Chota

pługi

Polecane posty

Maceo    0

Widzę że sie na tym znasz cały czas myśle o tym steeno on ma okładnie 40cm i jest zmienna szer orki jaką on bendzie miał max. szer orki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darpol    18

Regulację szerokości żeby miał musi być z przodu cięgnodo regulacji kąta ramy i każdy korpus regulowany przez przestawienie go pod innym kątem za pomocą przestawnej śruby, a jak jest tylko to cięgło z przodu to służy do regulacji pierwszej skiby.Nie pamiętam jak wygląda twój pług ale to chyba taki z wysoką wieżą.Najlepiej zmierzyc szer.orki od końca płozy do czuba następnego lemiesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maceo    0

Można prosić twoje gg bo mam pare linków do stron allegro z pługami które mam na oku a widze że sie na tym znasz wysłał bym ci te linki a ty bys cos o nich mi powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qba    1

Zamierzam kupić pług do ciągnika o mocy 140 koni

napewno będzie to nowy pług 4 skibowy obrotowy nie musi mieć regulacji szer orki typu vario

prosze o porady najlepiej taki który zabiera 50 cm na korpus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Kvernelanda polecam, ale za tą cene i Lemken mógłby byc. Jaką klase gleb masz i jakie zakamienienie, i czy to ma byc nówka czy używaka?


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka31    31

napisał że nowy :unsure: ile kasy przeznaczasz na zakup? ile ha do orki rocznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor10045    13

@Dawid777 czytaj dokładniej posty kolega napisał że ma to być nowy pług :unsure: v&n jest podobno w przystępnej cenie porównywalnej z unią ;)

@miszka31 byłeś szybszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qba    1

Pług ma mieć zabezpieczenia non stop rocznie jest do zaorania 80h

duże kawałki po 20 -15 h

ps piszcie dokładnie model pługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macursus    122

Ja ciagam pług unia tur 4+1 a ciagm go ursus-em 1014. Oram nim około 55ha pola. pług jest godny polecenia.


Claas Tucano-500 tyś,John deere -400tyś, DF - 350 tyś -- Koszenie Bizonem przy otwartych oknach-BEZCENNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor10045    13

@macursus przecież kolega w pierwszej wypowiedzi zaznaczył że to ma być pług obrotowy, a to chyba nie jest obrotowy :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poosa21    837

ja osiadam pług Fraugde 3 skibowy obrotowy kupilem go za 2tys. wymieniłem w nim tylko lemiesze i założyłem koło podporowe, ciągam go ursusem 902, jestem z niego bardzo zadowolony, w polu idzie bardzo lekko w orce spalanie mi wyszło 13,5l/ha. obrabia 30ha rocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacu    173

może ktoś z Was ma na sprzedaż pług obrotowy trzy skibowy zabezpieczenia na kołek, najlepiej unia grudziadz ibis albo kverneland?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachux    6

mam pług unia TUR 5 i ciągam go belarusem 892... pozdro


KPK Kumurun Team...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WAL    1

Witam może mi ktoś wyjaśnić na czym polegają różnice w pługach kvernelanda ES i EG ?? Jeżeli ktoś coś wie byłbym wdzięczny za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manio1523A    0

UG IBIS XXLS 4x50 Vario zabezpieczenia resorowe non-stop. Ciągnik który z nim współpracuje to Pronar 1523A. rocznie obrabiają ok. 70ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal124    0

overum 4 skibowy 16 cali, z resorami, podczepiam do niego fendta 100km, no i powiem szczeże że ma co robic fendzik, a oram nim mniej więcej 20h rocznie, to nie za dużo ale plug jakiś musi być w gospodarstwie a to co w nim mi najbardziej się podoba to że oczywiście bardzo ładnie nim się orze pastwiska, no i są bardzo wytrzymałe odkładnice lemiesze itp,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senator    45

Jak myślicie, czy Ursus 912 poradzi sobie z pługiem obrotowym LEMKEN OPAL 30/120?

takie coś: http://otomoto.pl/plug-obrotowy-3-1-lemken-4-skiby-A4475.html :D

lub takie: http://allegro.pl/lemken-opal-120-4-skibowy-obrotowy-3-1-i1204299375.html :)

 

Ziemie 3 i 4 klasa, może moglibyście koledzy polecić jakiś inny pług 4 skibowy obrotowy do tego ciągnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casemxu125    0

ja mam cały sprzęt lemkena i nie narzekam. tylko jeden minus strasznie drogi sprzęt. ale warty ceny. polecam B)


Life Is Brutal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leonardo    1

Czy to normalne że w nowym V&N pękają lemiesze ? Miał ktoś taki problem?


Najlepsza muzyka to klang silnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Jakaś tandetna stal musi byc, albo podróby.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leonardo    1

Jakaś tandetna stal musi byc, albo podróby.

No tak ale pług jest fabrycznie nowy. Na razie wymieniają na gwarancji a co później ?

200 za sztukę? to do polskiego kupowałem po 25 i jechałem cały sezon


Najlepsza muzyka to klang silnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MaTi1020
      Witam, niedawno kupiłem używany pług Gregoire Besson RB41 i mam taki problem z siłownikiem liniowania, że po obrocie pług się sam nie składa tylko trzeba pchnąć wajchę od hydrauliki w drugą stronę, żeby siłownik się schował, ale przy obrocie normalnie się wysuwa i obraca bez problemu tylko się sam nie chowa, co może być przyczyną, któraś kostka obrotu? Bo są dwie, jedna przy siłowniku od obrotu a druga na wieżyczce.
    • Przez Piotrek2203
      Witam, mam problem z pługiem staltech u006 4+1  i ciągnikiem Case mx 135 mianowicie pług orze równo, nie mam problemu z głębokością pługa, niestety mam inny problem, ciągnik nie chce iść prosto, ściąga mnie w stronę zaoranego, przez co nie jestem w stanie uprowadzić go prosto. Muszę skręcać kolami w lewo aby nie wypadł z bruzdy przez co sam ciągnik idzie po soosie.Case na przodzie ma tylko zaczep, jest bez obciążników. Pług robił wcześniej na 4 skibach i nie było problemu, została dołożona jedna Skiba i został zmieniony ciągnik właśnie na Case. Czy problemem może być brak dociążenia na przodzie? Powiem tylko że podczas jazdy nie podrywa przodu. 
    • Przez tobiasz19964
      Witam. Chciałbym kupić polski pług obrotowy na zabezpieczeniu zrywalnym  który pług będzie lepszy do 90 koni Belarus 952 :
      Akpil Mix Due 3+1 czy Agro masz POL3+1. oba w podobnej cenie .Jak oceniacie pługi tych firm chodzi mi o opinie użytkowników, awaryjność itd. 
      Czy lepiej kupić 3 skibowy km 80 lub PO 
      Z góry dzięki za odpowiedz
    • Przez Bodzio110
      Interesuje mnie, czy ktoś orze z szerokością skiby 40 lub 45 cm, a przy tym z szerokością opony ciągnika 600mm i więcej?
      Czy wtedy opona mocno przygniata poza bruzdą?
    • Przez cikenos
      Witam pytanie chodzi o opony ciągnika i orkę opony 710 i plug 4×44cm czy będzie okej czy nie będzie dorzucać?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj