Skocz do zawartości

Zdjęcie

Case CS 94 opinia, co sądzicie?

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share slawek7308

slawek7308

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 04 luty 2016 - 19:57

http://olx.pl/oferta...html#9e8e293f38 planuję zakupić ciągnik z powyzszego ogłoszenia. Co o nim sądzicie? Proszę o ogólną opinię, jak zachowuje się w pracy na polu, spalanie. z góry dziękuję

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Case CS 94 opinia, co sądzicie? Dzisiaj, 04:03
  •  

#2 Share dca

dca

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 04 luty 2016 - 21:08

Traktor super do tura z spalaniem jest spoko. Jak będziesz kupował upewnij się czy działają półbiegi. Wpolu jest super więcej zobaczysz na moich filmach an yt matic330m zapraszam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share mateusz7245

mateusz7245

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 14 luty 2016 - 12:32

Case CS 94 opinia, co sądzicie? http://olx.pl/i2/ofe...57-IDdJ1aH.html oglądałem ciągnik z powyższego ogłoszenia półbiegi działają płynnie nic nie szarpie przy ich zmianie silnik zdrowy , nie widać żadnych przecieków, gość mówił ze czasami nie działają wskaźniki: od temperatury, obrotomierz i wskaźnik paliwa . Ciągnik ogólnie wygląda dobrze , w środku nie zniszczony wszystko działa. Interesuje mnie tylko czemu na tabliczce silnika jest napisane ze to silnik steyr skoro były w nich montowane MWM lub sisu , czy było tak fabrycznie ? Co o nim sądzicie ? Proszę o opinię na temat tego ciągnika. Z góry dziękuję.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share ela3225

ela3225

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 14 luty 2016 - 17:32

tak bylo fabrycznie bo case i steyer robili ten sam model tylko wyglądem sie różniły mam case cs 86

Dodaj odpowiedź