Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ukończyłem szkołę zawodową Mechanik pojazdów samochodowych i chce przejąć gospodarstwo.

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share MichalAlone

MichalAlone

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 11 luty 2016 - 18:34

Ukończyłem szkołę zawodową Mechanik pojazdów samochodowych i chce przejąć gospodarstwo.

Witam mam mały problem bo ukończyłem szkołę zawodową Mechanik pojazdów samochodowych a chciałbym przejąć gospodarstwo.Co mam zrobić ?Czy muszę pójść jeszcze raz do szkoły aby zrobić sobie zawód Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych. Czy mogę zrobić sobie jakieś kursy i będę mógł przejąć gospodarstwo?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ukończyłem szkołę zawodową Mechanik pojazdów samochodowych i chce przejąć gospodarstwo. Dzisiaj, 13:15
  •  

#2 Share tymtus

tymtus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 734 postów

Napisany 11 luty 2016 - 18:39

Ukończyłem szkołę zawodową Mechanik pojazdów samochodowych i chce przejąć gospodarstwo. możesz zrobić kursy, ale polecam Ci KKSy na rolnika, bo wtedy możesz starać się o dotacje na start.

#3 Share zaku1990

zaku1990

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 11 luty 2016 - 18:40

Aby przejąć gospodarstwo nie potrzebne ci są żadne kursy ani szkolenia

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ukończyłem szkołę zawodową Mechanik pojazdów samochodowych i chce przejąć gospodarstwo. Dzisiaj, 13:15
  •  

#4 Share tymtus

tymtus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 734 postów

Napisany 11 luty 2016 - 18:47

Kursy nie są potrzebne do przejęcia gospodarstwa, ale na opryskiwacz, kombajn itp. Ci się przydadzą, ale je możesz robić już po przejęciu gospodarstwa.

Edytowany przez tymtus, 12 luty 2016 - 00:04.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share MichalAlone

MichalAlone

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 13 luty 2016 - 18:10

Wielkie dzięki za pomoc 

możesz zrobić kursy, ale polecam Ci KKSy na rolnika, bo wtedy możesz starać się o dotacje na start.

a co to za kurs ? KKS jaka jest tego pełna nazwa