Polecane posty

roman099    22

Witam kupie heblarkę. Interesuje mnie jedynie województwo podlaskie no i część warmińsko mazurskiego. jeśli ktoś posiada coś takiego na sprzedaż to proszę o kontakt. Potrzebuje tylko do własnych celów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darpol    18

Ja mam heblarkę rzemieślnicza kupiłem kiedyś od starszego stolarza ,rama z ceownika, wałek 40cm ,z boku frezarka, przystawka do wycinania framug okiennych, długie regulowane blaty, silnik chyba 4kw. Robiłem nią drzwi garażowe,sztachety do płotu,podłogi i nadstawki do przyczep i inne drobne rzeczy ładnie równa ,frezarka  nacina deski na feder półfeder czy pióro w zależności od założonego frezu .Ostatnio nie używana i trochę zawadza.Chętnie bym się pozbył lub zamienił na coś innego ,tylko odległość między nami to chyba znaczna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roman099    22

no ja powiem że i chętnie bym taką kupił ale kilometrów to jest strasznie dużo ale dzięki za myśl. może ktoś się z podlaskiego trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez LukasW
      Witam
      Jestem nowy i bardzo proszę o pomoc w/s pilarki.
      Pilarka
      Einhell BG PC 4040 2KModpala i pracuje normalnie przez około 30 minut , gdy się nagrzeje wchodzi na wysokie obroty i gaśnie i nie można jej odpalić.
      Gdy ostygnie można nią pracować 30min i znowu.
      Pomocy proszę
       
    • Przez kubota_tym_kioti
      Nadszedł czas na wymianę spracowanej 22 letniej husqvarny 40 która coraz częściej odmawia posłuszeństwa. Więc poszukujemy czegoś w zastępstwo, zainteresowały mnie te dwie: Shindaiwa 452s i Echo cs450. Może znacie inne ciekawe pilarki Od razu mówię stihl i husqvarna odpadają.
    • Przez agrowiktor
      Witam wszystkich ! Mam problem z pilarką Dolmar ps 341 a mianowicie gdy silnik jest zimny odpala za 3-4 pociągnięciem gdy się rozgrzeje nie chce odpalić. Co robić ?
    • Przez tomek14
      Witam mam zamiar kupić pilarkę spalinową do lekkich prac podcinanie gałęzi wycinka małych drzew itp zastanawiam sie nad modelami husqvarna 135 i stihl ms 180 która piła lepsza i jakie są wasze opinie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj