polonia1234

Bicie na panewkach?

Polecane posty

polonia1234    0

Witam drodzy uzytkowicy jestem tu nowy kupilem MTZ prosto z Ukrainy od dziadka, nurtuje mnie nipokojacy dzwiek ktory przypomina bicie dzwonow w kosciele ktory dochodzi z silnika - myslicie ze to panewki? Kupie byka albo byki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79

Jak jest w miare wczesny kont wtrysku paliwa w silniku, to silnik ma taki metaliczny twardy dzwięk jak gdyby stukot, i słuchowo wygląda jak by stukało coś w silniku ponadto widzę że koledzy naprawdę chcą pomóc swymi postami, może moderator jakoś nagrodzi te wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2319

kolego po pierwsze mtz ma taki trochę dziwny dźwięk w porównaniu do innych więc może należy posłuchać innych ja się już przyzwyczailem a też z początku też coś mi się nie podobało a teraz chwale sobie tą muzykę z silnika a jak dojdzie jeszcze skrzynia to naprawdę super he he he he


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenek_19    5

jaki ciagnik taka odpowidz przeciez kazdy wie gdzie i kiedy to cudo bylo produkowane komfort i kultura pracy wliczona w cene wiec sie nie ekscytuj zbytnio wieslat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79

To że ktoś ma taki traktor a nie inny nie znaczy że trzeba go byle jak traktować, jeśli ktoś występuje o pomoc do kolegów i jeśli nie ma się nic mądrego do powiedzenia to lepiej się w ogóle nie udzielać niż komuś nerwy truć

Edytowano przez wieslaw16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez ilovemtz
      Prosze aby w tym temacie wypowiadali sie posiadacze mtz[nie pronarów].
      My mamy mtz-a z 1983r i ojciec nic złego na silnik nie moze powiedziec wał jeszcze nie byl robiony. Ciagnik zrobil okolo 15000mth nie wiem czy to duzo czy mało. Co prawda ceiknie ale one juz takie sa. Co do awaryjnosci to moge powiedziec ze wiekszosc czesc zaczynamy dopiero teraz wymieniac tj. po 24latach wczesnije nie było potzreby. Co do spalania to jest małe w orce okolo 14l/ha napewno mniej niz ursus czy zetor z tych rocznikow nie mowie o nowych forterrach. Jest mały problrm z czesciami bo nie mozna ich dostac musimy po nie jezdzc do oddalonego o 50km żmigrodu bo nigdzie w poblizu ich nie dostaniemy .Powiedzcie co na ich temat mowia wasi ojcowie czy wy sami. Sami wiecie ze nie taki rusek straszny jak go piszą.
    • Przez kordzio14
      Cześć. Mam problem z Wladimircem. 
      Wyskakuje pierwszy i drugi bieg. Po wrzuceniu biegu i puszczaniu sprzęgła od razu wyskakuje. Nie zdążę nawet puścić pedału sprzęgła. Nie da sie ruszyć ciągnikiem. Ruszę z miejsca tylko wtedy, gdy przytrzymam dźwignie biegów, żeby nie odskoczyła. 
      Gdzie można szukać rozwiązania problemu? 
    • Przez molwiak
      Witam.
      Posiadam MTZ 82 87rok  z silnikiem D 240
      Niestety MTZ jest już dojechany przez życie o chciałbym go poprawić
      Pierwsze pytanie to czy regenerować aktualny silnik(wtedy zakładam turbo)
      Zakupić silnik D 243 i z nim działać, również turbo 
      Czy zakupić poprostu D 260
      Ewentualnie dołożyć tur 
       
    • Przez Karolek132
      Witam mam problem z belarusem wtryski nowe pompa po zrobieniu a na zimnym ciężko odpalić. Czy pampę przestawić o ząbek 
    • Przez ZeTuR_7011
      Witam może ma ktoś na zbyciu taki katalog???

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj