fendt1992

Claas Arion 610 problem z skrzynia

Polecane posty

fendt1992    0

Witam. Mam problem z claasem arion 610.Traktor nie przechodzi calibracji skrzyni po paru minutach zaczyna swiecic kontrolka "n" mała na przemian z strzałkami?? Orientuje sie ktos co moze byc powodem?? Drugi problem to jest to ze na połówkach " b.c.d" wchodzi w tryb awaryjny (tylko największy półbieg) a na "a" nic się nie dzieje. problem występuje na wszystkich biegach. Byłbym wdzięczny za jakas podpowiedz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2255

Sam przeprowadzasz kalibracje skrzyni?? 

Olej wystarczająco rozgrzany?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil1616    41

Kolego jak strzałki migają przód tył to w tym momencie dźwignia rewersu ma byćdo przodu. W tym czasie kalibruje się ciągnik. Dopiero gdy na wyświetlaczu będziesz miał samo N to wtedy przekładasz rewers na środek i kończy się kalibracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

proponuje ściągnąć serwis żeby podłączyli się kompem i sprawdzili na którym kroku kalibracja się sypie lub czy warunki do kalibracji zostały spełnione. powodem wysypania może być posadzone któreś sprzęgło, spalone lub pęknięta sprężyna cylindra  to z poważniejszych bo częstą awarią jest słaby styk czujników pozycji "N" przełożeń mechanicznych, jeśli chcesz spróbować sam to kup preparat do czyszczenia połączeń elektrycznych nie wd czy inny badziew tylko coś co usunie tlenki i wg instrukcji zastosuj, czujniki masz 4 każdy ma inny kolor i znajdują się po prawej stronie skrzyni cewki przy okazji też możesz trącić tylko to później ładnie powpinaj żeby gumki na złączach zamknęły hermetycznie kostki, daj znać czy coś Ci wyszło 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt1992    0

witam. zapowniałem napisac ze temat zamkniety. kalibracja przeszła. i te n co zaczynało sie palic na przemian z strzałkami oznaczało koniec kalibracj.dzieki za podpowiedzi.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez koyack
      Witam wszystkich serdecznie. Szukam pomocy od kogoś kto być może miał taki sam problem jak ja. Mianowicie jestem posiadaczem ładowarki teleskopowej jcb 531 70 agri z 2010r z silnikiem 74.2 kw. Pompa wtryskowa rotacyjna delphi. Ładowarka nie chce wchodzić na obroty. Dochodzi do max 1500 i nic więcej. Ale do tych obrotów chodzi normalnie czyli ma siłę równo pracuje i prawidłowo zapala. Jakiś czas temu miala tylko problem z gasnieciem ale po wyczyszczeniu zaworu od gaszenia było ok. Co może być przyczyną nie wchodzenia na obroty?? Dodam że filtr paliwa nowy. Sprawdzone wszystkie węże czy nie łapie powietrza.  Brakuje mi pomysłu co to może być a jak wiadomo wyciąganie pompy z tej maszyny nie należy do najłatwiejszych. Za wszystkie rady serdecznie dziękuję. 
    • Przez ONA77
      Jak w temacie.  New holland td 5030 pali bezpiecznik od gniazda zasilania. Ktoś ma jakiś pomysł w którym miejscu szukać??
    • Przez artur04c
      Witam, Mam Claasa Airiona 640 i zauważyłem ze sam z siebie kręci się wałek odbioru mocy z tyłu choć jest wyłączony, jak go zahamuje to niby stoi ale po czasie lub po ponownym uruchomieniu silnika znów się kręci. Sytuacja jest wredna bo jak jadę z opryskiwaczem to mi zaczyna wałek kręcić i podczas transportu wiadomo co sie dzieje. Jakieś porady ? 
    • Przez tomek9514
      Witam, 
      Zakupiłem prasę class variant 180, przy podłączania, wtyczki dwupinowej do traktora zamieniłem bieguny i zrobił się bałagan. Prąd wchodzi do gniazda ale później ginie w tym gąszczu kabli, czy ktoś miał taki problem? Jak sobie z tym ppradziliscie? Co mogło się spalić? 
      Zabepieczylem plus bezpiecznikiem 15A spalilo go a później wymieniłem na 20A też go spalilo po czy stwierdziłem że jednak coś jest nie tak. 
      Spawdzalem już forum, nie mogłem znlesc takiego tematu, z góry dziękuję za pomoc. 
    • Przez Seba7341
      Witam 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj