JakubSmoucha

Wybór pomiędzy- Case 140 Maxxum ,Deutz-Fahr 6140 oraz New Holland T6.175

Polecane posty

Janek313    11

mam nh t7.200 działa bardzo dobrze tylko radze podłokietnik z wyświetlaczem oraz os amortyzowana. awarie jakie były to na gwarancji sie traktor rozprogramowal i wyłącznik masy sie zepsuł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

tyłki czekałem na teksty typu tylko NH.w nim tylko cena jest lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cris10    95

Witam .

Ja bym bardziej polecił Ci Deutz'a , posiadamy tylko troszkę mniejszego ma ponad 2300h i nie było żadnej awarii , serwis przyjeżdza tylko oleje i filtry zmieniać . Jesteśmy zadowoleni. New Holland według mnie jest gorszy jakościowo , jakoś wykonania nie powala szczerzę mówiąc. Nie posiadam go jednak rozmawiałem z kilkoma właścielami ich i nie wypowiadają się w super latywach o nich . Facet opowiadał że po 100 mth już serwis był bo coś siadło . Oczywiście na gwaracji więc wymienione za darmo . A znów następny musiał aż zostać rozpoławiany bo miał jakąś wadę fabryczną . A następny znów bezawaryjny mimo 1000 mtg. Nasz dobry znajomy ma właśnie 6150 cshift ( 165km ) i po 50 mth czujnik siadł , serwis wymienił bo na gwarancji był , wartość tego czujnika to 2,5 tyś netto . Każdy ciągnik się psuje , wcześniej czy później . Myślę że deutz będzie lepszym wyborem . A inne marki typu John Deer nie brałeś pod uwagę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cris10    95

300 tyś netto ale z jakim wyposażeniem ? Napisz coś więcej bo ciężko powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja polecam df. a z tą cena to iron to racja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za opinie daje mi to dużo do myślenia,John deere będę rozmawiał po niedzieli :/
deutz fahr wyposażenie standard skrzynia manual przednia os amortyzowana na dwóch słownikach. . tuz do 3.5t .. do tego balast 1t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cris10    95

Myślę że z tej ceny 300 tyś by urwał coś napewno .Chociaż była oferta taka 6160 CShift, miękka oś, tuz, 650 tył, 540 przód, mocniejsza hydraulika i podnośnik za 320 tyś netto . Więc urwałby z tego 300 coś .

Jeśli w grę wchodzi John Deer'e nie ma się co zastanawiać .

 

Edytowano przez cris10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuba24051    467

zbyt dobrego zrodla i obiektywizmu tu nie znajdziesz tu kazdy swoje gowno chwali najlepiej jedz do dealera poogladaj wsiadziesz przejedziesz sie a na wiosne moze wez na testy w polu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cris10    95

Ja tam gówna nie mam tylko ciągnik z którego jestem zadowolony :)

I bynajmniej nie chwalę go , nie zachwalam że jest najlepszy . A mówię tylko jak jest naprawdę. A Twój post niczego nowego tu nie wnosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dymek512    1

Ja na początku myślałem kupić jd ale już w namniejszej 6cio cylindrówce jest dpf+adblue i jest droższy od df. Nh nie orientowałem się bo miałem swoje powody chociaż nie uważam że to są złe ciągniki. Moim zdaniem 300tys za df to rozsądna cena ale nic nie szkodzi jeszcze coś utargować. Co do awaryjności to w każdym może coś nawalić ale decyzja należy do ciebie. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati171892    12

Mam podobny problem jak ty . Miałem w tym tygodniu jd 6145r na testach i powiem ci ze ciagnik bajka super mi sie nim pracowało. a w tamtym roku miałem valtre t144 i nh t7210 i powiem ci ze valtrą duzo lepiej mi sie robiło jak nh , chociaz w nh super sprawa z tym dżojem wszystko pod reka , a znow valtra bardzo mało paliłai dużo wiekszy uciąg miala od nh . ale po testach jd to jestem za jd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ernst98    59

Polecam Ci Case.
A konkretnie model puma z przekładnią bezstopniową "cvx".Jak pewnie wiesz, że case i New holland to prawie to samo. Jednak, uważam,że case ma lepszy podłokietnik(możliwość regulowania prędkością):)

Edytowano przez Ernst98

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FranasNH    78

Lub Steyr, bo Steyr to samo co NH oraz Case :) W mojej okolicy lata chyba z 16 New Hollandów od 90konnych po 270 konne i powiem Ci, że nie słyszałem żeby ktoś narzekał, wręcz przeciwnie- u sąsiada stuknęło już ponad 8200mtg w ts135a oraz ponad 2500mtg w 2,5 letnim T7.210 Ac. Bierz T7.200 na skrzyni AC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do wyboru pomiędzy df a nh jeździłem jednym i drugim u dilera,jak bym miał kupować oczami wybrał bym nh na skrzyni PC a z kolei kierując się niezawodnością df i wręcz bezawaryjna skrzynia manualna i patrząc na to ze mój sąsiad pracuje w serwisie df to raczej wybrał bym df6160.Co podpowiadacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ernst98    59

Case lub Steyr na bezstopniówce :)
Ciągniki te są masywniejsze i większe od deutza, co w pewnym stopniu przekłada się na komfort jazdy.

Edytowano przez Ernst98

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Krzyszt0f
      Witam, doradźcie jakiej mocy ciągnik wybrać na ok 45/50ha myślę nad MF 7s155 albo 7s180 (tylko mf wchodzi w grę) 7s180 przemawia na przyszłość tym że mogę go podnieś do 210km a chyba 7s 155 nie da rady do 200km podkręcić? 
      W przyszłości myślę kupić bezorkowiec, albo jakiś dłutowiec i zastanawiam się nad mocą ciągnika? 
      ziemie w 95% piaski 
      doradzicie coś? 
    • Przez MalyRolnik18
      Witam. Jest kilka różnych tematów o tych ciagnikach ale jasno określonego nie ma, dlatego zakładam nowy temat dla siebie i ludzi którzy będą zainteresowani tym ciągnikiem. Mianowicie. Pytanie kieruje do osób które użytkują lub użytkowali ciągnik Renault 103.14, chciałbym się wszystkiego o nim dowiedzieć tzn. jaki komfort, jakie prędkości w pracach polowych? Jakie spalanie? Jakie awarie najczęściej występują w tych modelach, jak z dostępnością części i trudnościami w naprawach? I przede wszystkim na co zwrócić szczególną uwagę przy oględzinach?  żeby nie wpaść na przysłowiową minę. Zapraszam serdecznie wszystkich którzy mieli lub mają doczynienia z takim ciągnikiem do dyskusji i pomocy, z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam. 
    • Przez c308
      Witam doszło mi do moich 8 ha 10 ha do obróbki chiałbym kupić nowy porządny traktor w przedziale mocy 70_110 km co proponujecie.Zastanawiam sie nad Tureckim hattatem 398 kolega ma,Jakims lovolem oraz Arbosem napiszcie co polecacie najbardziej,Ciągał by prase,pług cztery skiby,agregat 3 m,przyczepe 5 t.
    • Przez upadłymtz
      Witam. Stoję przed wyborem ciągnika ok.90 koni. Oglądałem wyżej wymienione modele i nie wiem na co się zdecydować.
      W Case skrzynia 12x12 rewers mechaniczny i podnośnik mechaniczny. W New Holland tak samo. Zetor dużo lepiej wyposażony, ale trochę się boję bo ostatnio różne opinie o nim chodzą. Zetor z 2021 roku, jeszcze bez ad blue. Użytkuje ktoś z was takie ciągniki? Jak z awaryjnością?  Z góry dzięki za pomoc. 
    • Przez damianos95
      Witam proszę o podpowiedź co wybrać lepiej renowke 103.54 czy case cs94 renowka full mechaniczny ciągnik czy case skrzynia mechaniczna nie wiem czy jest polbieg jedynie ma ehr i silnik sisu
      Co będzie lepsze na ponad 20ha praca z turem orka agregat itd co będzie tańsze w naprawie dostępność części czy ogólna awaryjnosc tych ciągników 
      Cena dość zblizona jednak 10 lat różnicy między nimi 
      Jakie opinie o silniku sisu jak spalanie awaryjnosc czy części i jeszcze do znawców tematu jakie tam są tuleje ?
      Ogólnie co byście wybrali i dlaczego 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj