Chota

pługi

Polecane posty

ralfMTX140    3

ja posiadam plug Kverneland EM100 4-skibowy. Ciagam go McCORMICKIEM MTX140. orze na rok ponad 100ha


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorek    5

pług zagonowy 3*30 - ciąga go U3512

i jeszcze 2*30 - ciąga go C-330, ale mało kiedy :rolleyes:


Ursus C-330, Ursus 3512 & NH TD5030 vs. 60ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

Ja ma REGENT Pluto IV 1+1+1+1+ ale by głębiej orać są 3 skibowe i ciągne go NEW HOLLABDEM TD80D

Jedna skiba zabiera ok 40cm


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetmen    1

ja mam rabewerki 3x40 na spręzynach i zaorzo jakieś 30ha na rok a ciagam je Zetorem 6340. moim zdaniem bardzo dobre pługi a so z 1970roku.


John Deere 6130/Zetor 6340+tur trac lift 100/Zetor 7211/Ursus C-360-3P/Ursus C-328
Pracujo na ponad 70ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja mam Niemeyer 3 skiby obrotowy i zagonowy 5 skib Unia Grudziądz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halun20    2

Ja posiadam czeski pług phx 4 skiby, ciągam go deutzem agroplusem 80 a zaorze około 15 ha rocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek835    0

Siemka a co myslicie o tych pługach. Jak myslicie warte swojej ceny? A moze ma ktos takie i wie cos na temat ich pracy i zachowywania sie w polu podczas orki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Ja mam 2 dwuskibowe oraz oraz 1 trzyskibowy. Poszukuję pięcioskibowego zagonowego, no i na sprzedaż mam te 2 dwuskibowe.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laki    0

Ja mam 3 skiboowy Kverneland obrotowy model E 3 resor i współpracuje z nim proxima 10541.


Moje koniki to:
Zetor Proxima Plus 10541

Zetor 7211

Ursus c-330 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

a u nas jest akpil 2x40 tak mi sie zdaje, a ciagnie go 3p. i na ciezkiej ziemi w glebokiej orce ma co robic. rocznie u siebie ma okolo 3.5h do przewalenia


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

ja ostatnio widzialem jak oral mc'cormick mtx175 lemkenem 3x50, gleboko bo ponad 30 cm i wcale nie mial lekko :P tzn kola pracowaly w poslizgu, coz takie warunki pogodowe, a wczoraj z tym samym plugiem jezdzil fendt 818 vario tms i efekt ten sam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farciarz147    0

Ja mam Besson'a chyba RY-7 (dokłądnie nie pamiętam bo tabliczka uległa uszkodzeniu) 5+1 wpełni zawieszany i oprócz tego super ciężki bo grubsza rama wyższe i teoretycznie mocniejsze korpusy, mówie teoretycznie bo po półtora sezonu były już do spawania ogólnie jest bardzo ciężki i delikatny mimo zabezpieczeń NON-STOP. Na moich kamienistych glebach wszystko peka i tak. Ciągam go MF 6495 185KM. Miałem z nim przygodę bo raz jak był w górze to mi się wieszak urwał, naszczęście wszysto było wtedy na gwarancji. Ostatnio dorobilem do niego ramie do pakomatu bo za oryginalne chcieli "trochę" za dużo.


John Deere Green

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam pytanie jaki pług byłby najlepszy do ciągnika mtz 892.2? (Trochę gliny,torfu i piachu)
      PS.Tylko nie ażurowy
    • Przez krzysiek323i
      Witam. Przychodzę z pytaniem czy tą wierzyczkę można jakoś ustawic "pochylić" żeby pług bardziej wchodził dłutami? Obecnie podczas orki jest bardzo pochylony na odkładnie. 

    • Przez Piotrek2203
      Witam, mam problem z pługiem staltech u006 4+1  i ciągnikiem Case mx 135 mianowicie pług orze równo, nie mam problemu z głębokością pługa, niestety mam inny problem, ciągnik nie chce iść prosto, ściąga mnie w stronę zaoranego, przez co nie jestem w stanie uprowadzić go prosto. Muszę skręcać kolami w lewo aby nie wypadł z bruzdy przez co sam ciągnik idzie po soosie.Case na przodzie ma tylko zaczep, jest bez obciążników. Pług robił wcześniej na 4 skibach i nie było problemu, została dołożona jedna Skiba i został zmieniony ciągnik właśnie na Case. Czy problemem może być brak dociążenia na przodzie? Powiem tylko że podczas jazdy nie podrywa przodu. 
    • Przez MaTi1020
      Witam, niedawno kupiłem używany pług Gregoire Besson RB41 i mam taki problem z siłownikiem liniowania, że po obrocie pług się sam nie składa tylko trzeba pchnąć wajchę od hydrauliki w drugą stronę, żeby siłownik się schował, ale przy obrocie normalnie się wysuwa i obraca bez problemu tylko się sam nie chowa, co może być przyczyną, któraś kostka obrotu? Bo są dwie, jedna przy siłowniku od obrotu a druga na wieżyczce.
    • Przez Piotrek2203
      Witam, mam problem z pługiem staltech u006 4+1  i ciągnikiem Case mx 135 mianowicie pług orze równo, nie mam problemu z głębokością pługa, niestety mam inny problem, ciągnik nie chce iść prosto, ściąga mnie w stronę zaoranego, przez co nie jestem w stanie uprowadzić go prosto. Muszę skręcać kolami w lewo aby nie wypadł z bruzdy przez co sam ciągnik idzie po soosie.Case na przodzie ma tylko zaczep, jest bez obciążników. Pług robił wcześniej na 4 skibach i nie było problemu, została dołożona jedna Skiba i został zmieniony ciągnik właśnie na Case. Czy problemem może być brak dociążenia na przodzie? Powiem tylko że podczas jazdy nie podrywa przodu. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj