Skocz do zawartości

Zdjęcie

new holland, kontakt sprawdzenie ciągnika

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share majkel207

majkel207

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 799 postów

Napisany 09 luty 2016 - 14:35

witam

czy posiada ktoś jakiś kontakt do new Hollanda i czy w ogóle jest to możliwe, chodzi mi o sprawdzenie ciągnika którego być może kupie, ciągnik jest zarejestrowany w kraju, ale sprzedający ma komis samochodów, kupił go od brata, wolałbym jakoś sprawdzić że ten ciągnik jest w porządku, może ktoś doradzi jak to zrobić, kiedyś byłem w takiej sprawie na komisariacie to mi kazali ciągnikiem przyjechać

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
new holland, kontakt sprawdzenie ciągnika Dzisiaj, 00:48
  •  

#2 Share wojtal24

wojtal24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1712 postów

Napisany 09 luty 2016 - 16:26

Tak to jest z Policja jak jest potrzebna to jej nie ma też miałem podobny problem jak kupowałem auto i mi to samo powiedzieli żebym przyjechał autem spróbój może u  dilera spawdzić po nr Vin sa jakies strony internetowe do sprawdzania aut to moze i traktor

ZETOR TEAM

#3 Share majkel207

majkel207

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 799 postów

Napisany 09 luty 2016 - 17:04

nie mam jeszcze nr pierwszej rejestracji, a na stronach tego wymagają, byłem u najbliższego dealera NH to mi nie chcieli nic powiedzieć

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share wojtal24

wojtal24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1712 postów

Napisany 10 luty 2016 - 10:35

new holland, kontakt sprawdzenie ciągnika to on nie jest zarejestrowany wogole.? to idź na początku do wydziału komunikacji i zapytaj się jakie dokumenty będą potrzebne do rejestracji jakiś świadectwo homologacji jak nowy musi mieć
ZETOR TEAM

#5 Share majkel207

majkel207

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 799 postów

Napisany 10 luty 2016 - 12:09

jest już zarejestrowany, nawet zarejestrowane wychodzą po jakimś czasie że są kradzione, a wtedy ani ciągnika ani pieniędzy, kolejna kwestia, jak ciągnik był sprzedawany więcej niż jeden raz, mógł ktoś po drodzę Vatu nie zapłacić i jak nie ma z kogo ściągnąć to przejdzie na nowego właściciela, tych 2 kwestii się boje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share majkel207

majkel207

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 799 postów

Napisany 10 luty 2016 - 18:01

ciągnik jest zarejestrowany, ma twardy dowód, brat sprzedającego kupił go od pierwszego właściciela, teraz ten drugi brat go wystawił an sprzedać, ma komis samochodów, z jednej strony to plus, bo jak parę lat handluje to chyba kradzionych sprzętów by nie sprzedawał, z drugiej strony wiadomo jacy handlarze samochodów to kręty, żyjemy w chorym kraju, gdzie przez kupnem nie mam jak sprawdzić czy ciągnik nie był kradziony, boje się też tej umowy kupna, brat do brata, w jakim celu to robili, boje się że coś kręcili z Vatem