Skocz do zawartości

Zdjęcie

tecnophyt pH+

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share wojtek8244

wojtek8244

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów
  • Zainteresowania:Cześć mam na imię Wojtek i prowadzę gospodarstwo rolne o pow. 11 ha. Zajmuje się produkcją roślinną i zwierzęcą, mieszkam w woj. Lubelskim, powiat Lubelski, gm. Bychawa.
    Uprawy które sieję to pszenica, jęczmień, buraki cukrowe, koniczyna czerwona, ziemniaki. Moje gospodarstwo jest trochę małe ale się rozwijamy i zmieniamy park maszynowy na maszyny nowoczesne i dokupujemy ziemie na ile pozwalają środki finansowe.

Napisany 11 luty 2016 - 15:06

tecnophyt pH+

Witam.

Chciałbym zastosować tecnophyt i co myślicie o tym Nawozie Płynnym? Czy jest wart swojej ceny? I czy rzeczywiście pomaga w polepszeniu skuteczności oprysków? Powiedzcie coś więcej o nim.

Proszę o wypowiedzenie się Rolników którzy stosowali tecnophyt pH+, ale również tych, którzy chcą zastosować i mają pewne informacje, czy rzeczywiście jest to skuteczne.

Niestety nie znalazłem informacji, jak również tematu, na temat tego specyfiku.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
tecnophyt pH+ Dzisiaj, 06:14
  •  

#2 Share fezoi

fezoi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 836 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,rolnictwo,

Napisany 11 luty 2016 - 15:29

tecnophyt pH+

Tutaj zadałem podobne pytanie   https://www.agrofoto...e-na-ten-temat/  To bardziej  kondycjoner niż nawóz ,stosowałem  , ale nie mam wyrobionego zdania .

#3 Share Wojteslaw

Wojteslaw

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 21 luty 2016 - 23:10

tecnophyt pH+

Uważam, że kondycjonery warte są swojej ceny. Stosowałem tecnophyt 3 lata temu. Później przerzuciłem się na Improve ( podobne trochę mocniejsze). Faktycznie pokrycie liści dużo lepsze przy fungicydach. Glifosat 2,5 l + Improv ścierniska czy desykacje rzepaku i więcej nie trzeba do tego trochę szybciej niż z siarczanemi nie pieni się tak.

I na pewno nie ma tam nic z nawozu dolistnego

Edytowany przez Wojteslaw, 21 luty 2016 - 23:12.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share major_89

major_89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 634 postów

Napisany 27 luty 2016 - 19:55

tecnophyt pH+

Kondycjonery naprawdę działają. Ja od zawsze miałem problem z twardo wodą z wodociągów.  Już w czasie przygotowywania cieczy roboczej różne rzeczy się zdarzały. 

Osobiście stosuje ISOTAK PRO +. I jak by ręką odjął moje problemy.  A te 15 zł które muszę wydać zwraca mi się m.in już na starcie gdy zchodzę z dawki ś.o.r. 

#5 Share Lider19

Lider19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 301 postów

Napisany 27 luty 2016 - 21:09

tecnophyt pH+

Przydały by się niezależne badania ,przydało by się przetestować jak na razie to wywierciłem studnie głębinową.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Forsze

Forsze

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 115 postów

Napisany 16 marzec 2017 - 21:04

tecnophyt pH+

Może jeszcze ktos ma jakieś spostrzeżenia? Ja próbuje w tym sezonie do fungicydów