jasiek11961

Massey Ferguson 3065 Problem z załączeniem WOM-u

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jasiek11961    0

Witam.

 

Taki jak w temacie zakupiłem MF 3065 i jakoś na myśl mi nie przyszło żeby sprawdzić tylny wom pod obciążeniem.

Jak sie teraz okazuje pod obciążeniem nie chce się załączyć jedynie słychać zgrzyt kół zębatych jak sądzicie co trzeba sprawdzić lub naprawić? 

defekt występuje na obydwu prędkościach 500/1000 bez obciązenia wszystko się załącza i przełącza pomiędzy prędkościami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

nie rusza Ci się końcówka wałka? może łożysko jest rozwalone i przez to tryba sie nie zazębiaja... ewentualnie te przełączanie 540/1000 coś źle wyregulowane na lince i źle zazebia. Prawdopodobnie podnośnik musisz zrzucić bo te tryba są w tylnim moście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez franec
      Witam
      Co sądzicie o DF Agrofarma 410 - 85 KM.
      Niedawno miałem okazję przejechać się Agrofarmem 420 (99 KM)w porównaniu z NH o podobnej mocy znacznie lepiej mi się podobał, ale dla mnie jest to za duży ciągnik- potrzebuję takiego ok 85 KM. Dodam że za tego DF 99 KM z szerokimi oponami, szklanym dachem, klimatyzacją i ulepszonym tylnym mostem(nie wiem na czym miało by to polegać ale dealer tak twierdził, skrzynia mechaniczna z reversem cena ok 140 tys netto.
      Jeżeli macie jakieś doświadczenie z DF 410 to napiszcie (najbardziej interesuje mnie jego ewentualna awaryjność i ilość paliwa jaką może spalić.
      A może coś z SAME lub Lambo (w niższej cenie ) 85-90 KM?
       
      Mam jeszcze pytanie z nieco innej beczki dotyczące PROW-u. Ile mam czasu na zakup maszyn od momentu podpisania umowy z agencją? słyszałem że 2 lata + rok jeśli bierze się w dwóch pulach- czy jest to prawda?
    • Przez zyz1o
      Witajcie mam taki problem w jonderku ze pali mi bezpieczniki F03/02 w ksiazce napisane jest ze odpowiada za naped wom itp i jest on zwiazany z BCU dodam tez ze nie mam lewego kierunkowskazu nie miga cala lewa strona chlopaki od jd powiedzieli mi ze to wina bcu dalem do naprawy koles sprawdzil i mowi ze wszystko dobrze zalozylem i dalej to samo kierunku nie ma i na wyswietlaczu migaja 3 kontrolki od kierunkow i teraz ten bezpiecznik. Zauwazylem ze jak sie wszystko nagrzalo ciagnik elekryka to wsadze bezpiecznik i od razu po sekundzie spalony traktor postal pare dni wsadzam bezpiecznik no i dalo sie pojezdzic jakies 10min moze mniej powiedzcie mi co mam robic a moze znacie jakiegos dobrego elektro mechanika co ogarnie ten temat jak tak to prosze o kontakt nawet na priv dodam ze jestem z podlaskiego aha i jeszcze taka zecz koles od jd podpiol laptopa i wykazalo mu ze jest spalony bezpiecznik od kierunku i ten F03/02 a bezpieczniki byly dobre jakies sugestie ?
    • Przez 1994kuba1994
      Czy jak mam pole od laki ijest troszke bardziej wilgotne to uda aie w tym oddcinku pola mniszek? 15 ar mniszka ile moze kosztowac zalozenie? Trzea miec jakas umowe na to czy nie trzebai da sie sprzedac? Lepiej z korzenia go sadzic czy siac z nasion? A mam jeszcze jedno pytanie, mniszek lekarski a kozlek lekarski to to samo czy jak? zakładam nowy temat aby zostal zauwazony a bardzo pilne to dla mnie ;/
    • Przez marianek071
      pryskam ciagnikiem T25 i gniota sie maliny prosze o porady jak wykonac oslony na kola , prosze o jakies zdjecia
      PILNE !!!
    • Przez Fazzor
      Witam
       
      Jak w temacie, proszę o szybka odpowiedź. Z góry dzięki

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj