Polecane posty

crystal169    12

Witam, od poprzedniej wiosny szukam, siłownika do liniowania u dealerów i jak juz znalazłem okazało sie ze kosztuje około 12 tys netto, odrazu cena mnie odrzuciła. Ale tak teraz myślę co by było gdybym zakupił siłownik dwustronnego działania o odpowiedniej długości, podłączył go do kostki od obrotu jak to jest oryginalnie, (zaznaczam tu że w kostce obrotu mam 3 zaslepione śrubą otwory od dołu kostki.
Teraz takie pytanko, czy ktoś robił taki eksperyment może, albo zna sie lepiej na działaniu takich kostek, czy nie rozreguluje jej jesli tam odkręce te śruby aby sprawdzic czy idzie olej.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crvx40    11

wedlug mnie to nie sa sruby do tego aby wpiac tam silownik tylko sa tam zaworki. potrzebne jest ci liniowanie do obrotu? jesli nie to zaloz silownik, podepnij pod gniazda do hydrauliki i osobna dzwignia bedziesz sobie liniowal plug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crystal169    12

Tak liniowanie do obrotu, zapomniałem dodać przepraszam. Zaworki? Zaworki do czego jeśli może wiesz? A jak podepne siłownik bezpośrednio do gniazda ciągnika to czy nie będę musiał zakładać zamka hydraulicznego żeby zabezpieczyć przed samoczynnym wysywem siłownika gdy pług będzie w ziemi miał opór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RU68    1113
Dnia 1.02.2016 o 21:25, crystal169 napisał:

Witam, od poprzedniej wiosny szukam, siłownika do liniowania u dealerów i jak juz znalazłem okazało sie ze kosztuje około 12 tys netto, odrazu cena mnie odrzuciła. Ale tak teraz myślę co by było gdybym zakupił siłownik dwustronnego działania o odpowiedniej długości, podłączył go do kostki od obrotu jak to jest oryginalnie, (zaznaczam tu że w kostce obrotu mam 3 zaslepione śrubą otwory od dołu kostki.
Teraz takie pytanko, czy ktoś robił taki eksperyment może, albo zna sie lepiej na działaniu takich kostek, czy nie rozreguluje jej jesli tam odkręce te śruby aby sprawdzic czy idzie olej.Pozdrawiam

i jak to wyszło bo też się przymierzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez arturo4333
      Witam wszystkich! Mam takie pytanie czy do Ursusa 3512 można podpiąć dodatkowy siłownik pomocniczy? za odpowiedzi z góry dziękuję.
    • Przez elektrotech
      czy ktos podjął się budowy czegos takiego?? gdzie zakupić tłok teleskopowy
       
      ps
      mam zamiar zrobić cos takiego ale z dołożeniem 2 osi -blizniak koła 16 z Żuka... u mnie tłoków w domu duzo ale jak sie okazuje koniecznie jest obnizenie na max wysokości oraz zastosowanie tz kipra na tył ale tu problem skąd wziąc teleskopa-tłok..i ile taki ma max wysięgnik??
    • Przez mataxenon
      Witam. w związku z tym że nie mogłem nic znaleźć na forum, muszę założyć nowy temat. wiec tak przy moim ursusie nie ma w ogóle siłownika wspomagającego podnośnik, i chce go podłączyć ale nie moge się domyślić gdzie podłączyć zasilanie, proszę więc o pomoc, mogą być zdjęcia. czekam na odp.
    • Przez Piotrek1206
      Witam
       
      Posiadam Renault 90-34 i od jakiegoś czasu zauwazyłem, że z jednego z siłowników wspomagających wydobywa się olej były to znikome ilości ale ostatnio renia trochę wiecej pracowała podnośnikiem i olej dosłownie zaczą się lac i tu pojawia się pytanie jak rozebrać ten siłownik nigdzie nie zauważyłem żadnych skreceń itp które pozwoliłyby go rozebrać. Jeżeli ktoś już to rozbierał to proszę o pomoc ewentualnie jakieś wymiary uszczelniaczy i dostanę je w zwykłym sklepie czy w grę wchodzi tylko Claas? Z góry dziekuje za pomoc Pozdrawiam
    • Przez gogo500
      Witam jestem zaijnteresowany kupnem tego pługa tylko chciał bym sie dowiedziec jakien informacje na jego temat http://otomoto.pl/plug-4-skibowy-vogel-noot-eurostar-hf-m-950-A387592.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj