

mam problem z kołem łowieckim mianowicie dziki zniszczyły 3ha kukurydzy w 50% czyli 1,5 ha koło zaproponowało 4tys zł ja na sie nie zgodziłem w protokole odmówiłem tej sumy odszkodowania, oni i tak bez mojej zgody przelali na konto pieniadze 4 tys , co  dalej z ich niewiarygodna beszczelnoscia

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
problem z kołem łowieckim Dzisiaj, 06:29
  •  

#2 Share AlaCapone

AlaCapone

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1212 postów
  • Zainteresowania:Interesują mnie głównie kobietki i
    sporty ekstremalne

Napisany 21 luty 2016 - 22:13

To nie jest problem z tym, czy tamtym Kołem Łowieckim tylko z "ustawą o odszkodowaniach za szkody spowodowane przez dziki...".

Dopóki nie będzie zmiany ustawy (będzie nowelizacja) dopóty będziemy okradani i oszukiwani, bo Komisja jest stroną sporu (przedstawiciele Koła Łowieckiego) oraz przedstawiciele Izb Rolniczych. Koło Łowieckie wypłaca odszkodowanie z własnej kieszeni... itd. Już nie będę się tu zagłębiał w problem.

Państwo Polskie musi przejąć obowiązki i odpowiedzialność za szkody spowodowane przez dziki (i nie tylko).

Wracając do Twojej sprawy. Fakt, że przelali pieniądze na konto nie zamyka dalszej drogi podwyższenia odszkodowania. Może być wliczona w poczet zaliczki. Trzeba pisać pismo do nich z odpowiednią merytoryczną powagą. Jednakże, jak powiedziało się wyżej nie liczyłbym na duże zmiany kwoty odszkodowania, ale trzeba działać.

Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share krzysztof1987

krzysztof1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 471 postów

Napisany 22 luty 2016 - 11:49

pismo do koła łowieckiego jak nie poskutkuje sprawa do sądu zapłacą koszty sądowe i twoich prawników miałem podobnie ze spółkami wodnymi