damian1998

Jak podłączyć nagrzewnice w kabinie t 25

Polecane posty

Chodzi ci o tą za siedzeniem ? jest ona podłączona do bocznej nagrzewnicy do przełącznika 


 

Владимирец T25A

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za siedzeniem była jakaś grzałka A nagrzewnica po prawej Sam mam ale nie jest podłączona A Grzałka z tyłu była fajna bo tylna szyba chyba nie parowala ale słabo pamiętam bo z 20 lat już nie działa ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za siedzeniem jest ogrzewanie elektryczne taka blacha w środku 2 sprężynki które pod wpływem prądu robią się czerwone i ogrzewają tylną szybę grzeje nawet dobrze bo szyba nie jest zaparowana montowane było to praktycznie w każdym modelu T-25A 


 

Владимирец T25A

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79

Ja mam władka od nowości  i takiego wynalazku nie posiadał ,tylko nagrzewnica olejowa po prawej stronie w kabinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voo    39

Vladimir wrzuć fotki tego ogrzewania elektrycznego za siedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu są foto jak to wygląda tak mniej więcej  dokładniejsze zrobię 

[galleryimg=490331] 

[galleryimg=503189] 


 

Владимирец T25A

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszekbrzuze    297

Kolego, nie pisz głupot, bo grzałka była tylko w Ledach z ruską kabiną i to nie we wszystkich.

Nie widziałem do zwykłgo T25A grzałki nawet jako wyposażenie dodatkowe.


KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzes_farmer    18

Na schemacie elektrycznym jest uwzględniona jako ogrzewacz szyby kabiny.Wiec jednak była dostępna do ruskich oryginalnych kabin.

Tylko dlaczego nie spotykana w naszym kraju :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herflik    1

Witam

 

T25 z 95 roku z ruską kabiną, kupiony u Kisiela, miał oryginalnie tą grzałkę za siedzeniem.

 

pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Fuciu
      Witam myślałem o budowie przyczepy z napędem do władka Czy będzie działała przyczepa z napędem tak jak to robią np do c-330 czy c-360 że dają most wał przekładnie i pod wałek bo nie wiem czy obroty wałka są zależne od obrotów silnika Proszę o pomoc jeśli ktoś by wiedział z czego most i przekładnia by pasowała to proszę napisać
    • Przez GrzegorzKwak
      Siemka, Dzisiaj mnie i tatę naszła ochota na przepalenie t 25 po zimie czyli gdzieś tak od listopada 2015 roku był nie odpalany. No i po kilku minutach pracy t 25 zauważyliśmy jak pompa paliwa przepuszcza ropę, czyli im więcej tata gazował tym więcej ropy pryskało. ( Od razu mówię że nie był katowany tylko przez pierwsze 10 minut na wolnych obrotach chodził, a potem tata dawał mu trochę więcej gazu... )  Do tego jeszcze zrobiłem zdjęcie, które jest w załączniku. Mam nadzieję że napisałem zrozumiale i domyślacie o co mi chodzi. Pozdrawiam. ( Sory że zdjęcie obrócone, ale nie chciało się obrócić do normalnej pozycji. )

    • Przez pulek227
      Witam
      Mam taki problem w ruskim że przy włączonym walki wom bez obciążenia działa A podczas obciążenia zaczyna zgrzytac i dźwignią próbuje wrócić do położenia włączonego wałka wom. Jak przytrzymaj ręka wajche zalaczania wom to działa i nie zgrzyta. Jaką może być przyczyną?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj