kakus19

df agrofarm 430 pl brak hamulców

Polecane posty

kakus19    4

df 2011 rok 1600 godzin zginely dzis hamulce.reczny dziala jak zaciagne to kola stoja w miejscu.pedal hamulca chodzi lekko.jak rozczepie pedaly to prawy chodzi lzej niz lewy.chcialem odpowietrzyc na tylnych kolach to ten olej(brake oil) tylko kapie troche.w zbiorniczku brakuje kilka centymetrów do max ale ok polowy to jest.co moze byc przyczyna?jakby gdzies przewod byl uszkodzony to chyba by caly ten olej uciekł i by bylo widac gdzie leci.pompki by juz sie zpsuly?jak je mozna sprawdzic czy dobre sa?jedna kosztuje 560 zl a zeby to wykrecic to pol ciagnika trzeba rozebrac.doradzi ktos cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristoffer    4

Czasami jest lepiej przerobić np.na zetorowskie albo jakieś inne tańsze o ile jesteś pewny że to pompy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bercik92    2183

A ja u siebie mam taki problem. po zapaleniu ciągnika i puszczeniu recznego to nie "odpuszczają" mi hamulce musze kilka razy wcisnąć nożny aby powoli odpuscilo. a później już jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakus19    4

problem rozwiazany.jednak to byla przetarta rurka.to jest blad przy skladaniu ciagnika bo w jednym miejscu rurki o siebie ocieraja.serwisanci mowili ze kilka juz wymienili tych rurek.koszt naprawy to 1400 brutto (rurka 150 zł :)  trzeba bylo zdjac oba kola zbiornik paliwa mocowanie tura i  jeszcze  słaby dostep byl.najlepiej jakby zdjac kabine. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz_142
      Witam. Kupiłem lamborghini r7.210 2008r. 
      Mam problem z przełączeniem dźwigni tw. biegi szosowe-polowe. Nie da się przełączyć. 
      Wie ktoś co jest przyczyną? Albo jak powinno się to przełączać? 
    • Przez gogo500
      Witam posiadam ciągnik Same laser 90 i nagle znikneły mi chamulce niewiem czo mam wlac prosze o pomoc
    • Przez 19seba
      Witam ,mam pytanie wie ktoś czemu nie zawsze rozłączy przedni napęd ? Włączać , włącza zawsze a nie zawsze rozłączy i słychać że wyje w czasie jazdy , kontrolka się włącza i wyłącza normalnie 
    • Przez Grzenio
      Wie ktoś może co oznacza błąd nr 85 w DF agrotronie z 2008 r.
      Może ktoś już spotkał się z tym błędem?
      Z góry dzieki za pomoc.
    • Przez mpomykala
      Witam,
      Czy posiada ktoś do sprzedania instrukcję napraw do ciągnika Deutz dx4.50 lub innego modelu DX?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj