Polecane posty

abes22    0

witam

mam do sprzedania około 40 sztuk belek siana 150-ek , odbiór w powiecie sokołowskim woj.mazowieckie

kontakt wyłącznie tel 513 620 090 lub 511 120 728

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Kolega napisał że kontakt wyłącznie tel.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez marcincinekk
      Witajcie.
      Mam problem z sianem, otóż bydło nie chce go jeść. Nie ważne czy są to krowy, jałówki czy cielęta.
      Siano jest w belach. Drugi pokos. Mocno zbite. Suszone 3 dni w upały.
      Po rozwinięciu jest trochę wyblakłe, prawie bez zapachu i delikatnie, miejscami posklejane. Nie czuć stęchlizny, lub innych nieprzyjemnych zapachów.
      Jakiś czas po zrolowaniu były ciepłe w środku.
      Tydzień później zbierałem z reszty pola resztę siana i wyszło dobre, pachnące i chętnie jest zjadane. Różnica jest taka, że jest luźniej zrolowane.
      Czy przez to że było zbyt mocno ubite mogło się zagrzać i przez to nie chcą jeść?
      Czy jest jakiś sposób by zachęcić do zjadania tego siana? Słyszałem że można polać słoną wodą. Może jakoś wymieszać z dobrym sianem lub sianokiszonką?
    • Przez marko0809
      Witam.Miałem dwie pryzmy kukurydzy ,jedną właśnie kończę skarmiać.Mam też bele ,których do tej pory poszło niewiele.Mam taki dylemat czy zaczynać drugą pryzmę i skarmić ją do wiosny a bele zostawić na następny rok czy też lepiej zrobić odwrotnie,bele skarmić a kiszonkę z kukurydzy zostawić na następny rok?Chodzi mi o to która z tych paszy lepiej się przechowa aby się nie zmarnowała.Bydło na wiosnę wypędzane jest na pastwisko i wtedy nie potrzebują tych pasz aż do póznej jesieni.Proszę o wasze doświadczenia i opinie.
    • Przez Hubert1604
      Witam,  
      Mam na sprzedaż bele siana. 
      Cena do uzgodnienia. 
      Odbiór osobisty. 
      Woj. Wielkopolskie, 62-730 Dobra. 
      Więcej info pod numerem: 724768398.
      18.02.2018
    • Przez Nykus
      Chciałem zapytać czy spotkał się ktoś może z takim problemem jak ja a mianowicie: zakupiłem używaną prasę John Deere 572 bez rotora i na początek chciałem zrobić nią kilka balotów sianokiszonki. Niestety przy zebraniu materiału na około 80 cm średnicy balota (czasem mniej czasem więcej) pasy zaczynają się ślizgać po rolkach napędowych. Nie można zrobić większego balota a takie są zdecydowanie za małe. Czy ktoś wie gdzie leży problem? Trawa zbierana była dość mokra ale czy w tym leży problem? Może pasy są zbyt luźne? Na razie mam małe doświadczenie w tej materii dlatego jeżeli ktoś ma podobna doświadczenia bardzo proszę o pomoc.

      Pozdrawiam.
    • Gość
      Przez Gość
      Witam. Do sprzedanaia przyczepa samozbierająca Agromet. Dokładnego modelu nie znam bo nie mogę namierzyć tabliczki - może ktoś wie gdzie jest. Przyczepa na dużych kołach, bliźniakach, igarażowana, duża. Cena 4,2 tys - do obejrzenia w okolicach Lubartowa
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj