Skocz do zawartości

Zdjęcie

NH 4 95 CLAAS ATOS (DF G) CZY VALTRA SERIA A ?- do ładowacza jako ciągnik pomocniczy który polecacie?

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kewin123

kewin123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 21 luty 2016 - 11:39

NH 4 95 CLAAS ATOS (DF G) CZY VALTRA SERIA A ?- do ładowacza jako ciągnik pomocniczy który polecacie?

CIĄGNIK  na PROW  DO ŁADOWACZA  JAKO CIAGNIK POMOCNICZY KTÓRY BYŁBY NAJLEPSZY MOC OK 90 KM

w gre wchodzą nh seria t4(85 i  wyżej) claas atos  df seria g oraz valtra A prosze o pomocy w wyborze osoby posiadajace te ciagniki ?-z gory dziekuję

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
NH 4 95 CLAAS ATOS (DF G) CZY VALTRA SERIA A ?- do ładowacza jako ciągnik pomocniczy który polecacie? Dzisiaj, 02:02
  •  

#2 Share Cehes

Cehes

Nowicjusz

• V.I.P.
  • rank
  • 41 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 21 luty 2016 - 12:57

5g mogę polecić, bardzo wygodny ciągnik i do ładowacza też się w miarę nadaje. Zwrotny w miarę jest, widoczność też nie najgorsza ;) Atos to jest to samo tylko w trochę innym opakowaniu i według mnie trochę ładniejszy ;) Co do reszty się nie wypowiem, musiałbyś już sam zobaczyć którym Ci się najlepiej będzie pracowało ;)

#3 Share KlakacZ

KlakacZ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 21 luty 2016 - 13:44

NH 4 95 CLAAS ATOS (DF G) CZY VALTRA SERIA A ?- do ładowacza jako ciągnik pomocniczy który polecacie? miałem doczynienia z A93. ciągnik super, ale wielki minus to mala kabina :(

#4 Share Stannis

Stannis

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 28 luty 2016 - 03:20

Ja Również polecam Valtrę ma silnik 3cyl na pomocniczy ciągnik wystarczy. A co do kabiny to w porównaniu do wielkiej kabiny serii n jest mała ale na 1os jest wystarczająco miejsca.

#5 Share Bajek

Bajek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 28 luty 2016 - 11:20

Sam mam DF 5G i mogę go szczerze polecić, jest oszczędny, zwrotny, wygodny, poprawnie wykonany, bardzo dobry do ładowacza. Jako pomocnik jak znalazł. Poza tym masz szeroką możliwość konfiguracji - LD malutki, MD średni i HD duży ciągnik. Największą zaletą jest chyba cena w stosunku do tego co oferuje. Nie widzę np. sensu kupowania Claasa Atosa bo to będzie dokładnie ten sam ciągnik co Deutz tylko z innymi logami i maską, a różnica w cenie jest i to nie taka mała. Rada5G-verze.jpg

composizione_laterale_studio.jpg

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
NH 4 95 CLAAS ATOS (DF G) CZY VALTRA SERIA A ?- do ładowacza jako ciągnik pomocniczy który polecacie? Dzisiaj, 02:02
  •  

#6 Share kewin123

kewin123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 28 luty 2016 - 21:51

u okolicznych dilerów nie zauważylem róZnicy w cenie CLAAS ATOSA a DF SERII  G TYLKO DO CLAASA MAM 15 KM A DO DEUTZA 85 KM CHYBA TO MOZE BYC DECYDUJĄCE

#7 Share kewin123

kewin123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 07 marzec 2016 - 23:08

Panowie z gory dziekuje za odpowiedz  a pytanie brzmi JAK WYGLĄDAJĄ KOSZTY PRZEGLADÓW , KOSZTY CZESCI ,OGÓLNIE KOSZTY EKSPLOATACJI ORAZ AWARYJNOSC  ciagnikow New holland i ciagników Deutz fahre?                                                                                                  CZY WARTO ZAPŁACIC 20-25 TYS  WIĘCEJ  ZA DEUTZA?

#8 Share Bajek

Bajek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 08 marzec 2016 - 10:44

Ja bym brał zielonego. Wydaje mi się że będzie lepiej wykonany od niebieskiego. Ostatnio panowie z NH trochę idą po taniości. Chociaż w SDF też pewnie się oszczędza na czym się da. Ja też miałem wątpliwości przy kupnie, ale na razie nie mam na co narzekać. U mnie przeważyło to że Deutz nie ma tych wkurzających systemów od spalin dpf i adblue tylko zwykły bezobsługowy katalizator. Nie trzeba wypalać nic ani dolewać. Pierwszy przegląd kosztował około tysiąca.

#9 Share Cehes

Cehes

Nowicjusz

• V.I.P.
  • rank
  • 41 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 08 marzec 2016 - 10:48

NH 4 95 CLAAS ATOS (DF G) CZY VALTRA SERIA A ?- do ładowacza jako ciągnik pomocniczy który polecacie? Też mi się wydaje, że warto będzie dopłacić do zielonego ;) Ale spróbuj wziąć oba ciągniki na testy, wtedy będziesz miał jakieś rozeznanie i zdecydujesz który Ci bardziej pasuje :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share kewin123

kewin123

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 17 kwiecień 2016 - 17:39

czy nh4  oraz nh5 bardzo różnia sie gabarytowo? co byscie wybrali z takich modeli nh5 105 EC ,JD 5100g  df 5 G 105.4?