Skocz do zawartości

Zdjęcie

Od czego pochodzą koła w przyczepie POM ŚREM?

40 odpowiedzi na ten temat

#41 Share panmino

panmino

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 20 luty 2016 - 08:00

Od czego pochodzą koła w przyczepie POM ŚREM?

Jęczałeś w 21 poście "od czego te koła kurka wodna" to ci napisałem że są fabryczne, kupiłeś mało popularny pradawny złom, myślałeś że zrobiłeś interes życia? Żebyś miał trochę pojęcia to w dzień byś to ogarnął

No właśnie na temat przyczep nie mam zielonego pojęcia i dlatego pytałem. Twój post był cenny - widm, że to oryginał. A kupiłem to, na co było mnie stać. Zresztą jedno niekompletne koło jeszcze nie świadczy, że przyczepa to złom.

Ty  zawracasz d*pę  o jakis pierdół, co  wart  tyle ile  waży , koledzy  staraja  ci  sie pomóc , a ty  jesteś  chamski i opryskliwy ,  wyzywasz  tych  co  sie udzielają   do tego  mało pojetny  , skoro sam nie potrafisz sobie tego ogarnąć.
Proponuję bojkot  tematu  i kolegi  :P

Większość "kolegów" to tutaj raczej młodzież, która ma właśnie ferie i się nudzi więc sobie tak pisze. W dodatku towarzystwo wzajemnej adoracji.
Jestem dosadny, ale na temat niemądrych rad trudno się powstrzymać. Powtarzam, że nikomu nie zawracam d*py, do nikogo się personalnie nie zwracam, każdy pisze nie zaczepiony, a że niektórzy piszą chociaż nie mają co pisać, cóż...
Starał się lekarz a pacjent zmarł, bo lekarz to przebieraniec. Czy mimo wszystko trzeba mu dziękować?
Jest jeszcze takie przysłowie: Dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane.
To wszystko w temacie, wiem, co chciałem się dowiedzieć i uważam, że jest wyczerpany. A jak ktoś się chce jeszcze wytrząsać, że go źle potraktowałem, to proszę, niech sobie d*pę zawraca. Pozdrawiam serdecznie wszystkich pomocnych i tych mniej.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Od czego pochodzą koła w przyczepie POM ŚREM? Dzisiaj, 23:03
  •