Skocz do zawartości

Zdjęcie

Aplikacje do mierzenia powierzchni dla Windows CE 5.0

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Zubron2048

Zubron2048

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 18 marzec 2008 - 20:40

Aplikacje do mierzenia powierzchni dla Windows CE 5.0 Zna ktoś takie programy?
Ursus 2812+Case 845 XL plus+MF 3065=zgrana ekipa.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Aplikacje do mierzenia powierzchni dla Windows CE 5.0 Dzisiaj, 22:59
  •  

#2 Share dmax

dmax

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 48 postów

Napisany 19 marzec 2008 - 11:37

Aplikacje do mierzenia powierzchni dla Windows CE 5.0 Witam. GPS Tuner jest kompatybilny z tym systemem. Na jakie urządzenie chcesz zainstalować ten program?
Pozdrawiam

#3 Share Zubron2048

Zubron2048

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 19 marzec 2008 - 14:38

Aplikacje do mierzenia powierzchni dla Windows CE 5.0 Kupiłem sobie nawigację MEDIONA GoPal PNA 315 i potrzebna mi jest możliwość mierzenia powierzchni pół. DZIĘKI
Ursus 2812+Case 845 XL plus+MF 3065=zgrana ekipa.

#4 Share pytajnik

pytajnik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 08 kwiecień 2008 - 12:53

Aplikacje do mierzenia powierzchni dla Windows CE 5.0 Witam, posiadam Fotokodera produkcji polskiej firmy Skyraster, ale z tego co wiem to posiadają w ofercie program do pomiaru powierzchni (tutaj stronka producenta gdyby ktos byl zainteresowany). Jak dla mnie (posiadacza mio169) program jest spoko - wszystko po polsku, potrafi wyświetlać orta z (Raster Roam i importować punkty z AM, no i co ważniejsze jest w miarę tani - ja swój egzemplarz nabyłem po 80 zeta :D.

#5 Share herne

herne

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 17 czerwiec 2009 - 17:55

Aplikacje do mierzenia powierzchni dla Windows CE 5.0 witam też mam takiego Medion-a czy ktoś wie jaki program do mierzenia gruntów by na nim śmigał ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share kobalt

kobalt

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 17 czerwiec 2009 - 20:37

Aplikacje do mierzenia powierzchni dla Windows CE 5.0 Również rozglądałem się za programem do mierzenia powierzchni i chyba właśnie znalazłem coś ciekawego. Nie wiem czy będzie "śmigać" wszystkim na każdym sprzęcie, mnie demo ruszyło bez problemu na ASUSie.
Moim zdaniem ciekawie prezentuje się program GRUNT , tak na gorąco widzę następujące zalety:
- przystępna cena, inne oferty są kilka razy droższe,
- dokumentacja jasna i obszerna,
- różne warianty prowadzenia pomiaru - w narożach działki lub automatycznie co ileś metrów
- możliwość wielokrotnego pomiaru na punkcie i uśrednienia wyniku, co na pewno podnosi dokładność
- możliwość wyłączenia Static Navigation i pomiaru pieszego, to ważne bo na forach czytałem skargi, że wiele innych programów nie ma takiej opcji i mierzy tylko wtedy jak jedzie się samochodem
- pomiar powierzchni ale również odległości (ważne dla wąskich działek)
- pomiar granic biegnących rowami, po płotach itp. na zasadzie przeniesienia pomiaru z punktu obok
- rysowanie mierzonej działki na ekranie ale również eksport do dxf,
- precyzyjna nawigacja do zadanego punktu,
- ułatwienia w pomiarze działek stykających się, tak żeby nie obchodzić ponownie tych samych punktów

Zaufanie wzbudza, że na stronie autor zamieszcza testy wykonane na działkach pomierzonych precyzyjnie z najwyższą dokładnością geodezyjnie. Nie widziałem czegoś takiego w ofercie żadnego innego programu. Fakt, że wynik takiego testu zależy pewnie też trochę od użytego sprzętu na którym program jest zainstalowany. Ale jak oferty innych programów (za sporo większe pieniądze) w ogóle nie wspominają, czy kiedykolwiek sprawdzili to co proponują innym, to można się od razu zniechęcić.
Pozdrawiam

#7 Share ntr

ntr

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 24 czerwiec 2009 - 14:27

Witam. GPS Tuner jest kompatybilny z tym systemem. Na jakie urządzenie chcesz zainstalować ten program?
Pozdrawiam

mam ten program i jak się nim posługiwać, nie miałem czasu za wiele się nim zajmować. Wiem że dodaje się się punkty pomiarowe i potem co? Opiszesz mi to jakoś.

#8 Share paul0

paul0

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 51 postów

Napisany 25 czerwiec 2009 - 08:25

Aplikacje do mierzenia powierzchni dla Windows CE 5.0 Delta Area - fajny programik, sprawdzony!!
*do pomiaru powierzchni

#9 Share Ziomek1994

Ziomek1994

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 312 postów
  • Zainteresowania:Mechanika,Rolnictwo,Elektryka

Napisany 27 sierpień 2010 - 09:17

Aplikacje do mierzenia powierzchni dla Windows CE 5.0 A jakie polecacie programy do mierzenia powierzchni na windowsa ce 4.2?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share Przepiorek

Przepiorek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 09 luty 2012 - 00:40

A jakie polecacie programy do mierzenia powierzchni na windowsa ce 4.2?

Jak pisałem w innym wątku polecam Farm Works Mobile - uważam go za najlepszy program dla palmtopów.

Dodaj odpowiedź