Ranger97

Obora stanowiskowa na 20 sztuk bydła - koszt inwestycji

Polecane posty

Ranger97    1

Tak jak w temacie. Być może jest ktoś kto u siebie stawiał podobny budynek (od podstaw). Jaki może być orientacyjny koszt takiej inwestycji?

Dzięki za odpowiedzi.

Edytowano przez Ranger97

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

ja remontuje u siebie 20 stanowist z jednej strony i druga strona na głebokiej to bez dachu i własna robota to 80tys wybiło, bez więźby pokrycia dachu i szamba,
Ściany okna zbrojenie zgarniacz stanowiska rury na bramki płytki, szybko się zbiera,


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Moja obora na 40 sztuk 20djp i 20 młodzieży z planami własną robotą wyciągiem płytą pod obornik szambami itp 170 to lekko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek74    12080

ranger97 koszt obory to dwa razy tyle co myślisz często są nie przewidziane wydatki o których dowiadujemy się w trakcie budowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mariox
      Witam, mam pytanie czy ma ktoś namiary na producenta term do wody które idzie podłączyć pod schładzalnik do mleka, szukam w necie i nie mogę nigdzie znaleźć, być może źle szukam albo inaczej się to nazywa.
      Pozdrawiam.
    • Przez krystek44
      cześć, planuje przebudowę obory 8x26 na krowy mleczne jakie rozwiązanie by było najlepsze. Myślałem nad obora uwięziową. Ruszta czy ściółka ? Jakie rozmieszczenie stołu paszowego, stanowisk i ewentualnego kanału gnojowej.
       
    • Przez panmino
      Czołem, 
      podchodzę do tematu zbudowania systemu wprowadzania bydła (Highland) do poskromu. Na wiosnę mają być jakieś szczepienia i będę musiał jakoś to towarzystwo wyłapać. Krów jest 9.  Zanim zacznę kombinować, pomyślałem, że zapytam, jakie macie systemy, może wstawicie jakieś zdjęcia z opisem czy się sprawdza i inne przydatne informacje. Z góry dziękuję.
    • Przez koks
      Czy ma ktoś na oborze eurofale? Czy skrapla się pod nią para wodna?
    • Przez tupac12
      Witam ostatnio zrobiłem sobie wyciąg linowy do obornika i mam taki problem otóż na bębnie przekładni jeśli wyciąg chodzi to lina zachodzi na siebie wiecie może jak z tym sobie poradzić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj