AgroPodhale

mf 255 demontaż oraz montaż wtrysków

Polecane posty

AgroPodhale    0

Witam, mam zamiar w najbliższym czasie wymienić uszczelkę pod wtryskiem w moim mf 255 ponieważ mocno cieknie z niej ropa :). Tu pojawia się moje pytanie . czy po wymienia tej uszczelki i montażu wtrysku będzie trzeba go jakoś ustawiać lub coś czy tylko tak jak w samochodzie, wkładasz i jedzie :D. Jaką siłą muszą być przykręcone wtryski. O czym pamiętać, na co uważać podczas tej operacji. Liczę na Waszą pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

chodzi ci p o podkładkę pod nakrętka. musisz zdjąć rurkę od przelewu a wtr.nie musisz wyciągać. podkładki zanim poskładasz wypal aby miękkie były no a dokrecanie z umiarem aby śrub nie ukręcic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

zawołaj mechanika bo i tak po tych swoich zabiegach traktora nie odpowietrzysz na co wskazuje poziom twoich wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Ostatnio wymianiałem wtryski w swoim 255, przy okazji zmieniałem podkładki,jedną tak zapiekło ze w strzepach wydobyłem ale przy odpaleniu nie musiałem go odpowietrzać. 

Do autora leje ci na przelewce, 15min roboty i po zabiegu. Wymieniasz podkładke miedzianą i wsio. A może dokręć i wystarczy

Edytowano przez damianXXL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak kolega wyżej napisał. Cieknie z przelewu lub jak kto woli nadmiaru. Kwestia klucza nowej podkładki miedzianej i po sprawie. Tam jest chyba jedna podkładka miedziana jak pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rolnikgospodarny95
      Witam Wszystkich mam pytanie mój massey ferguson 255 posiada w skrzyni olej agrol i posiadam ciagniki rolnicze które mają zalany olej w skrzyniach hipol i pytanie kieruję do was czy mogę zmienić olej z agrol na hipol w moim fergusonie 255 bo przy przyczepach nie mogę go używać innego traktora jak tamte co są na hipolu  bo agrol jak podłączę mf 255 pod przyczepę który ma agrol a tamte mają hipol to nie mogę chyba mieszać tych olejów i nie mam możliwosći podłaczenia mf 255 pod przyczepy pytanie do was 
      1,Czy mogę mieszać hipol z agrolem ?
      2, czy mogę zmienić olej z agrol na hipol ?
    • Przez michu06
      Witam,
      Demontowal ktos pedal gazu w mf255 pekla mi sprezynka i pedal nie odbija. Z gory dziękuję za pomoc. 
    • Przez Krystian92
      Witam mam problem z moim mf 255 zapala chodzi kilka sekund i gaśnie. Gdy odkręcę śrubę od odpowietrzania chodzi normalnie gdy zakręcę to zgaśnie po kilku sekundach 
    • Przez Mc3
      Witam, mam zapytanie do tych co naprawili luzy w układzie kierowniczym. Mf255. Co dokładnie trzeba wymieniać? Nie ukrywam że chcialbym kupić cała kolumnę kierownicza koszt 1350zl ponieważ słyszałem że wymiany pojedynczych części w kolumnie nic nie dają iz musi byc to fabrycznie spasowane do siebie. Tylko Jeżeli wymienię cała kolumnę, to co Jeszcze pozostaje do Spr lub wymiany przy przedniej osi? 
      Proszę podzielić się informacjami na ten temat jak już ktoś to przerabial. 
    • Przez Morion
      Tak jak w tytule ciągnik stracił moc. Pod niewielkim obciążeniem silnik się dusi a po dodaniu gazu idzie chmura czarnego dymu. Do tego dziwnie pracuje, a dodatkowo słychać jakieś stukanie. Do tej pory zostały wymienione: filtr oleju, pompka paliwa i wtryski. Niestety nic nie pomogło.  Ma ktoś jakieś podejrzenia co to może być? Uszczelka pod głowicą?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj