Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
dudas83    6

Witam wszystkich. Poszukuje katalogu części w formie papierowej lub PDF lub jakiej kolwiek innej  do kombajnu ziemniaczanego Wuhlmaus  1633p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudas83    6

Takie jak Anna tez są ale to inny model ja mam wykop boczny, części od Anny pasują ale katalog to zawsze katalog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez robert983
      zakładam temat dla tego że nie ma dla naszych maszyn takiego tematu może komuś się przyda a i mi też ponieważ potrzebował bym katalog części do deutz fahr m900 najlepiej po polsku może być xero lub inna forma.oczywiście odpłatnie
    • Przez przemo0284
      Poszukuje materiałów,instrukcji napraw,katalogów massey ferguson serii 54xx.z gory dziekuje za pomoc.pozdrawiam
    • Przez Kondzioo
      Witajcie... nie wiem czy jest taki temat ale nie znalazłem...
       
      Otóż mam problem z moim kombajnem Anna... kope nim 2 sezon i powiem tak obija ziemniaki... robią sie szare i nie zdatne do sprzedaży...
      Znajomi mówili aby puszczać więcej ziemi na taśme... w tym roku tak zrobiłem kopalem w sobote że ziemia prawie dolatywała do odrzutnika czy jak to sie nazywa na koncu taśmy a ziemniaki jak byly obijane tak są obite... Co na to poradzić ? ma ktos na to jakis sposób?
    • Przez glazu1991
      Witam. Posiada ktoś katalog części do ładowacza Pol Mot Warfama TUR 6?
    • Przez Semen
      Witam użytkowników SAME i nie tylko. Służę pomocną dłonią wszystkim który poszukują czegoś o naprawie naszych ciągników oto strona z katalogami do starszych jak i nowszych WWW.TRATTORE.IT są tam wszystkie części od A do Z..
      Odpalanie w zimie układ paliwowy, pojedyńcze sekcje osadzone w bloku. mój same chociaż silnik nie najlepsiejszy ale w -17 pali z pierwszego strzała(testowane wczoraj, jak i wcześniej). zaciągasz ręczny gaz od kabiny na 1 sekcji jest taki mały okrągły cypelek dajesz gazu wyciągasz go słychać tyknięcie rozrusznik i chodzi maszyna. nie wiem dokładnie co to jest, na włoskich stronach piszą że to coś podobnego jak ssanie ale mi się wydaje ze to jakiś odprężnik. u mnie jest tak że aby tylko wał raz się przekręcił silnik pracuje.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj