Polecane posty

Radek_10145    0

Witam, posiadam Zetor 10145 mam problem a mianowicie z sekcji pompy paliwowej wycieka paliwo. Czy mogę wstawić uszczelki na własną rękę bez zmiany dawek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DarekD    70

zanim weźmiesz się za wyjmowanie sekcji to dokładnie oznacz jej położenie względem korpusu pompy bo tylko w ten sposób zmienia się dawkę paliwa pomiędzy poszczególnymi sekcjami.

Wyjęcie jest dość proste ale włożenie sekcji to już nie koniecznie . Po pierwsze to nie można tego robić na siłę bo będzie się przecinała na listwie a po drugie to musi odpowiednio się zazębić tzn . określone położenie sekcji i wysunięcie listwy. Jak nie jesteś na siłach tego sam zrobić to radziłbym wyciągnąć pompę i zlecić zakładowi naprawczemu tą operację


nowy

 
 
 
 
 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rolpio18
      Witam mam problem ze wspomaganiem w 4512 wymieniłem orbitrol oraz siłownik i nadal kreci się ciężko co moze być tego przyczyną?
    • Przez MrHeniek
      Witam
      Mam takie zapytanie, zna ktoś dobry preparat , metodę uszczelnienia bloku silnika.
      Nieszczelności płynu chłodzącego.
    • Przez Heniekii
      Witam
       
      Jakie macie sposoby zeby z tego polaczenie nie leciala nawet kapka oleju?Mowa o pompie w ursusie 1204
       
      Ja stosowalem podkladke miedzina 27 ale puszczala tak samo podkladka metalowo gumowa tez 27.
      Zastosowalem tez podkladke aluminiowa 26 i leciutko podpilowalem ja pilniczkiem zeby ciasno siedziala i bylo dobrze ale przez chwile bo jest po prostu za mieka a teraz zalozylem podkladke miedzina 26 i tez ja podpilowalem zeby ciasno siedziala oraz wkrecilem krociec do pompy na jakis specjalny klej ktory ma uszczelnic polaczenie na gwincie ale przekonam sie o tym dopiero jak na rozsiewacz zaladuje 2t nawozu
       
      rozmawialem z wieloma osobami i to jest bolaczka zeby tak usczelnic pompe z króćcem aby nie bylo przecieku
       
      sorki za blad w temacie mialo byc króćcem
    • Przez gr_rat
      Witam czy uszczelniał ktoś tylny wom ? Czy po odkręceniu tych 4 śrub na imbus dostanę się do jakiegoś uszczelniacza ? Czy muszę spuścić olej z skrzyni ? 

    • Przez zyzek
      Orientuje się ktoś może jak zablokować koło pasowe w celtisie aby je odkręcić (to znajdujące się najniżej)? Chciałbym wymienić jego uszczelnienie, ale nie mogę zdemontować kola. Śruba posiada prawy czy lewy gwint?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj