Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case seria 94

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share ferguson675

ferguson675

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 21 luty 2016 - 14:59

Case seria 94

Witam :)

Mam pytanie do użytkowników ciągników Case z serii 94, mianowicie jak macie podłączony tylny siłownik jednostronnego działania, który wspomaga podnośnik (znajduje się po prawej stronie patrząc od tyłu ciągnika)? Czy jest on podłączony bezpośrednio do rozdzielacza czy może idzie do jakiegoś zaworu znajdującego się na lewej zwolnicy? A drugie pytanie to iloma dźwigniami obsługujecie podnośnik? Ja muszę operować dźwigienką od podnośnika i dodatkowo od wydatku pompy (ta ze strzałkami) i chciałbym się dowiedzieć czy trzeba używać obu czy tylko u mnie jest coś namieszane.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case seria 94 Dzisiaj, 13:28
  •  

#2 Share Tomi1605

Tomi1605

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 21 luty 2016 - 18:17

Case seria 94 Podaj numer telefonu na priv to powiem Ci co i jak jest przykrecone.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Tomi1605

Tomi1605

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 21 luty 2016 - 19:51

Case seria 94 U mnie jest tak jak patrzysz od tyłu ciągnika to na środku pokrywy podnośnika jest taki odlew z trzema wejściami. Po bokach od strony kół z lewej i prawej strony są w kręcone węże od siłowników wspomagających. A na środku patrząc z góry na ten odlew jest wkrecony wąż który idzie do rozdzielacza który jest na lewej zwojnicy i jego krućce wystają w kierunku zbiornika paliwa.Drugi wąż z tego rozdzielacza idzie do rurki która jest z lewej strony pod wejściem lewego siłownika wspomagającego w tym samym odlewie. Te węże z rozdzielacza które idą do tego odlewu na pokrywie to zasilanie i powrót.

Dodaj odpowiedź