Jarecki88

Kombajn do malin

Polecane posty

Jarecki88    212

Witam.

Zastanawiam się nad wyborem kombajnu do malin. Weremczuk jest drogi a wydajnością nie poraża. Czy jest jakaś alternatywa (JPS Jarka znam i to prawie to samo). Dlaczego niewskazane jest zbieranie malin np. KPSem? Obije owoce? Zbyt zniszczy krzew czy o co chodzi? Proszę mi wybaczyć głupie pytanie ale nie wiem, a chciałbym się dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartex1987    1

Cześć!

 

U mnie sąsiad kupił jakieś 3-4 lata temu weremczuka i bardzo rzadko widzę żeby go używał, moim zdaniem malina po zbiorze kombajnem nadaje się tylko na produkcję barwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarecki88    212

Przetwornia, z którą mam kontakt bierze na soki wszystko, jak leci. Oczywiście w II klasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Sprzedam kombajn ziemniaczany ANNA. Rocznik 89, mało użytkowany. Stan bardzo dobry, gotowy do pracy. Nigdy nie nocował pod chmurką. Cena 12tys
       
       
       
       
       
       
       
       
       
    • Przez PRZEMOxD11
      https://www.olx.pl/oferta/kombajn-bizon-z056-CID757-IDxucAD.html
    • Przez pawcio21
      witam mam pytanie bo słyszalem ze mozna wsawic stary cep w klepisko zeby bylo rowne jak jest krzywe ? Czy ktos cos takiego robil i jak to wstawic prosze o odpowiedz . Podobno lepiej mlóci tak slyszalem ale mechanik juz nie zyje to co robił  
       
    • Przez pawcio21
      witam mam pytanie bo słyszalem ze mozna wsawic stary cep w klepisko zeby bylo rowne jak jest krzywe ? Czy ktos cos takiego robil i jak to wstawic prosze o odpowiedz . Podobno lepiej mlóci tak slyszalem ale mechanik juz nie zyje to co robił  
       
    • Przez mccormickc90max
      Witam Kolegów,

      Jaki sensowny kombajn do 400 tysięcy zł mógłbym wybrać? Myślałem nad JD W330 ale nie znalazłem na jego temat zbyt wielu opinii. Kombajn miałby też kosić w sezonie około 20ha koniczyny na ziarno. Nie kosiłbym nim kukurydzy. Coś możecie podpowiedzieć?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj