Polecane posty

Witam mam problem z moim Mf 3075. Ciągnik jak jest zimny to normalnie podnosi, gdy się zagrzeje to powoli podnosi i jak się opuszcza to trzeba dać gazu. Ciągnik ma nową pompę i filtr.

Edytowano przez ferguson3075

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

może nieszczelność, na gęstszym zimnym nie ma takiej nieszczelności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

Skoro była zmieniana pompa to przy pompie albo ma tej rurce co z pompy idzie. A przy opuszczaniu po co gaz? może ehr masz ustawiony na żółwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ehr-em wszystko w porządku , na początku podczas pracy w polu reaguje na szybkość opuszczania podnośnika , a kiedy się zagrzeje to trzeba mu dać gazu żeby opuścił i podnosił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

Nie widzę zależności przygazowania z opuszczaniem przecież to siłownik jednostronnego działania opada od nacisku jedynie otwierasz elektrozawór opuszczając, chyba że ci się nie do końca otwiera to powoli opuszcza albo za mały prąd dostaje i cewka za słabo działa. W jakich okolicznościach powstał problem po wymianie pompy czy przed? i czemu pompa została zmieniona?

Edytowano przez sznajdik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

ciśnienia nie zmierzył, pompe wymienił.... gratulacje... jescze nikt na tym forum nie narzekał na sekcje pompy odpowiedzialną za podnośnik...

hydraulika zewnętrzna działa? cisnienie i wydatek trzeba zmierzyć a potem zabierać się za rozkręcanie

Ciekawe czy jak ręcznie podnosi, opuszcza to też powoli 

Edytowano przez lukbold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

roździelacz podnosnika z dwiema wtyczkami na pokrywie tylnego mostu koło lewego koła. Jakoś mi się wierzyć nie chce żeby się przytkał. Trza by poszukać jak zdiagnoować te cewki... może faktycznie się coś przyjarało i za mało się otwiera ale to chyba powinno jakieś błedy na panelu pokazywać... nie migają te diody na panelu w momenciejak nic nie robisz? Troche zgaduje bo tam jeszcze nie grzebałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak był zagrzany to właśnie na przyciski rozdzielacza naciskałem (jeden od opuszczania , drugi od podnoszenia) i nic się nie działo.


A kontrolki nie migają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

Jak ręcznie nie podnosi to tam oleju nie ma albo coś jest zatkane w co wierzyć mi sie nie chce. Hydraulika zewnętrzna  działa w ogóle? to jest pierwsze za pompą... przydusza traktor jak pchasz którąś dźwignie roździelacza do przodu?

 

Jest też coś takiego... jak się pracuje hydrauliką zewnętrzną to podnosnik nie reaguje nawet na opuszczanie... jakoś nie umie sobie tego wyjaśnic

Edytowano przez lukbold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Manys
      Witam.
      Mam problem z MF 3070 a mianowicie nie ciągnie przedni napęd, kontrolka działa jak powinna tzn. po wciśnięciu niby gaśnie potem po ponownym załączeniu się zapala ale napęd przedni nie ciągnie.
      Wszystko inne normalnie załącza i rozłącza, zamieniłem elektrozawory z blokadą i nic się nie zmieniło czyli zawór ok, stop działa, styki przejrzane, 
      Przeszukałem forum ale jest temat że nie rozłącza napędu dlatego piszę 
      Podejrzewam że może tarczki do wymiany
      Proszę o podpowiedzi 
    • Przez rogalik102
      Co się dzieje z napedem podczas orania. Rozłącza się
       
      VID_20240421155706.mp4
    • Przez Ajaa
      Witam pany mam pytanie nie działa mi ehr jak przełączam przycisk na automat i jest włączona blokada to wyłącza blokadę z panelu gdzie szukać przyczyny 
    • Przez ziolek1996
      Witam, 
      w moim MF 3065 wymieniamy końcówki wtryskiwaczy na nowe, pytanie jakie powinno być ustawione na nich ciśnienie??
    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj