piotrekbial1

półautomat spawalniczy migomat do 2000zł

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam 

rozglądam sie powoli za półautomatem spawalniczym ( migomatem ) 

fundusz jakim dysponuję na miga to 2000zł 

zasilanie najlepiej 230/400V

przewód spawalniczy koniecznie na euro złączu 

i chciałbym uniknąć urządzenia z tzw. czasówką ( odcięcie prądu podczas spawania ciągłego po określonym czasie) 

bo słyszałem że coś takiego występuję, jak to się fachowo nazywa 

zastosowanie: sporadycznie blacharka samochodowa, wspawywanie blachy do bortów jak i nieco grubsze materiały więc w sumie tak do wszystkiego po trochu 

znalazłem pewną spawarkę która ma nie najgorsze parametry  

 

http://allegro.pl/grin-200-4x4-polautomat-mig-mag-welder-fantasy-i5786426754.html

 

jedynie firma mnie zastanawia 

 

może macie jakieś sprawdzone modele/firmy 

telwin, bester...

 

proszę o wymienienie swoich doświadczeń 

pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od 3 lat posiadam migomat firmy Einhell. nie ma takiego wylacznika czasowego jak pisales. ma 6 zakresow spawania wlacznik 230-400 V. przejsciowka z kabla silowego na fazowy. sprawuje sie bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    574

Zabezpieczenie termiczne, raczej każdy posiada przynajmniej powinien.

Podstawa to 4 rolki, a ten co podałeś  fajnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody1126    3

posiadam bestera 1801. tragedii nie ma ale mały zakres regulacji spawania na 380v. Jeżeli byś chciał spadać cienkie blachy to trzeba przepiąć na 230v. przepalił mi się palnik rękojeść tam gdzie gazy wychodzą musiałem zainwestować i kupić euro złącze kompletne z rękojeścią i palnikiem. Wyciąć większy otwór i zainstalować. teraz wszystko jest ok:-). trochę już wyspawał baggy,przyczepę,łuparke hydrauliczną, ładowacz itd mogę polecić bestera 220 znajomy kupił sam spawane nim i jest ok. chyba go kupie od niego jeżeli znajdę kupca na mojego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati8991    10

polecam uzywany stary ozoas wystarczy troche przeróbek i masz idealnego miga do wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wolałbym pójść raczej w kierunku nowych migów  lecz z własnego doświadczenia wiem że nowe nie znaczy lepsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jest kilka tematów, wystarczy je przeczytać. Zamykam z powodu lenistwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez kakus19
      witam chcialbym kupic klucz udarowy na baterie i mam pytanie do uzytkowników jaka moc musi miec taki klucz zeby odkrecic np. dluta od pluga czy elementy robocze od grubera?
      https://domitech.pl/product-pol-20466-Klucz-udarowy-DeWALT-DCF892P2T.html?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIlZXS05rMhAMVF6hoCR16sgcOEAQYBCABEgK9tvD_BwE
      czy takie cos jest za duze/za male?
    • Przez Ziemas
      Jakie buty ocieplane polecacie do pracy w gospodarstwie. Chodzi mi o buty do pracy w zimie i w oborze. któe wg was są nacieplejsze. mam problem z krążeniem i marzną mi stopy.
    • Przez kingway
      Witam , w racji tego , że mam parę rzeczy pordzewiałych maszyn i wypadało by  je odświeżyć wpadłem na pomysł , żeby je wypiaskować . I tutaj właśnie myślę czy nie zaopatrzyć się właśnie w takie urządzenie albo coś takiego zrobić . Nie  mam o tym pojęcia żadnego także liczę na wasze odpowiedzi . Jedyne co posiadam to sprężarka Van - kompresor i ciekawe czy ciśnienie nie będzie za mało do piaskowania jak coś ? . Widzę , że można kupić sam pistolet do sprężarki , ale czy warto ?  Mam też karchera na zimną wodę , ciśnienie 230 bar. - może dokupić pistolet do tego ?   Dzięki za odpowiedzi .
    • Przez majes
      Witam
      Jak rozebrać lewarek hydrauliczny ze zdjęcia (skamet 16T)? Odkręciłem 6 śrub od odołu ale podstawa nie chce zejść coś ją jeszcze trzyma.


    • Przez Nikkallo
      Jaki polecacie KLUCZ dynamometryczny 1/4" i 1/2"
      do amatorskiego mechanikowania, czasem jakiś rozrząd itp.
      Coś żeby działało i nie zabiło ceną...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj