Polecane posty

bialy2005    580

Narazie to ceny raczej beda z tendencja w dół jak to w styczniu. Pod koniec miesaca zacznie sie to rozkrecac ale jesli nie potwierdza sie wymarzniecia to bez szału :)

Pszenżyto 550 z podwórka okolice łukowa lubelskie

  • Like 1

Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

oferta umowy handlowej na pszenzyto 620 netto z dostawą  a po odliczeniu trans. 592netto...chyba zaczne wietrzenie magazynu


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anetka1    255

oferta umowy handlowej na pszenzyto 620 netto z dostawą  a po odliczeniu trans. 592netto...chyba zaczne wietrzenie magazynu

i to szybko przy takiej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4652

Siemiatycze południe Podlasia. U lokalnego producenta pasz. Żyto około 430 brutto. Pszenżyto 588 brutto. Pszenica nie pamiętam około 630 netto lub brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unexpected    246

Wipasz Międzyrzec Podl

 

Pszenica paszowa 600 netto

Pszenżyto 500 netto

Owies 400 netto

Żyto 450 netto

 oraz opór tirów w kolejkach, także muszę poczekać do następnego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmervip    78

Dzisiaj gonilem dwa tiry zyto po 560zl z wat. Pszenżyto po 650zl oczywiscie zalezy jaki region polski

 

Bajek to byś nie pisał, Pszenżyto 650??? tyle to w porcie za pszenice płacą, no chyba że na targu 200kg sprzedałeś :)   Małopolska 610 netto paszowa płatnośc gotówka 


:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmervip    78

Widocznie tak :) ale takich rzeczy jeszcze tu nie było by za pszenzyto lepiej płacili jak za pszenice!   daj namiary na tego skupującego, chętnie sprzedam

Edytowano przez farmervip

:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

Naucz sie czytac jesli nie rozumiesz co to znaczy tiry widocznie was tam troche w ciula robia.

 

zrób skana  ceny z faktury to może ktoś uwierzy

pszenżyto w takim razie droższe niż u nas paszówka dobre sobie

to po ile u nich pszenica pewnie drożej jak na porcie


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek987    63

Dzisiaj gonilem dwa tiry zyto po 560zl z wat. Pszenżyto po 650zl oczywiscie zalezy jaki region polski

 

 

Naucz sie czytac jesli nie rozumiesz co to znaczy tiry widocznie was tam troche w ciula robia.

 

Powiem ci, że np ja raczej czytać potrafię i  za tą cenę też bym gonił tiry, ale tylko po to by je złapać i ściągnąć do siebie :D A ty je goniłeś aby je złapać, czy w celu przepędzenia ich z podwórka? :P

Edytowano przez Wojtek987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyz88    7

Ale masz problem. Jak nie On zarobi to ktoś inny zarobi. A po za tym nie ma co już zakładać że wszystko będzie przesiane i taka będzie cena za pszenicę jarą.

Wie ktoś może po ile jest teraz pszenżyto w Wipaszu-Międzyrzec? Jutro będę godził cenę z lokalnym rolnikiem i chciałbym wiedzieć jaką mają teraz cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    580

Ja tez sie dziwie bo z owsem zawsze był problem. Z tym że ptaszki jak ktos ma to ma kto zjesc  tak jak @XTRO :) ja sije symbolicznie 2-3 ha owsa dla krów a reszte zastapiło pszenzyto jare  jest dużo bardziej opłacalne i bez problemu sie sprzedaje. 


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

 

 

rolnikszukaceny tylko odpowiadasz wybranym na pytanie o cenę?,bo ja pozostałem bez odpowiedzi.

 

 

A o co pytałeś? Raczej nikogo nie pominąłem, ale możesz także tutaj na PW napisać.

 

Jeśli chodzi Ci o pszenżyto z czwartku (25 ton), to czekamy na resztę ofert, bo nie wszystkie dzisiaj wpłynęły.

 

 

Edytowano przez Rolnikszukaceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Gdzie najlepiej sprzedać pszenżyto w rejonie wschodniego woj. mazowieckiego? Ilość całosamochodowa

jaki powiat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moris7598    12

Pszenżyto po 520 +Vat  woj.Lubelskie powiat Włodawski biorą jak leci . chce ktos kontakt to pisac na priv :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majes    5

Cedrob Gumowo 530 loco gospodarstwo. Ja sprzedaję, nie będę dłużej czekał bo podobno zboża jest full na rynku, ceny cały czas spadają.


.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Ma ktoś namiar na jakiś skup pszenżyta na Podkarpaciu? Lokalny handlarz daje mi 500 na rękę i chce workowane. Średnio mi się uśmiecha nasypywać ok 20 ton do worków...


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ws71    1766

Ostatnio kupiłem 12 ton po 600zl/t,sąsiad posiada 70 ton i ma kupującego który daje 640 za tonę i zabiera wszystko.Cena na Pomorzu oszalała :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Podeślij go do nas na dół. Oddam mu swoje za 600 :)


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pavel
      Jakie odmiany pszenzyta siejecie i jakies spostrzezenia plonu czy podatnosci na choroby w stosunku do odmian wczesniejszych w waszych gospodarstwach?
    • Przez pawel101210
      hej ...... na wiosne z wujkiem mamy plany zasiać PSZENŻYTO JARE .... będziemy siać około 0,5 ha .... jaką poradzicie odmiane zasiać ja bym radził MATEJKO .... ile trzeba siać Kg na ha ... a jaką zaprawke pod zboże i oprysk ...
    • Przez hazel
      Witam szanownych forumowiczów  W tym roku postanowiłem obsiać 6 ha pszenżytem. Po siewie wykonałem oprysk preparatem Glean 75wg na chwasty dwuliscienne lecz gdy byłem dziś na polu obejrzec uprawe zauważyłem że jest też trochę chwastów i do was kieruje tutaj pytanie jakim srodkiem wykoncać poprawkę na wiosne i czy jest wg sens robienia poprawki a jak tak to jaki srodek byscie zastosowali 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj