Skocz do zawartości

Zdjęcie

Odszkodowanie za zniszczenia po przebudowie lini energetycznej.

12 odpowiedzi na ten temat

#1 Share lukjohn97

lukjohn97

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 134 postów

Napisany 05 luty 2016 - 20:46

Odszkodowanie za zniszczenia po przebudowie lini energetycznej. Witam. Właśnie rozpoczęto u mnie przebudowę lini energetycznej. Z tego powodu , że są teraz roztopy i na polu jest błoto, a na pole wjechała koparka i zniszczyła mi uprawę pszenicy. Pole jest całe poryte , a pszenica zniszczona. Ok 35arów zniszczyli. Wie ktoś z Was może jakiej wysokości mogę żądać odszkodowanie za tę zniszczenia? Chodzi mi o konkretne stawki. dodam tyle że Pole jest Tak zryte przez koparke że szok. Ktoś mi doradzi?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Odszkodowanie za zniszczenia po przebudowie lini energetycznej. Dzisiaj, 09:52
  •  

#2 Share Robertkujawy

Robertkujawy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 646 postów

Napisany 05 luty 2016 - 20:51

Odszkodowanie za zniszczenia po przebudowie lini energetycznej. A po co wpuściłeś Bez twojej zgody nie mają prawa wjechać na pole ,podnośnika nie mogą z drogi podnieść nad posesją

#3 Share lukjohn97

lukjohn97

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 134 postów

Napisany 05 luty 2016 - 20:57

Odszkodowanie za zniszczenia po przebudowie lini energetycznej. wjechali bez mojej zgody...

#4 Share dachu127

dachu127

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 262 postów

Napisany 05 luty 2016 - 21:00

Odszkodowanie za zniszczenia po przebudowie lini energetycznej. to musisz na policję zgłosić i samemu też porobić zdjecia najlepiej

#5 Share lukjohn97

lukjohn97

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 134 postów

Napisany 05 luty 2016 - 21:03

Odszkodowanie za zniszczenia po przebudowie lini energetycznej. zdjęcia mam zapisane na pendrive . A jakiej wysokości mogę spodziewać się odszkodowania?

#6 Share Pantera

Pantera

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów

Napisany 05 luty 2016 - 21:47

ile ci tam zniszczyli że robisz taką panike  , robią poto żeby nie było przerw w dostawie prądu 

#7 Share pawe5

pawe5

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów

Napisany 05 luty 2016 - 22:00

Odszkodowanie za zniszczenia po przebudowie lini energetycznej. lukjohn97 skąd jesteś?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share lukjohn97

lukjohn97

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 134 postów

Napisany 06 luty 2016 - 07:41

Odszkodowanie za zniszczenia po przebudowie lini energetycznej. koleiny do 40cm głębokości porobili. kuj-pom

#9 Share maroon

maroon

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 729 postów
  • Zainteresowania:Piłka nożna filmy muzyka

Napisany 06 luty 2016 - 07:58

Jeśli musisz odsiać to możesz żądać zwrotu poniesionych kosztów i kosztów ponownego siewu Co za ludzie ze nawet nie pytali o zgodę U nas nigdy nie było takiego przypadku - zawsze pytają  o zgodę i ustalają ewentualne odszkodowania za zniszczenia z góry

#10 Share lukjohn97

lukjohn97

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 134 postów

Napisany 06 luty 2016 - 08:07

Odszkodowanie za zniszczenia po przebudowie lini energetycznej. muszę nająć kogos co mi to zarowna bo 3p nie da rady. I przesiać. wgl nie pytali o pozwolenie na wejście na teren. I nic nie ustalali z ojcem. teraz dopiero muszę to latwic.

#11 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3454 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 06 luty 2016 - 08:11

zapytaj najpierw  w  zakładzie  energetycznym  co proponują , jaka  droge  postepowania, pewnie  zechca  sie  dogadać .

Jesli nie zechca się  dogadać , dopiero  zgłoś  na policję  , jeśli musisz nająć to nawet  dobrze,  tylko na  fakturę  niech  to  równa .

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#12 Share kiko80

kiko80

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 06 luty 2016 - 10:03

jeżeli ojciec nie podpisał im zgody to jesteś na dobrej drodze do odszkodowania.Sprawdz w akcie czy nie ma wpisanej służebności dla  elektrowni.u nas jezdził przedstawiciel firmy od przebudowy aby podpisać dokument na przebudowe lini nn pogoniłem go bo kłamał.Linie w większości są przebudowane pod  wiatraki a nas chcą wydymać wpisując służebność na danej działce czytać  i jeszcze raz czytać co podpisujemy.Elektrownia chce za darmo od nas ale pradu za darmo ci nie dają przemyśleć dobrze to trzeba

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13 Share lukjohn97

lukjohn97

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 134 postów

Napisany 07 luty 2016 - 12:17

Odszkodowanie za zniszczenia po przebudowie lini energetycznej. zobaczę co jutro powie ten kierownik od przebudowy lini