Skocz do zawartości

Zdjęcie

kurnik jakie wyposazenie

13 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pitercork

pitercork

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 01 luty 2016 - 20:08

kurnik jakie wyposazenie Witam ponownie po dlugiej przerwie. Chce zaczac ponownie temat kurnikow a raczej ich wyposazenia. Moze i jest tu cos takiego jak wyposazenie ale trudno znalesc a jezeli jest to pewnie z przed kilku lat! Pytanie takie czy ktos sie orientuje badz ma wyposazenie takich firm w kurniku jak roxell, big dutchman, indoor badz z takich firm jak z hodowlany.pl, fermo ? nie chodzi mi o ceny tylko sprawnosc dzialania tych urzadzen z tych firm? jaka zywotnosc? jak sie sprawdzaja w uzytkowaniu? jak z gwarancja i po ? bede jeszcze dopisywal co nie co pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
kurnik jakie wyposazenie Dzisiaj, 21:34
  •  

#2 Share peny259

peny259

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 01 luty 2016 - 20:46

kurnik jakie wyposazenie Kolego ja pracuje jako opiekun kurnika. mamy cztery obiekty I we wszystkich wyposażenia big dutchman wiec coś mogę Ci na temat odpowiedzieć.

#3 Share pitercork

pitercork

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 01 luty 2016 - 20:59

kurnik jakie wyposazenie o to swietnie:) moj sasiad ma na 5 kurnikach tez i znajomy na dwoch. Wycene juz mam od nich i tak naprawde do tanich nie naleza ale liczy sie tu dla mnie jak to wszystko dziala w produkcji itp. Kompleksowo wam to wyposazali czy w czesci?
i jak to sie przeklada na wyniki produkcji? czy wentylacja tez jest od nich?
a jak z ogrzewaniem jakie? z jakiego regionu pl jestes?
peny259 ?

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Sezon na salmonellę? zobacz »

•  

#4 Share Tomczi96

Tomczi96

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 01 luty 2016 - 23:18

kurnik jakie wyposazenie wyposażenie możesz kupić np tak ze wentylacja w jednej firmie a karmidla w innej

#5 Share peny259

peny259

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 110 postów

Napisany 02 luty 2016 - 06:42

kurnik jakie wyposazenie powiat wieluński woj łódzkie. kolego napisz na pw podam Ci nr tel i pogadamy bo opisać wszystko to mało czasowy jestem.

#6 Share fernando997

fernando997

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 11 luty 2016 - 09:50

kurnik jakie wyposazenie

No kolego powiem Ci że ja osobiście posiadam małą hodowlę niosek i zakupuję wszystko od firmy fermo.pl naprawde godni polecenia. Dla mojej małej hodowli instaluje sobie wszystko sam, ale produkty mają trwałe i solidne. Znajomi w okolicy posiadają całe wyposażenie kurników od nich i naprawde super! Wyposażają kompleksowo budynki inwentarskie od podstaw. Na dodatek w grę wchodzi także serwis. U kumpla pisklak wszedł do spirali to szybki jeden telefon i chlopaki z montażu przyjechali i usunęli awarię. Mają w ofercie pełne wyposażenie wraz z montażem, także nie trzeba szukać tego tu, a tego tam także myśle że bardzo korzystnie, a działają na całej Polsce. Więc zadzwoń i poproś o wstępną wycenę wszystko Ci powiedzą i poradzą.

#7 Share pitercork

pitercork

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 16 luty 2016 - 11:40

kurnik jakie wyposazenie maja firme kilka miejscowosci ode mnie w piotrowie kolo kalisza.
nie chce pochopnie cos brac w ciemno. Jedziemy na targi do lodzi w ta sobote pobiore ofert umowie sie na spotkania i cos bedzie trzeba wybrac

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share pitercork

pitercork

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 18 luty 2016 - 13:01

kurnik jakie wyposazenie wentylacja, linie pojenia i zywienia, oswietlenie, zamglawianie, wloty powietrza, sterowanie klimatem. na co zwracac szczegolna uwage przy zakupie tych urzadzen? nie chodzi mi o cene tylko o urzadzenia czego sie czepiac czego nie?
karmidla sa roznej wielkosci jakie wybrac na brojlera? tak samo pojenie z miseczkami czy bez ale chyba raczej z aby niekapalo! jakie wloty powietrza czy z zewnatrz kazdy wlot odzielnie przykryty czy wszystkie razem po dlugosci kurnika? z wentylacja to raczej u mnie pustka w glowie jaka wybrac! tak samo komputer ktory ma tym wszyatkim sterowac!
pomozcie jak mozecie

#9 Share PanKapsel

PanKapsel

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 26 luty 2016 - 18:59

kurnik jakie wyposazenie wentylacja-fancom pojenie-słiflo roxel żywienie-hajko roxel

#10 Share pitercork

pitercork

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 92 postów

Napisany 28 luty 2016 - 01:39

kurnik jakie wyposazenie PanKapsel masz to u siebie ?

#11 Share ziomall1991

ziomall1991

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 158 postów

Napisany 28 luty 2016 - 02:22

kurnik jakie wyposazenie

Polecam zdecydowanie big dutchman,niedaleko mnie znajduję się ferma i posiada taki osprzęt tej firmy, dobra jakość stali duża wytrzymałość karmideł lini wodnych,choć na pewno cenowo będzie drożej od innych firm .

#12 Share PanKapsel

PanKapsel

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 28 luty 2016 - 08:07

kurnik jakie wyposazenie serwisuje takie żeczy i akurat z tymi systemami jest naj mniej awarji. A części zamięnne są dostępne od ręki nawet do kilkunastoletnich tego typu systemów.

#13 Share ziomall1991

ziomall1991

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 158 postów

Napisany 28 luty 2016 - 11:12

kurnik jakie wyposazenie

Dobra firmą jest też Chore-time,znam hodowce który ma takie wyposażenie i też nie narzeka.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14 Share PanKapsel

PanKapsel

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 01 marzec 2016 - 22:22

kurnik jakie wyposazenie Z CHore-time tylko linie zywienia reszty nie polecam chyba że silosy . A zresztą silosy chore.. big... czy rooxel jedna fabryka robi