Skocz do zawartości

Zdjęcie

prasa Pronar z500k

25 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Patryk1222

Patryk1222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 541 postów

Napisany 14 wrzesień 2016 - 02:31

prasa Pronar z500k Chciałbym to zobaczyć:D
Pozostaje jeszcze kwestia tego że balot z tej a z innej zachodniej waży jeszcze raz tyle...
Poza tym po co ci zmieniać model jak ten zapewne znasz na wylot i jest to tak udana prasa.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
prasa Pronar z500k Dzisiaj, 17:21
  •  

#22 Share Yoda

Yoda

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 14 wrzesień 2016 - 09:24

prasa Pronar z500k

Przyjedź i zobacz. Warfama ma baloty cięższe niż walcowo-łańcuchowy famarol. Ważone transporty na wadze w brykieciarni więc wiem co piszę. W pronarze mam lepszą cenę bo za 50 brutto mam siatkę, szerokie koła, smarowanie. Do warfamy jak to dołoże wychodzi koło 55 a w pronarze podoba mi się podwójny sznurek  że owija dwoma na raz z dwóch końców. W warfamie podwójny sznurek nic nie daje bo i tak aparat idzie jeden. Ciekawie wygląda też metalfach pasowy na podajniku widłowym ale to już dużo drożej. Porządne pasówki z rotorami są duże i ciężkie i potrzebują mocnego ciągnika a takie coś nie wchodzi w grę bo robimy na usługach u "ekologów" i na bagna musi być lekkie.

#23 Share Patryk1222

Patryk1222

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 541 postów

Napisany 14 wrzesień 2016 - 13:38

prasa Pronar z500k No tak tak jak u mnie w variancie 125 km ma co robić i mniejszy ciągnik to spadek wydajności ale też wydajność jest inna niż warfamy bo w tegiej slomie jadę 13km/h a warfama w tym samym pokosie połowę wolniej nie wspominając o czasie owiniecia i jakości owiniecia i wyrzutu belki.

Moim zdaniem zastanów się nad używana bo jest ich sporo za pół ceny z małym przebiegiem

Edytowany przez Patryk1222, 14 wrzesień 2016 - 13:42.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share Yoda

Yoda

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 344 postów

Napisany 14 wrzesień 2016 - 14:42

prasa Pronar z500k

Był jeden krone variopakiem z valtrą 140 km to wydajność 3x warfama ale jak wleciał w błoto to cały dzień go wyciągaliśmy jak zawiesił się na mostach.

#25 Share 1224Mpowerbamber

1224Mpowerbamber

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 14 wrzesień 2016 - 15:03

prasa Pronar z500k witam jestem użytkownikiem prasy pronar mam ją od 2011 roku i tyle awarii co w tej prasie to nie miałem w żadnej innej maszynie 2 razy o mało nie spłonęła tylko brat zachował zimna krew i moja rada jest taka nie kupować tego szajsu sam chce się jej pozbyć kup Krone będziesz zadowolony

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share kamciow

kamciow

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co jeździ :D
    Rolnictwo

Napisany 14 wrzesień 2016 - 22:09

prasa Pronar z500k Z całego serca polecam NH 644 i pochodne. prosta kontrukcja, przyjemna dla operatora, a wyniki jej pracy możesz zobaczyć u mnie w galerii. Prasa zrobiła już u mnie koło 10 tysięcy bezproblemowo
Wiem że popełniam błędy ale dopiero się uczę..