zetorproxima8541

[NASIONA]ZDOLNOŚĆ- SIŁA KIEŁKOWANIA

Polecane posty

Mam dokupienia nasiona kapusty o 1/3 tańsze ,tylko że te nasiona są z 2014 roku .Mam dylemat czyje brać ?Siał ktoś takie stare nasiona i jak było z siłą i zdolnością kiełkowania ?Z góry dzięki

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldac    13

weź próbkę i wykonaj próbę " siły kiełkowania" dwa trzy rzuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil1996    18

To nie pszenica że sobie możesz zasiać, to znaczy owszem możesz ale kto Ci otworzy specjalnie paczkę :) A nie ma na paczkach daty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil1996    18

Gdzieś czytałem kiedyś ile lat może dany gatunek może być przetrzymany ale nie pamiętam gdzie. Ja w tym roku miałem brokuł i kalafior też chyba 2 letni ale za darmo dostałem więc niczym nie ryzykowałem i urosło dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badylarz    15

Daj sobie spokój z takim czymś. 40-50zł taniej na paczce a potem okaże się, że słabe wschody i tyle na tym zaoszczędzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez samson
      Witam, kto z was uprawia kapuste?? u nas jest na sprzedaż na lato, na kiszenie bieżące, później kiszenie dołów i przechowanie. kapusta biała, włoska, pekińska, czerwona. a do tego jest jeszcze marchew, ziemniaki, buraki, seler i pietruszka, no i oczywiście zboża na poplon. Jak u was w tym roku z pietruszką?? bo u nas i na naszych terenach bardzo cienko....
    • Przez AgroKolo
      Witam. Ostatnio interesuje mnie kupno tunelu 24m2 i chciałbym zdobyć pare informacji dotyczączych tej uprawy i jak to robić, np. jak się uprawia ogórki,pomidor itp. Czy jest przy tym tak dużo roboty i czy to sie wogóle opłaca.
    • Przez Lowca131
      Witam, 
      sprzedam nasiona cebuli. Możliwa wysyłka na terenie polski bądź odbiór osobisty. Więcej informacji pod nr telefonu 606-971-792. Serdecznie zapraszam.
    • Przez piotr2691
      Witam wszystkich, 
      Kiedy to juz zima nadeszla, pochwalcie sie jak przechowujecie warzywa w kopcach, czy ktos jeszcze tak robi, jesli tak to jakie patenty stosujecie.
       
      Akurat jestem w trakcie kombinowania jak przechowac seler, mam go z 10t wykopane i musze zrobic kopiec i chciałbym tez skorzystać z waszej pomocy.
      Myslalem zeby wysypac go na pryzme tak jak ziemniaki, okryc agrowloknina 100, zascielic sloma i dac folie na gore, ale boje sie ze moze zaczac plesniec tak jak buraki pastewne czasami, wujek moj je okrywa ziemia sama i nic im nie jest, a seler podobnie wyglada po kopaniu, znaczy sie jest obciety liść.
       
      Co poradzicie, macie jakies doświadczenia w tym temacie?? 
    • Przez Dariusz67
      Za okolo trzy lata przeprowadzamy sie do tesciow w rzeszowskie. mamy okolo hektar, budynki gospodarcze i stodole.  Chcialbym hodowac rosliny od postaci nasiona do gotowych sadzonek. prosze o pomoc w podjeciu decyzji czy to sie oplaca, i czy moglby byc to dodatkowy niewielki sposob na dorobienie. dziekuje.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj