Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prasy Gallignani

58 odpowiedzi na ten temat

#41 Share kool

kool

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 28 marzec 2013 - 12:39

Prasy Gallignani witam może mi ktos napisać jak z dostepem do części do galligani 2200 z 90 lat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Prasy Gallignani Dzisiaj, 04:45
  •  

#42 Share bartek5221

bartek5221

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 07 maj 2013 - 13:11

Prasy Gallignani Witam. Czy posiada ktoś prase gallignani reco r52 jak się sprawuje prosze o jakieś opinie sugestie prasa by miała na początek chodzić z U-360 na okolo 30 ha co o tym sądzicie?

#43 Share darekziomek92

darekziomek92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 03 czerwiec 2013 - 21:12

Prasy Gallignani Witam. kupilem prase gallignani rb 22 i nie wiem jak poprowadzic sznur. Pomoze ktos ? ? ? :)

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#44 Share bartek88

bartek88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 04 czerwiec 2013 - 08:28

Prasy Gallignani Wyślij mi maila na pw, to Ci prześle zdjęcia.

#45 Share Mateusz5200

Mateusz5200

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 04 czerwiec 2013 - 19:46

Prasy Gallignani Witam niedawno kupiłem gallignani 9120 z manualnym obwazywaniem sznurkiem i jak pszesuwam tą prowadnice co idzie w niej sznurek to niechce sie owijac chyba sznurek niema sie oco złapac i niewiem co zrobic czy to moze trzeba w czasie zbierania trawy puszczac sznurek czy cos przestawic ?

#46 Share rafal4610

rafal4610

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 05 czerwiec 2013 - 08:48

Prasy Gallignani @darekziomek92 http://pokazywarka.pl/o72fux/ masz tu zdjęcia. Nie byłem pewny czy @bartek88 ci podesłał więc wolałem zrobić :D Ja mam wiązanie na 1 sznurek

#47 Share Radas777

Radas777

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 14 lipiec 2013 - 21:42

Prasy Gallignani Mam pytanie odnośnie tych pras. Chciałbym się dowiedzieć czy można zastosować pasy "najtańsze", czyli te po około 20 zł za metr. Widziałem, że np do JD są po 120 za metr, ale byćmoże są przewidziane na większe obciążenie niż w prasie Gallignani RB22 ... Prasa ta ma inny układ pasów niż zmiennokomorowe, więc rozkład sił też jest inny ... Mam mętlik w głowie ... Może ktoś już wymieniał te pasy i mógłby mi pomóc, byłbym wdzięczny :) Pozdrawiam

#48 Share rafal4610

rafal4610

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 15 lipiec 2013 - 17:34

Prasy Gallignani ja kupuje nawet po 10zł/m :D Są to pasy z kopalni, ale używki, mimo to wytrzymują :D Ważne żeby nie był zbyt gruby ;) U mnie gruby 1 sezon ledwo wytrzymał. Kiedyś kupiłem pas za 25zł/m i ponad 1500 bel na koncie, a pas jak nówka. Sam mam model RB22, więc raczej jestem sprawdzone źródło :D

#49 Share Radas777

Radas777

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 24 lipiec 2013 - 12:05

Prasy Gallignani Dziękuję za odpowiedź, a teraz kolejne pytanie :) Muszę kupić kilka palców pobieracza, ale ku mojemu zdziwieniu przy szerokim podbieraczu trz rzędy po lewei i po prawej stronie są inne niż środkowe. Różnica nie jest duża, ale nie wiem czy to orygilnalnie było tak założone, czy to już zmiana innowatora rolniczego ?...

#50 Share rafal4610

rafal4610

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 24 lipiec 2013 - 15:07

Prasy Gallignani ja mam wąski podbieracz i wszystkie palce są równe.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#51 Share Luk1988

Luk1988

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów
  • Zainteresowania:Jakieś są:)

Napisany 13 kwiecień 2014 - 08:33

Prasy Gallignani Jako że na inny temacie nikt się nie chce wypowiedzieć to tu podpytam, Mam nie daleko do kupienian prasę gallignani r52 l2. Prasa walcowa,siatka sznurek,rotor,noże,szoroki podbieracz, facet chce 15tyś za nią i zastanawiam się nad jej zakupem, co o tym myślicie?

#52 Share Lamborghinithebest

Lamborghinithebest

Nowicjusz

• V.I.P.
  • rank
  • 43 postów

Napisany 01 czerwiec 2014 - 19:57

Prasy Gallignani Witam. Mam pytanko do Was, czy ktoś z Was ma albo wie coś na temat prasy Gallignani 2120L. Mamy taką w kupnie bardzo ładny sprzęt mało używana i niewygórowana cena. Chciałem się dowiedzieć jaką ma opinię wśród użytkowników tym bardziej, że to pierwsza prasa jaką kupujemy i chcemy poznać jej wady i zalety :)

#53 Share MariuszStpie

MariuszStpie

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 05 lipiec 2016 - 21:22

Prasy Gallignani Panowie Gallignani Rb22 L2 zrzuca pas jeden Na drugi w sianokiszonce. Te Co sa pierwsze Za podbierakiem. Pomocy...

#54 Share bartek88

bartek88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 06 lipiec 2016 - 12:36

Prasy Gallignani

Między pasami masz rozdzielacze pasów, więc nie ma takiej możliwości, chyba że zamiast szerszego 25 centymetrowego pasa masz założone dwie 12 na przedniej sciance ( miejsce w które łapka rzuca sznurki jak zaczyna owijać) Jak nie masz takiego szerokiego pasa to wyciągnij ten grzebień i przyspawaj tam kawałek płaskownika (mniej roboty niż zakuwać szeroki pas) U siebie mam doraźnie założone dwa wąskie pasy, ale na jednej szerokiej złączce i nie wchodzą na siebie.

#55 Share MariuszStpie

MariuszStpie

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 09 lipiec 2016 - 11:29

Prasy Gallignani Zobacze. Dzieki wielkie a wymiana łożysk dużo to jest roboty bo piszczy bardzo Jak jest połowa Juz bala

#56 Share bartek88

bartek88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 09 lipiec 2016 - 12:57

Prasy Gallignani

Wszystko zależy które łożysko. Na napędowych wałkach trochę więcej roboty i najgorsze zaraz za podbieraczem. Najważniejsze że są to typowe łożyska, ale jak już piszczy to jak najszybciej wymieniaj, bo o zapalenie nie trudno.

#57 Share MariuszStpie

MariuszStpie

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 10 lipiec 2016 - 11:02

Prasy Gallignani Aha OK dzieki wielkie. W sianokiszonce nabija material pod pasy. Mozna nia robic kiszone?

#58 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 31 lipiec 2016 - 18:13

Prasy Gallignani Witam , stałem się posiadaczem prasy eurotech 1500l , bliźniak galligani 6600l czy 6800l , mam dwa problemy , pierwszy to brak manometru i oleju w silowniku od dobijania (jak go ustawiać ?) a drugi to kłopot z automatycznym owijaniem bo ramie idzie od lewej do prawej i samoczynnie nie chce powrócić ...

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#59 Share Robert11111

Robert11111

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 10 sierpień 2016 - 20:40

Prasy Gallignani

Witam. jestem posiadaczem gallignani bodajże zefir (tylko taki napis widnieje na belarce ) owijanie nie włącza się samoczynnie, trzeba trzymać jakiś czas aż zacznie owijać. czy to może być problem z programem który jest ustawiony w ym komputerku? z góry dziękuję