Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaką ładowarkę teleskopową kupić do gospodarstwa opartego na hodowli krów mlecznych?

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share arion650

arion650

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 31 styczeń 2016 - 18:57

Jaką ładowarkę teleskopową kupić do gospodarstwa opartego na hodowli krów mlecznych?

Zastanawiam się nad zakupem nowej ładowarki teleskopowej jej zadaniem byłoby m.in ładowanie obornika,załadunek ziemniaków przemysłowych,ustawianie bel i częściowe ich zwożenie.Główne marki jakie mnie interesują to Jcb 531-70,Bobcat TL360,Class lub new holland.W mojej okolicy jest kilka ładowarek jcb właśnie z tego modelu i sprawują się dobrze lecz obiło mi się o uszy że dużo palą.Gospodarstwo jest o powierzchni 120ha myślę że trochę roboty się dla niej znajdzie.Jeżeli coś wiecie o tych ładowarkach to pomóżcie mi w wyborze:)    

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaką ładowarkę teleskopową kupić do gospodarstwa opartego na hodowli krów mlecznych? Dzisiaj, 21:29
  •  

#2 Share marc

marc

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 142 postów

Napisany 31 styczeń 2016 - 19:19

Ja posiadam JCB 531-70 i polecam. Co do spalania to wszystko zależy od pracy. Zauważyłem że najwięcej spala przy zwożeniu słomy. Pewnie dlatego że po ściernisku ma ciężej niż po asfalcie ;) 

:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jaką ładowarkę teleskopową kupić do gospodarstwa opartego na hodowli krów mlecznych? Dzisiaj, 21:29
  •  

#3 Share tomrolnik

tomrolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 810 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja,

Napisany 31 styczeń 2016 - 19:39

Jaką ładowarkę teleskopową kupić do gospodarstwa opartego na hodowli krów mlecznych? najlepiej starsza jcb silnik perkinsa bardzo oszczędna i mało awaryjna

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share krzychuuuuu

krzychuuuuu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 291 postów

Napisany 31 styczeń 2016 - 19:43

Jaką ładowarkę teleskopową kupić do gospodarstwa opartego na hodowli krów mlecznych? moja manitou mlt 524 4 perkins 80km 2,6 L na mth