Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawelwlosty    6

A jesli dostałem punkty za rozrzutnik i zawiozę ofertę taką jaką mam w bp a kupię go taniej to spadną mi punkty ?


Sprzedam oponę do beczkowozu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jack87    36

Panowie w czwartek miałem kontrole mierzyli pola i wszystkie uprawy nie zgadzało mi się trochę na jednym polu bo mam jęczmień z jarka i niby pół na pół a im wyszło ze więcej jęczmienia jest ale mówili ze to żadne problem i wszystko jest oki takze pozytywnie woj świetokrzyskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

No do 8 sierpnia coś słyszałem że mają już wszystko ogarniać z kontrolami i poprawkami wniosków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariaBadowa    0

hejka, jest takie coś "Premii nie można przeznaczyć na zakupy dokonywane na podstawie umowy zawartej między beneficjentem a członkiem jego najbliższej rodziny (małżonkiem, wstępnym lub zstępnym beneficjenta ani wstępnym lub zstępnym małżonka beneficjenta)."

 

chociaż tego nie ma chyba z zadnym tekscie rozporzadzenia, etc ale na informacji Agencji np. http://www.arimr.gov.pl/programy-2002-2013/prow-2007-2013/ulatwianie-startu-mlodym-rolnikom.html ??

 

PYTANIE, rodzeństwo jednak moze być osobą na którą przeznaczymy te środki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

Koleżanko poszukaj aktualnego rozporządzenia. To masz z lat 2007-2013 ;)

Edytowano przez sumek666

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariaBadowa    0

własnie problem że tego NIE MA w aktualnym rozporządzeniu....

 

a CHYBA pozostał dawny wzór oświadczenia ??? http://www.arimr.gov.pl/fileadmin/pliki/zdjecia_strony/186/MR_osw_300309.pdf

 

 

chociaż tutaj go NIE ma http://www.arimr.gov.pl/dla-beneficjenta/wnioski/prow-2014-2020/poddzialanie-61-premie-dla-mlodych-rolnikow/nabor-w-2015-roku.html

 

???

ale doradca powiedział że jest ten "wymóg" z 2013 r.

Edytowano przez MariaBadowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sumek666    5084

z tego co ja wiem to moje BP chce w przyszłym tygodniu zamknąć temat list. WLKP.


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Ponoć są niezatwardzone wnioski jeszcze i dlatego tak długo się schodzi. W każdym razie mają czas według rozporządzenia. 


Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JacekBeko    0

Witam ja mam takie pytanie rodzice chcą mi przepisać gospodarstwo i chciałbym skorzystać z młodego rolnika i moje pytanie czy mógłbym kupić za te pieniądze np ursusa 914 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mllodyyy
      Witam mam takie pytanie czy ktoś się orientuje jaki jest przelicznik według którego ARIMR przelicza moc ciągników, chodzi mi głównie o to że mam 35 ha i zastanawiam się czy agencja przyzna mi ciagnik o mocy 110 KM a jak nie to ile musiał bym mieć ha żeby taki ciagnik mi przysługiwał, i czy dzierżawa jak nie jest zapisana notarialnie tylko jest umowa na piśmie między rolnikiem a właścicielem działki to tez będzie się zaliczać do wielkości gospodarstwa?? czy musi być raczej dzierżawa spisana notarialnie ??
    • Przez Rolnik3311
      Witam, 
      W związku z planowanym złożeniem wniosku na młodego rolnika w 2018 roku potrzebne jest posiadanie przynajmniej 1ha ziemi. Planujemy przepisanie części gospodarstwa gdyż rodzice ro emerytury mają jeszcze 10lat. I mam pytanie czy na razie przepisać tylko ten 1ha a resztę po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji wniosku czy od razu teraz cała ziemię żeby 2 razy nie chodzić do notariusza?
    • Przez ludwik1977
      Chciałbym się dowiedzieć ile kosztuje traktor  Lamborghini w przedziale mocy 110 do 130km i jakie są różnice w cenie między wielkościami i ile kosztuje przedni TUZ i WOM do takiego traktora proszę o możliwie szybką odpowiedź. Pozdrawiam
    • Przez MatKat8887
      Witam. Chciałam zapytać osoby które sa już po kontroli z agencji jak wyglada procedura na miejscu w trakcje przeprowadzania kontroli budynku dla loch na produkcje prosiat. Ile się czeka na kontrol od złożenia wniosku o płatność a ile na płatność? Czego się można spodziewać po takiej kontroli. Proszę o odpowiedz osoby doświadczone
    • Przez huard
      witam panowie mam takie pytanie moze ktoś pomoże otóż dostałem premie na młodego rolnika w 2015 składałem wniosek na wszystki działki na umowe dzierżawy w gminie i teraz moje pytanie czy po 3 latach od premii moge zamienić jedną działke tzn 1h za 1h?
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj