Skocz do zawartości

Zdjęcie

PRASA JOHN DEERE 590

100 odpowiedzi na ten temat

#1 Share robertszejk

robertszejk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 17 marzec 2008 - 11:31

PRASA JOHN DEERE 590 chciałbym sie dowiedziec czegos na temat tej maszyny od uzytkowników, jak narazie wiem od posiadajacych ze na inne by nie zmienili, a od innych ze drogie częsci i ryzyko. ogladałem prase jd590cc z 1998r- szeroki podbieracz(2,1M), siatka, sznurek, rotor, noze(14SZT), centralne smarowanie, komputer, oświetlenie,-lakier orginał bez sladów korozji, gosc chce zania 25000ZŁ. za porady z góry dziekuje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
PRASA JOHN DEERE 590 Dzisiaj, 10:00
  •  

#2 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 17 marzec 2008 - 11:34

PRASA JOHN DEERE 590 Temat wcześniej Tomek ci napisał nie pisz z Caps-Lockiem !! ! przeczytaj regulamin >.>

Za 25tyś opłaca sie a ona jest w pełni sprawna?
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#3 Share robertszejk

robertszejk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 17 marzec 2008 - 11:59

PRASA JOHN DEERE 590 ok ok- z tego co sprawdzilśmy to jest wszystko sterowane z kompa, wszystko zadziałało oki, słomy przez nia nie przepusciłem ale niby wszystko działa

#4 Share Hiszpan321

Hiszpan321

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 36 postów

Napisany 17 marzec 2008 - 14:20

PRASA JOHN DEERE 590 Moim zdaniem 25 tyś. za taka prase warto dać. Za niektóre 550 tki trzeba nieraz dać ok 20 tyś. A 590 jest większa i do tego Jakie wyposażenie siatka, sznurek i rotor. Moim zdaniem bierz.

#5 Share robertszejk

robertszejk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 18 marzec 2008 - 10:43

PRASA JOHN DEERE 590 chyba tak zrobie bo zależy mi tez na zmiennej komorze (chciałem wcześniej nowego new hollanda na "prow" ale niechcieli mi przyznac na moje 27h - mam jeszcze 10h w dzirżawie ale bez umowy wiec sie nie liczy-

#6 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 18 marzec 2008 - 13:12

PRASA JOHN DEERE 590 wystarczy przejżeć allegro aby się dowiedzieć, że za JD 590 z tego rocznika i z takim wyposażeniem trzeba zapłacić 10 tyś więcej... nawet śmiem twierdzić, że ta prasa może miec jakąś wadę ukrytą.

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#7 Share robertszejk

robertszejk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 18 marzec 2008 - 15:41

PRASA JOHN DEERE 590 gość miał wczesniej za 20.000 ale miała ponoć kilka łożysk do wymiany - jak się dowiedziałem to juz była sprzedana

#8 Share minimetr5

minimetr5

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 27 sierpień 2008 - 16:48

PRASA JOHN DEERE 590 ja mam taką pras od 3 lat i nie narzekami. Zapewne juzkupiłęś sprzecik a przy zakupie trzeba jeszcze srawdzic czy reaguje na zmainy wprowadzone w komputer dotyczące gęstości sznurka bo czesta u niech awarią jest przepalony regulator napięcia w siłowniku. Pozdrawiam

#9 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 11 listopad 2008 - 18:33

PRASA JOHN DEERE 590 a tak wogóle dobre są te pasówki z jd bo sam się dleikatnie za czymśtakim rozglądama ojciec nei chce słyszeć o pasówce bo pasówki sie palą :lol:

#10 Share niudizajn

niudizajn

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 214 postów

Napisany 12 listopad 2008 - 08:54

PRASA JOHN DEERE 590 A ja chciałbym się podłączyć pod temat i zadać pytanie tyle tylko , że w sprawie prasy JD 550. Czy jest jakiś punkt w tych prasach po którym można ocenić jak była ona użytkowana (czy ostro dostawała po d***)? Co się najczęściej w nich psuje? Jakieś uwagi ogólne? Gdzie można dostać do nich części?

Kupię bronę wirnikową 2,5m z hydropackiem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share endrju00711

endrju00711

Rolnik - Lotnik :D

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 12 listopad 2008 - 14:43

PRASA JOHN DEERE 590 Punkt , to na pierwszym miejscu , to pasy , mają one trzy stopnie ( wyglądają jak takie schodki ) , i trzeba patrzeć czy są to orgialne pasy , od wewnętrznej strony mają logo ,,JD" , druga sprawa , to stan łożysk , a najwarzniejsze , to sprzęgło przeciążeniowe , są one w niektórych modelach , bo niekiedy są montowane na przekaźniku ( potocznie wałku ) a co do ferdka , to u nas w okolicy jest 5 JD , i są sipmy , i claasy walcowe , to jeszcze nigdy nie spaliła się żadna , jedyna co wiem , to mascar , ale to 5 km ode mnie , a z tego co wiem , to claasy , lubią się palić , ale napewno nie palą się od pasów :lol: . A czy dobre , to świadczy o tym popyt na te praski :D

#12 Share ferma

ferma

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 30 listopad 2008 - 13:54

PRASA JOHN DEERE 590 Napiszcie jak jest z częściami do tych prasy John Deere , 550 > , czy są droższe od innych pras czy są zamienniki np. na łożyska , gdzie na południu Polski są sklepy z tymi częściami , Dzienki za odpowieć

#13 Share endrju00711

endrju00711

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 30 listopad 2008 - 16:30

PRASA JOHN DEERE 590 Części można dostać spokojnie w internecie , i wślą ci pocztą , a jakość idzie w parze z ceną , więc nie połaca się kupować zamienników , bo nie są to ta wielkie różnice , a jakość dużo lepsza

#14 Share ferma

ferma

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 30 listopad 2008 - 17:52

PRASA JOHN DEERE 590 Dzienki a podałbyś jakieś namiary

#15 Share endrju00711

endrju00711

• Members
  • PipPipPip
  • 853 postów

Napisany 30 listopad 2008 - 19:18

PRASA JOHN DEERE 590 http://www.wika.com.pl/a/katalogi.html - oni mają zamienniki , podajesz dokładne wymiary jak ci się rozsypie , i masz :)

http://www.albeco.co...a...&symbol=207 - oni sprowadzają takowe łożyska , ale orginalne

A tak po drugie , to jak my szukaliśmy łożysk , to symbol w gogle , i sobie szukasz , a jak chcesz odpowiedniki , szukasz firm prowadzącyhc handel łożyskami , podajesz wymiary i napewno coś ci znajdą :) Szukajta a znajdzieta :)

#16 Share ferma

ferma

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 02 grudzień 2008 - 17:42

PRASA JOHN DEERE 590 Dzienki za linki

#17 Share marcin1990

marcin1990

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów
  • Lokalizacja:studzień. centrum polski, granice woj wlkp i łódzkiego
  • Zainteresowania:majsterkowanie, motocykle, i oczywiscie uprawa roli.

Napisany 21 luty 2011 - 13:12

PRASA JOHN DEERE 590 panowie mam ogromna prosbe jak by ktos mógł mi wyslac katalog czesci do jd590 na maila marcinnowakowski@vp.pl z góry wielkie dziekuje
a mam jeszcze pytanie nie wiecie ile moze kosztowac siłownik elektryczny do załaczania napedy podawania siatki przy 590 bo mam na oku nie droga prase tylko nie ma tego siłownika przy nozu od siatki.

Edytowany przez marcin1990, 21 luty 2011 - 13:15.

#18 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1828 postów

Napisany 29 luty 2012 - 09:36

PRASA JOHN DEERE 590 jakie jest zapotrzebowanie takiej prasy z rotorem i nożami ?
wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania
dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy
jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

#19 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 29 luty 2012 - 14:41

PRASA JOHN DEERE 590 Ostatnio oglądałem JD 590 z 1999 r. tylko bez siatki w bardzo ładnym stanie handlarz za 30 000 zł oddawał.
Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1828 postów

Napisany 29 luty 2012 - 18:46

PRASA JOHN DEERE 590 ja ogladałem 580 stan ładny siatka 99 rok za 33,5 a dziś 590 też siatka szerokie kapcie ale skorodowane klapy za 31 2000 rok obie bez rotora
wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania
dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy
jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)